Bylinky a rady do každé rodiny, na každou nemoc

Napsala | 03.11.2011

Bylinky a rady do každé rodiny, na každou nemoc]Tato kniha vám napomůže v boji se zákeřnou nemocí jménem rakovina. Pánové najdou v knize lektvar na potenci, elixír zdraví, dozvíte se o léčivém zlatu i stříbru, dietě podle Luny, kořením na všechny nemoci. Kardiaci pak dostanou návod na elixír srdce.

Najdete cestu na problémy s erekcí (neplodností). Návod na zdravé vlasy.

Všechny bylinky jsou odzkoušené, díky nim jsem dostala pod kontrolu jednu z nejbolestnějších nemocí na světě, zánět trojklanného nervu.

Dozvíte se zde rovněž o energii, orgonitech, o alergiích, mléku, léčivé ačokče, ale i chemii v našem životě.

Zavedu vás mezi ayahuascu (Peruánskou drogu). Najdete zázračné studánky, kouzelný kaštan… naučíte se dělat aktivovanou mléčně kvašenou zeleninu s živými kulturami. Připomeneme si také životnost spermií.

Knihu zakoupíte za 166,- Kč vč. DPH zde: Stahuj-Knihy.cz – Bylinky a rady do každé rodiny, na každou nemoc.


Autorka: Zdeňka S.

Autorka: Zdeňka Sládková žije vysoko v Orlických horách na statku se psy, stádem koní a nádhernou přírodou.

Zdeňka Sládková]Postupem času jí život přinesl certifikáty na Čínskou medicínu, Reiki -Sensei Široi, Tibetian Reiki, Feng Shui , Akupunkturu, Akupresuru, Bylinkářství. Pracuje s endogenním dýcháním, čistí auru, rehabilituje organismus, zabývá se psychoenergií a léčí bolístky duše. Mistr který ji moc naučil byl sám život a Mistr Son Sinh Huong na což je právem pyšná.

Je to žena zrozená v roce Draka. S přírodou pracuje více než 20 let. Prošla bojovými sporty až po Nin-po, které ji přivedlo na cestu Reiki.

S manželem, rodinou a několika lidmi v roce 2011 založila neziskovou organizaci na ochranu přírody a koní – Stáj Český Dvůr o.s., kde znovu učí děti, školy a školky jak to dříve vypadalo na Českém dvoře. Jaká se zde chovala zvířata, proč pod okny pěstujeme bylinky a na co se používali. Autorské honoráře z knih půjdou na účet této neziskové organizace a na rozvoj Naučné stezky pro děti.

Vydala knihu: Rok 2012, tajemství matky Země.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.