Barevná magie – jakou barvu kdy upřednostnit? 4

Napsala | 11.12.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Slyšeli jste někdy o barevné magii a o tom, že také barvy mají svou sílu a vysílají jasnou zprávu? Ač si to možná neuvědomujete tolik do důsledku, barvy nás provází dnes a denně. Vidíte je, když se řekne nějaká věc, obvykle si ji lidé spojují s barvou nebo barevným spektrem. Říkáte si, že barvy neřešíte a oblékáte se podle toho, co se vám líbí, ne podle toho, jakou to má barvu? V podvědomí to tak není. Barvy mají svou magickou vlastnost a často se do života a do výběru pletou, aniž si toho výrazněji všimnete.

Jaká barva to bude dnes?

S určitými věcmi a zvyklostmi se spojují různé barvy. Nevěsty na sobě mívají ve svatební den bílé šaty, truchlící pozůstalí se oblékají do černé barvy. Štěstí se znázorňuje často žlutou, červená a rudá jsou barvy vášně a sexu. Jaro si neumíte představit bez jasně a světle zelené, podzim zase bez okrové nebo hnědé. Jakou magii mají jednotlivé barvy?

Modrá barva

Modrá barva ve všech odstínech symbolizuje klid, pohodu, odpočinek, moudrost, léčbu nebo také harmonii. Pojí se s komunikací a moudrostí, ale třeba modře vymalovaná ložnice pomáhá uvolnění a lepšímu spánku, modrá pracovna zase uklidní rozbouřenou mysl a pomůže od stresu. Do kanceláře si pořiďte modré doplňky a hned se zvýší kreativita. Někteří pověrčiví jedinci pijí kávu z modrého hrnečku, což jim dodá klid, modrá halenka nebo náhrdelník je ochrání před vypjatými situacemi.

Růžová barva

Často se říká, že tato barva patří jen ženám, respektive dívkám, ale není tomu vždy tak. Růžová barva jako takové představuje lásku, někdy také sebelásku, romantiku, romantická gesta. Když si představíte zamilovanost a lásku, povětšinou tam bude právě tato barva. Je také symbol přátelství, jemnosti. Na první rande na sebe můžete vzít růžové tričko, košili nebo šaty. Růžové náramky, třeba z růženínu pomohou doladit váš look a dodají na romantickém výzoru.

Přečíst  Cibule jak ji znáte i neznáte
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..