Barevná magie – jakou barvu kdy upřednostnit? 3

Napsala | 06.12.2019

Slyšeli jste někdy o barevné magii a o tom, že také barvy mají svou sílu a vysílají jasnou zprávu? Ač si to možná neuvědomujete tolik do důsledku, barvy nás provází dnes a denně. Vidíte je, když se řekne nějaká věc, obvykle si ji lidé spojují s barvou nebo barevným spektrem. Říkáte si, že barvy neřešíte a oblékáte se podle toho, co se vám líbí, ne podle toho, jakou to má barvu? V podvědomí to tak není. Barvy mají svou magickou vlastnost a často se do života a do výběru pletou, aniž si toho výrazněji všimnete.

Jaká barva to bude dnes?

S určitými věcmi a zvyklostmi se spojují různé barvy. Nevěsty na sobě mívají ve svatební den bílé šaty, truchlící pozůstalí se oblékají do černé barvy. Štěstí se znázorňuje často žlutou, červená a rudá jsou barvy vášně a sexu. Jaro si neumíte představit bez jasně a světle zelené, podzim zase bez okrové nebo hnědé. Jakou magii mají jednotlivé barvy?

Žlutá barva

Žlutá barva je symbolem štěstí, jara, přívětivosti, radosti, dobré nálady. Vezmete-li si na sebe něco ve žluté barvě, zvyšujete si tak své sebevědomí. Také pomáhá něco zvýraznit, upozornit na to, zlepšuje paměť a může být zdrojem dobré nálady. Ne nadarmo se při učení využívá žlutý zvýrazňovač nebo žluté papírky, které hned uhodí do očí. Třeba taková fotka se žlutým sluncem, citrony nebo žluté stěny mají hned lepší vliv na sebevědomí nebo na vaši náladu.

Zelená barva

Zelená barva je symbolem prosperity, blahobytu, jeden ze symbolů jara, ale třeba také peněz. V Irsku je vše zelené a podívejte se na tamní obyvatele. Zelenou barvu si údajně vybírají vysoce inteligentní jedinci. Může to být symbol pro dobrou intuici, pro znovuzrození. Zelené nehty mohou pozitivně naladit, zelená peněženka zase přivede peníze, zelené oblečení povzbudí dobrou náladu.

Přečíst  Řeč těla v dnešní době
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..