Zvolte si druh věštění, se kterým souzníte

Napsala | 07.05.2017

Věštění]Slavná delfská věštírna ve starověkém Řecku lákala mnohé poutníky, aby si zde nechali vyjevit svoji budoucnost. Není ovšem jedinou zprávou z dávných věků o tom, že se lidé už od počátků své existence toužili znát, co je čeká. Věštbám, které získali, pak často přisuzovali velkou váhu. Středověk dával věštbám ďábelské pozadí a zatracoval je, ovšem novověk se k nim postupně v různých formách vracel.

Věštící pomůcka charakterizuje nás samotné

Věštění znamená odhalování dosud neznámého. Na první pohled může věštit každý a způsoby věštění mohou skutečně velmi různorodé. Někdo využívá symboliky karetních obrázků, jiný třeba kávové sedliny nebo křišťálové koule. Zkrátka každý hledá takovou pomůcku, která nejlépe charakterizuje jeho osobnost, dává mu nejlepší možnost, jak proniknout pod povrch věcí. I vy sami jistě vycítíte, jaký druh věštby je pro vás nejpřijatelnější, s jakým nejvíce souzníte.

Bez citlivosti a otevřenosti se neobejdete

Je ovšem velkou chybou myslet si, že věštit může každý. Umění věštit se nedá naučit jako básnička nebo třeba malá násobilka. Nejde o to, že byste si přečetli nějakou příručku, něco se z ní naučili a rázem se stali věštci. Tak jednoduché to ani zdaleka není. Věštění je schopnost umět se vcítit, vnímat věci intuicí, hledat mezi nimi souvislosti, které nejsou na první pohled vidět. Důležitá je citlivost, otevřenost, schopnost odevzdat se vývoji. Pak se dá nahlédnout i trochu dál, než jste běžně zvyklí vidět.

Vaše budoucnost je skrytá ve vašem nitru

Některé teorie mluví o tom, že řada věcí týkajících se naší budoucnosti je určitým způsobem zasunuta v našem povědomí. Věštění je potom cestou, jak ji objevit. Pokud se naladíte na tyto střípky uložené ve vašem nitru, budete moci lépe porozumět své budoucí cestě a vývoji života, který na vás čeká. Pokud se zklidníte, zamyslíte, možná pochopíte i věci, v kterých jste dosud tápali.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.