Životní příběh: Díky magii jsem poznala svého partnera !

Napsala | 04.02.2014

Magické růže]Tento životní příběh jsem již několikrát svým známým vyprávěla a rozhodla jsem se o něj podělit přímo s tímto serverem a jeho čtenáři, jelikož se jedná jak již samotný nadpis napovídá o téma přímo z oboru věštění a magie.

Můj životní příběh začal někdy ve dvaceti letech, kdy jsem si nějakým zázračným způsobem nemohla najít partnera. Stálého partnera. Ostatní kamarádky měly své partnery, zakládaly rodiny a já bohužel stále nic. Začala jsem tíhnout čím dál tím víc k magii, věštění a všeobecně tomuto velice zajímavému tématu.


Chodila jsem na kurzy, jezdila na školení, hodně jsem studovala a doma do rána četla knihy jak se vzdělávat a jak být dobrá v magii. Do toho jsem obrážela bary a kluby a zkoušela hledat stálého partnera, se kterým bych byla jednak šťastná, ale také spokojená a začali bychom něco rozvíjet.

Nicméně jsem stále nemohla najít a jelikož jsem měla ušetřené nějaké peníze, rozhodla jsem se, že zkusím poskytovat služby ve vetšení a předpovídání budoucnosti. Jelikož jsem měla již cenné a hlavně spokojené zákazníky, tak to byla celkem jasná volba. V jedné místnosti v mém bytě jsem měla “magickou místnost”, kde jsem měla všechny potřebné věci pro věštbu.

Asi se budete divit, ale jako první zákazník přišel do mé nové věštírny můj bývalý spolužák ze základní školy Aleš, který se mi shodou okolností vždycky hrozně líbil, ale nikdy jsem se neodhodlala mu to sdělit. Chvilku jsme si povídali a já se pak pustila do práce. Jelikož také nemohl nikoho najít, ptal se hlavně na lásku a vztah v budoucnosti.

Doslova jsem se zhrozila, když se mi před očima zobrazila jeho budoucnost, ve které jsem byla já, Kubíček a malá Natálka = naše budoucí děti. Asi jistě všichni víte, co přesně se mi v jeho budoucnosti zobrazilo a co jsme mohla od dnešního večeru čekat. Slovo dalo slovo, šli jsme večer na kafe a skvělou večeři.

Aleš byl stále galantní a tak nějak jsme se navzájem zalíbili a do týdne spolu začali bydlet v mém bytě, kde jsem dále poskytovala služby pro věštění a další věci. Nicméně jsem toho po několika měsících nechala, jelikož jsem otěhotněla a čekali jsme malého Kubíčka. Je to vtipné, ale magie mě přivedla k bývalému spolužákovi, se kterým jsme nyní šťastná.
Vaše věštkyně Johana

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.