Žívot s rodiči ve třiceti

By | 20.12.2020

Mámča s tatínkem]Myslíme, si že žádný učený, z nebe nespadl. Dnešní soužití s rodičí je na úrovni, bodu mrazu!? Pokud žijete s rodiči, víte moc dobře, že platí ochraná ruka i ve vašich třiceti letech. Není to však všude a u každého. Jsou rodiny, kde vše plyně a bezvadně funguje. Jak to dělají. Dáme vám pár nápadů, jak na to.

1./ Vyřešte své soukromí, myslím tím, vyhranit si svoje ůzemí, kde vy budete doma a rodiče, jen na návštěvě. Pokud bydlí rodiče v přízemí a vy nahoře je to vyřešené, jenom si s nimi o tom promluvte. Na komunikaci vše závisí a bohužel, někdy také vázne.

2./ Pokud jsou na jedné straně hádky, nepleťte se do nich, ujednejte si to i z druhou stranou,aby oni se nepletli do vás, je to každého soukromá věc. Jinak z toho vznikají moc složité situace.

3./ Společné zájmy.., mít můžete, jenom u vás na prvním místě musí zůstat, váš partner a vaše nová rodina.

4./ Nestěžujte si rodičúm, že partner nezvedl prkénko, na záchodě a neuklidil po sobě ručník..atd.. Razte heslo, co se doma uvaří, to se také sní. Časem byste se do toho zaplétali a rodiné věci, byste se naučily probírat u rodičů, kteří by vám do toho vstupovali svými názory a ovlivňovali vás.

5./ Tchyně….Není nic lepšího v životě, než mít tchýni založenou na kamarádské bázi. Naučte se jí říkat věci, které byste chtěli tak mít, hlavně v klidu. Jinak se to ve vás bude shromažďovat a pak vybouchnete. Pokud se k vám chce nastěhovat, pod záminkou dovolené, vyhraňte jí časový úsek, na kterém se oba shodnete. Naučte jí dodržovat, své závazky. Není nic lepšího, než na tchýni, pokud se jí chcete zbavit, nasadit chlapa/pokud ho nemá/. Garantuji, že to moc učinkuje, nesmí to být však váš starší soused, v tom případě je vaše tchýně, schopná časem sdílet vaší sousedskou domácnost a vy se jí natrvalo nezbavíte.
Hodně štěstí a život klidný přeje tým HoroskopyNaMíru.cz

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 03.04.2017 do 10.04.2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..