Výklad snů – o čem se vám zdá?

By | 02.09.2020

Sny nás provázejí takřka celým životem, v noci se vám toho honí hlavou hodně a něco se může promítnout do vašich snů. Zdá se vám o krásném herci a tom, jak spolu randíte? Nebo máte takové klasické sny o létání a pádu? Nebo vás ve snu straší vypadávání zubů? Sny mohou spoustu věcí napovědět a dokonce také něco znamenají.

Výklad snů

Už se vám určitě někdy zdálo o tom, že ztrácíte zuby, viděli jste, nebo jste se účastnili ve snu pohřbu, vyhráli jste peníze a podobně. Ne vždycky si sny musíte pamatovat. Probudili jste se a máte pocit, že se vám nic nezdálo? Pak to nemusí být pravda, jen si prostě svůj sen nepamatujete. Co jednotlivé sny znamenají?

Létání

Asi každému se někdy zdálo o tom, že létá. Létáte si vysoko či nízko nad zemí, cítíte se dobře. Když se vám zdá o létání obecně, můžeme říci, že tyto sny v sobě nesou poselství energie a ambicí, které máte. V některých případech mají sexuální podtext, prozrazují vaší sexuální energii, která se chce dostat na povrch.

Padání

Stačí jeden krok do neznáma a už ve snu padáte a ani pořádně nevíte kam. Takový se vás klidně může i probudit uprostřed noci. Pád ve snu znamená obecně nejistota, kterou v životě cítíte. Nemáte-li pevnou půdu pod nohama ani nic, čeho by bylo možno se chytit, pak se to může týkat nejistoty nebo věcí, které se ubírají špatným směrem. Může jít o různé oblasti života – práce, vztahy, rodina, osobní život.

Sny o zubech

Často se lidem zdá také o tom, že jim vypadávají zuby. Neznamená to, že vy budete muset brzy navštívit zubaře, protože se vám něco přihodí, ale zuby jsou symbolem síly a odvahy. Když přijdete o jeden či více zubů, pak se v životě můžete cítit oslabeni nebo zraněni.

Přečíst  Věštění ze žolíkových karet – co jednotlivé karty ukazují 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..