Hřbitov]Jednou jsme se s kamarádkou vypravily v noci na hřbitov nejdřív jsem se docela bála, ale když jsme přelezli zeď a dostali se konečně dovnitř bylo mi fajn… Přišlo mi jako bych tam našla něco známého a že je tam někdo kdo mě hlídá… byl to strašně zvláštní pocit… Později jsem se dozvěděla, že je tam pochovaná moje prababička…
Relevantní články
Intuice a osud: Hledání životního poslání skrze archetypy zvěrokruhu
Vnitřní hlas, předtucha nebo pověstný šestý smysl – každý z…

