Vaše povaha – dá se posoudit i z neoblíbeného předmětu ve škole! 2

By | 30.12.2020

Člověka formuje a motivuje spousta věcí. Něco mu jde víc, něco naopak méně. V podstatě všechno, co se v životě děje vypovídá o vás a vašem životě, charakteru, o vaší povaze. Podobně tomu bylo i ve škole. Určitě byly nějaké předměty, které vám úplně nešly nebo vás nebavily. Je to přirozené, nemohlo vás bavit všechno, i když někteří to tak měli.

Co nebavilo vás?

Byl nějaký předmět ve škole, ať už základní nebo střední škole, který vám nešel a brutálně vás nebavil? Něco, co jste nenáviděli a nesnášeli? I to vám může pomoci určit vaší povahu, vaše jednotlivé přednosti a vše ostatní. Byla to matematika? Nebo jste se naopak nevyžívali v psaní diktátů a doplňování měkkého i a tvrdého y?

Neoblíbený předmět – tělesná výchova

Nebylo vám zrovna příjemné se převlékat do cvičebního úboru, nastoupit do řady, hrát volejbal, vybíjenou, šplhat na čas nebo třeba skákat přes kozu? Pak patříte k lidem, kteří v sobě mají jistý vnitřní klid. Jste raději sami, v tichu a pohodě. Adrenalin? To není vůbec nic pro vás! Rádi se zamýšlíte nad životem, nad tím, co vás může čekat nebo co naopak může probíhat. Smysl života? O tom rádi diskutujete. Než se pro nějakou věc rozhodnete, dlouho nad vším přemýšlíte a zvažujete všechny klady a zápory.

Neoblíbený předmět – chemie

Nebavili vás vzorečky, různé pokusy, pamatovat si všechny poučky, pravidla a další věci? Pak se údajně řadíte k lidem, kteří jsou přátelští, společenští. Nesnášíte nudu a stereotyp, jste nestálí. Ženy, které ve školním věku nesnášeli chemii, se údajně mohou oblékat víc nápadně a někdy až trochu výstředně. Snadno hovoří o svých pocitech, cítí se s druhými dobře. Nuda? To slovo snad ani neznají!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 26.06.2017 do 03.07.2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..