Týdenní partnerské horoskopy od 22.05.2017 do 29.05.2017

Napsala | 21.05.2017
Beran – Beran: 

Pomáhat mu můžete jedině v případě, kdy vám to dovolí. Pokud usoudí, že si se svými problémy dokáže poradit sám, ustupte a situaci monitorujte pouze z povzdálí.


Beran – Býk: 

Když vám kamarád začne vysvětlovat, že se máte své lásky vzdát, protože by vám to stejně neklapalo, zpozorněte. Neříká to náhodou proto, že si na vašeho miláčka dělá zuby sám?

Beran – Blíženci: 

Patří k lidem, s nimiž je vám opravdu dobře. Potvrdíte si to hned v pondělí, kdy nahlas zkonstatujete, že kdyby Blížence nebylo, ani byste se nezasmáli.


Beran – Rak: 

Do některých záležitostí se vám nechce, ale zároveň je vám jasné, že se to dál už odkládat nedá. Využijte víkendu, kdy je Luna v Raku, seberte odvahu a s partnerem si promluvte.


Beran – Lev: 

Ve chvíli, kdy usoudí, že se postaví proti šéfovi, značně riskuje. Dokud nic nehrozí, jsou kolegové na jeho straně, ale ve chvíli, kdy věc dojde na hranu, na přátelství najednou zapomenou.


Beran – Panna: 

Domácí atmosféra zásadně houstne. Panna má pocit, že byste doma měli víc fungovat, a vy jí marně vysvětlujete, že dvoje ruce opravdu nemáte.


Beran – Váhy: 

To, že vám jeho rodiče hodlají něco darovat, je příjemné. Přesto byste se měli zajímat o podmínky, kterými dar podmiňují, a který by vám mohly pěkně zkomplikovat život.


Beran – Štír: 

V jeho společnosti držte raději jazyk na řetězu. Štír vás sice přesvědčuje, že nikdy nic zbytečně neprozradí, ale v tomto týdnu by mohlo být všechno jinak.


Beran – Střelec: 

Ve chvíli, kdy zjistíte, že je pod vlivem, si k němu do auta sednout nesmíte. Klidně mu řekněte, že neradi pokoušíte štěstí a objednejte si taxíka.


Beran – Kozoroh: 

Požadavky, které na něj máte, musíte zásadně omezit. Momentálně má práce víc než dost, a domů přichází tak unavený, že je vám ho skoro až líto.


Beran – Vodnář: 

O jeho lásce nepochybujte – alespoň ne nahlas. Ve chvíli, kdy byste řekli něco, co by mu nesedlo, by se na vás podíval tak, že byste se styděli až do hloubi duše.


Beran – Ryby: 

Když řekne něco, co se vás dotkne, snažte se nereagovat. Záhy pochopí, že přestřelil, a omluví se vám tak, že mu sami začnete vysvětlovat, že se zase tak moc nestalo.


Býk – Beran: 

Když mu něco vysvětlujete, snažte se, aby to bylo srozumitelné. Pokud nebude chtít vypadat jako úplný hlupák, nebude se alespoň moci vymlouvat, že vám nerozuměl.


Býk – Býk: 

Všechno, co si pohrává s bezpečností a vaší životní jistotou, odmítáte. Když vám děti navrhnou, že vám dají jako dárek seskok padákem, energicky jim to rozmluvte.


Býk – Blíženci: 

Jeho nový vztah respektujte. Sedět vám nemusí, ale pokud na jeho úskalí nepřijde Blíženec sám, vy mu potíže, které z něj mohou vyplývat, líčit nemůžete.


Býk – Rak: 

S jeho příbuznými je samá legrace. Nejdříve vás opravdu naštvou, a pak vám začnou vysvětlovat, že to byl jenom vtip, který jste nepochopil tak, jak ho on myslel.


Býk – Lev: 

Za to, že mu závidíte, se nestyďte. Opět dostane zadarmo něco, o co vy hodně usilujete, a o co jste se snažili víc, než si vůbec umí představit.


Býk – Panna: 

Kdybyste si promluvili, mohl by být po problémech. Vy mu vysvětlíte, co vám na něm vadí, a on bude koukat jako výr, protože ho nic takového ani nenapadlo…


Býk – Váhy: 

Nic není černobílé a váš vztah už vůbec ne. Když si ale spočítáte všechna plus a mínus toho, že jste si ho pustili do života, opět se přesvědčíte, že klady převažují.


Býk – Štír: 

Když usoudí, že se začne plést do politiky, patrně mu to nerozmluvíte. Můžete mu ale předestřít život vašich známých, kteří to udělali a pak toho upřímně litovali.


Býk – Střelec: 

Na peníze si dávejte pozor. Pokud je potřebuje půjčit, mluví jako anděl, ale ve chvíli, kdy je bude mít v rukou, moc rád zapomene, že vůbec existujete.


Býk – Kozoroh: 

Neustále vymýšlí něco, co by vám podle něj mělo ulehčit život. Vy jeho optimistický názor sice nesdílíte, ale jste rádi, že se snaží, protože i snaha se počítá.


Býk – Vodnář: 

Neustále se vám cpe do života. Vy si můžete vybrat, zda si ho tam pustíte jen proto, že vás už nebaví odmítání, nebo zda mu vydržíte vysvětlovat, že pro něj nemáte místo.


Býk – Ryby: 

Pokud o víkendu navrhnete návštěvu hradu a zámku, bude Ryba nadšená. Konečně jste pochopili, co její romantická nátura potřebuje a postarali jste se tím jak jí tak sobě o opravdu krásný víkend.


Blíženci – Beran: 

Když se rozhodne, že vás místo sebe pošle na nějaký úřad, jděte. Vy se totiž na rozdíl od něj umíte chovat a to, že byste se tam zbytečně pohádali, opravdu nehrozí.


Blíženci – Býk: 

Jeho originální nápady přijímáte s radostí. Najednou zjišťujete, že i Býk, kterého jste nikdy z ničeho takového nepodezírali, má skvělou fantazii, která vám ukazuje jiné rozměry vašeho společného života.


Blíženci – Blíženci: 

To, že se vám nechce stárnout, je v případě vás dvou naprosto přirozené. Počítejte s týdnem, kdy si budete s mladší generací rozumět podstatně víc než se svými vrstevníky.


Blíženci – Rak: 

To, na co jste oba čekali, se konečně začíná uskutečňovat. Vy z toho máte velkou radost, ale Rak vypadá jako člověk, jehož život najednou ztratil tak trochu smysl.


Blíženci – Lev: 

Jeho jedovatosti přejdete mlčky. Rozčilíte se až ve chvíli, kdy váš miláček přitvrdí a kdy se začne chovat tak, že to ani vy s veškerou svou velkorysostí vydýchat nedokážete.


Blíženci – Panna: 

Ve chvíli, kdy začne mluvit o rozdělení majetku, se zachovejte rozumně. Výbuchem nic nevyřešíte, ale rozumným přístupem byste mohli věc obrátit tak, aby byli všichni spokojení.


Blíženci – Váhy: 

Nápady, které má, mu nerozmluvíte. Když ale přijde s tím, že se sám pustí do zásadní přestavby vašeho společného bydlení, měli byste mu to co nejdůrazněji rozmluvit.


Blíženci – Štír: 

Neustále vám zdůrazňuje, že oba stárnete. Potíž je v tom, že vy se na rozdíl od něj cítíte skvěle, a ani vás nenapadne, abyste se přibývajícími roky trápili.


Blíženci – Střelec: 

Pokud se rozhodnete investovat do nemovitostí, měli byste si k tomu najít někoho, kdo tomu opravdu rozumí. V tomto týdnu je takový člověk k nezaplacení, protože vás zachrání před průšvihem.


Blíženci – Kozoroh: 

Všechno, co mu řeknete, vezme neobyčejně vážně. Je ale potřeba, abyste s ním mluvili o opravdu zásadních věcech. O nesmyslech s ním mluví v práci a doma se mu to poslouchat nechce.


Blíženci – Vodnář: 

Zkuste se k němu chovat tolerantněji! Když ráno zavolá do práce, že je mu špatně, a proto nepřijde, neříkejte mu, že lhát se nemá. Navíc to dobře ví i bez vás…


Blíženci – Ryby: 

Když přijde s tím, že začne podnikat v oblasti, která se nachází na hranici zákona, musíte být tvrdí. Řekněte mu, že si musí vybrat mezi tímto způsobem obživy a vámi!


Rak – Beran: 

S jeho výbuchem jste nepočítali. Proberte to s ním však až o víkendu, kdy bude Luna ve vašem znamení a kdy pro vysvětlení svého stanoviska vyberete ta správná slova.

Přečíst  Královské masíčko na pánvičce


Rak – Býk: 

Pokud ho chcete sbalit, smiřte se s tím, že se vám to nepodaří. Má svého stabilního partnera, kterého na rozdíl od všech ostatních, kteří touží po dobrodružství, odmítnout nedokáže.


Rak – Blíženci: 

Instinktivně vybírá slova, která mu otevírají cestu k vašemu srdci. Pokud dáváte přednost komunikaci před partnerskou spolehlivostí, možná byste mu měli dát šanci…


Rak – Rak: 

To, co jste o sobě navzájem dosud nevěděli, se dostává na světlo. Naštěstí se už znáte natolik, že vás to v žádném případě nešokuje, ale spíše rozesměje.


Rak – Lev: 

Tomu, že se v situaci, ve které se nachází, ocitl bez vlastní viny, nevěřte. Kdyby byl jen trochu opatrnější a prozíravější, mohlo by to být daleko jednodušší.


Rak – Panna: 

Momentálně lítá z extrému do extrému. Navíc má pocit, že na něj ve všem jenom tlačíte, a nechápe, že to, co pro něj chcete vy, je po všech stránkách nejlepší volba.


Rak – Váhy: 

Když se uvidíte po delší době, bude to skoro šok. I když mu všichni věštili skvělou budoucnost, ukáže se, že z vás dvou jste ten úspěšnější vy, zatímco on si s životem moc neporadil.


Rak – Štír: 

Ve vztahu k němu bazírujte zejména na detailech. Když mu připomenete to hezké, co jste spolu na začátku vztahu zažívali, roztaje do té míry, že nahlas přizná, že to stálo za to.


Rak – Střelec: 

Když přijde s tím, že letos v létě musíte vyrazit k moři, spadne vám čelist. Je to přesně to, co jste vy od začátku vašeho vztahu chtěli, a co on dosud tvrdě odmítal.


Rak – Kozoroh: 

Je s ním problém. Pokud se rozhodne, že vám důvody svého jednání nebude vysvětlovat, můžete dělat, co chcete, a stejně se od něj vytoužené informace nezískáte.


Rak – Vodnář: 

Neustále mluví o zodpovědnosti, bez které to podle něj ve vztahu nejde. Zajímavé to bude zejména ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v Blížencích a kdy přijde s nápadem, který vám od základů změní život.


Rak – Ryby: 

Ve čtvrtek si dejte pozor, abyste na něj zbytečně nevyletěli. Pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Plutem instinktivně vyberete slovo, které ho zasáhne přímo do srdce.


Lev – Beran: 

Po milenci a budoucím partnerovi z tohoto znamení pátrat nemusíte. Osud vám ho postaví do cesty tak, že o něj nejdříve zakopnete a pak mu padnete do náruče.


Lev – Býk: 

S tím, že váš Býk vyrazí na třídní sraz a vy si doma budete užívat, nepočítejte. Váš miláček tam bude nespokojený a domů přijede podstatně dřív, než by se vám líbilo.


Lev – Blíženci: 

Když se dá do vytváření intrik, bude to docela zábavné. Vůbec netuší, že vy přesně víte, co svým jednáním sleduje, a jen přemýšlíte, kdy mu jeho plány přerostou přes hlavu.


Lev – Rak: 

Když nevíte, co mu uvařit, nechte to na něm. Váš Rak na rozdíl od vás bere kuchyni jako relaxaci a to, co vytváří, můžete bez obav označit za umělecké dílo.


Lev – Lev: 

Jeho jedovaté poznámky neřešte. Občas to sice trochu přežene, ale většinou to dopadne tak, že se jeho výrokům upřímně zasmějete a všechno mu odpustíte.


Lev – Panna: 

To, že jste se pro něco rozhodli, mu dejte jasně na vědomí. Nejdříve bude mluvit o nevděku, ale rychle si zvykne, a nakonec uzná, že vaše řešení vlastně vůbec není špatné.


Lev – Váhy: 

Na jeho výčitky nedejte. Když ho necháte, aby se vymluvil, dojdou mu záhy argumenty a on pochopí, že s vámi nic nenadělá, protože vy názory neměníte.


Lev – Štír: 

O tom, co se v jeho rodině stalo, se dozvíte jako poslední. Kdyby to bylo cokoliv jiného, asi byste mu to vytkli, ale tentokrát chápete, proč se mu o něčem takovém mluvit nechce.


Lev – Střelec: 

Pokud se ho zmocní viróza, bude problém. Obvykle si z něj v takovém případě děláváte legraci, ale tentokrát je vám jasné, že musíte projevy humoru zmírnit, protože je mu opravdu zle.


Lev – Kozoroh: 

Když řekne, že vám pomůže sehnat dobré místo, dokáže to. Potíž je v tom, že při líčení vašich odborných kvalit nedržel fantazii na uzdě a popsal vás jako super pracovníka, který umí naprosto všechno a někdy i trochu víc….


Lev – Vodnář: 

Čtvrteční novoluní v Blížencích ho nutí, aby začal rovnat svůj život. Když přijde s tím, že byste se měli vzít, berte to vážně, protože on to taky vážně myslí.


Lev – Ryby: 

V neděli se s ním raději nehádejte. Je pod pozitivním vlivem sextilu mezi Merkurem a Neptunem, a promluvil by tak, že by vás celkem bez problémů dovedl k pláči.


Panna – Beran: 

Je potřeba, aby se po vašem boku především bavil. Pak máte jistotu, že se bude na vaše schůzky těšit tak, že se z nich časem vyvine výjimečně silné partnerství.


Panna – Býk: 

Jako konkurent je sice protivný, ale zase naprosto férový. Pokud chcete souboj s ním vyhrát, souboj bude tvrdý, ale zase si můžete být jistí, že vás nepodrazí.


Panna – Blíženci: 

S oslavou jeho narozenin si děláte podstatně víc starostí, než on. Naštěstí vám dá volnou ruku a bude neskonale vděčný za všechno, co pro něj v tomto směru uděláte.


Panna – Rak: 

To, co vám slíbí, myslí opravdu vážně. Problém je však v objektivních okolnostech, které mu ve splnění jeho slibů poměrně důrazně zabrání.


Panna – Lev: 

Odvážné představy, které ohledně něj máte, nikterak nebrzděte. Až přijde na věc, zjistíte, že realita je daleko bouřlivější a po všech stránkách zábavnější než všechny vaše sny.


Panna – Panna: 

Kardinální chyby, které kdysi dávno udělal, se mu vrátí jako bumerang. Naštěstí jste teď na jejich řešení dva, a proto se dá čekat, že najdete rozumné a všestranně přínosné řešení.


Panna – Váhy: 

Nápad, který definitivně vyřeší otázku vašeho bydlení, je jednoduchý a přesto geniální. Přemýšlíte, kde se takový nápad ve vašem vzdušném miláčkovi vzdal, a budete rádi, že ho máte.


Panna – Štír: 

Najednou pochopí, že na vás celou dobu šel špatným způsobem. Teď sice svůj přístup změnil, ale je pozdě, protože vy jste už někde naprosto jinde.


Panna – Střelec: 

Partner z tohoto znamení se ukáže jako velký životní hráč. Závidět mu budete zejména v pondělí, kdy zariskuje způsobem, který vám zježí všechny vlasy, ale kdy taky vyhraje…


Panna – Kozoroh: 

Jako známost na jednu noc to s ním nevypadá. Původně sice mohl přijít jen na chvíli, ale než se otočíte, zjistíte, že máte jeho kartáček v koupelně a Kozoroha v životě navždy.


Panna – Vodnář: 

Kamarády, kteří vám ho vnucují s tím, že je pro vás ideální, pošlete do háje. Když se vám na první pohled nezamlouvá, opravdu se nedá čekat, že při druhém pohledu nějak zásadně změníte názor.


Panna – Ryby: 

Když v mezilidských vztazích něčemu nerozumíte, zeptejte se své Ryby. Přijde s něčím, co vám sice na první poslech připadá až příliš fantastické, ale nakonec se to ukáže jako tvrdá realita.

Přečíst  Nevěra – která znamení k ní mají sklony?


Váhy – Beran: 

To, co se mezi vámi děje, zbytečně nedramatizujte. Neshody, které musíte řešit, jsou v každé rodině a vy v tomto směru opravdu nejste výjimkou.


Váhy – Býk: 

S kolegou z tohoto znamení je to dost náročné. Neustále má pocit, že má patent na pravdu, a nechápe, že právo na svůj názor máte kromě něj i vy.


Váhy – Blíženci: 

Jde o týden, kdy si oba žijete jako v ráji. Hádat se nebudete, ve všem si vyjdete vstříc a ještě se budete těšit na budoucnost, která se rýsuje ve velmi zářivých barvách.


Váhy – Rak: 

V práci se nesmí spokojit s všeobecnými pokyny, ve kterých se nevyzná. Musí požádat šéfa, aby mu jasně řekl, co od něj chce, a zároveň mu dal termín, do kdy to musí udělat.


Váhy – Lev: 

Pokud na něj chcete udělat dojem, pozvěte ho na kávu, kterou podáte společensky dokonalým způsobem. Když vám řekne, že o něčem takovém dosud jen snil, má pravdu.


Váhy – Panna: 

Když říká, že vás dosud jen zdálky obdivoval, má pravdu. Neptejte se ho, proč tak zásadně změnil názor, a buďte rádi, že se k tomu konečně odhodlal.


Váhy – Váhy: 

Až dosud jste se neustále míjeli. V tomto týdnu se konečně poznáte osobně, a oběma vám bude líto, že jste o sebe na životní cestě nezakopli podstatně dříve….


Váhy – Štír: 

Ať jde miláček kamkoliv, chce, abyste mu dělali doprovod. Oblečte se tak, aby vám to opravdu slušelo, a jděte se zase jednou dobře pobavit na místo, kam se jindy nedostanete.


Váhy – Střelec: 

Na firemní party se ho držte. V jeho společnosti se budete skvěle bavit. Navíc vás zná, a proto nehrozí, že by vás chtěl zařadit do stáda svých milenců….


Váhy – Kozoroh: 

Zkušenosti, které s ním máte, musíte značně poupravit. Váš Kozoroh se vyvíjí, a to, co ještě včera považoval za jedinou možnou životní cestu, je teď už jenom jedna z mnoha možností.


Váhy – Vodnář: 

Skvělý bude zejména pátek a sobotní dopoledne. Vás miláček se ze všech sil snaží, abyste nelitovali, že jste si ho vybrali – a vy musíte zkonstatovat, že se vám to moc líbí.


Váhy – Ryby: 

Snažte se ho nepřemlouvat. Když mu možnost, která by podle vašeho názoru byla ta pravá, v průběhu týdne naznačíte, o víkendu s ní přijde sám jako se svým nejnovějším geniálním nápadem…


Štír – Beran: 

To, co na vaši hlavu hodí v pondělí, pro jistotu vážně neberte. Beran je pod vlivem Luny ve svém znamení, a to, co řekne, určitě vážně nemyslí.


Štír – Býk: 

Znáte ho a víte, co se od něj dá čekat. V tomto týdnu vás však překvapí velkorysostí. Navíc ji prokáže v oblasti, o níž jste dosud ani netušili, že by ho mohla zajímat.


Štír – Blíženci: 

Blíž ho poznáte ve chvíli, kdy ho vezmete do knihkupectví. Následně zjistíte, že jste konečně k sobě našli partnera, kterého nemusíte bavit, protože si zábavu obstará sám.


Štír – Rak: 

Když to jenom trochu jde, chovejte se k němu velkoryse. Rak o tom sice nahlas neřekne ani slovo, ale vaše jednání přesto dobře zaregistruje a bude vám za ně vděčný.


Štír – Lev: 

Když se rozhodne, že vám něco cenného daruje, vznikne problém. Spousta lidí si myslí, že ho máte v životě jen na cenné dary, a nechápe, že ve skutečnosti je všechno jinak.


Štír – Panna: 

Jde o týden, kdy si oba užíváte zaslouženého klidu. Občas si povíte, co je v práci nového, ale jinak se ničím, co se kolem vás děje, zbytečně netrápíte ani nestresujete.


Štír – Váhy: 

Jeho slova moc vážně neberte. O svých nedostatcích víte dost, a opravdu nepotřebujete, aby vám někdo místo toho, v čem jste dobří, připomínal to, v čem nevynikáte.


Štír – Štír: 

Skvělé bude zejména nedělní dopoledne. Oba jste pod pozitivním vlivem sextilu mezi Merkurem a Neptunem, a oba si dokážete v klidu povídat i o tom, co je jindy jen důvodem k hádkám.


Štír – Střelec: 

Když ho přichytíte ve chvíli, kdy bude luštit buď sudoku nebo křížovku, choďte kolem něj po špičkách. Střelec sice vypadá, jako by se bavil, ale ve skutečnosti soustředěně přemýšlí nad něčím důležitým.


Štír – Kozoroh: 

Bývalý partner z tohoto znamení vás vyloženě baví. Nejdříve něco opravdu hodně pokazí, a pak se přijde zeptat, jak byste tuto zapeklitou situaci na jeho místě řešili vy.


Štír – Vodnář: 

Bez výčitek svědomí si sedněte a dejte nohy na trnož. Všechno, co je v tomto týdnu potřeba udělat, zvládne dvakrát rychlejším tempem a třikrát tak dobře váš Vodnář sám!


Štír – Ryby: 

V tom, co chce, mu klidně ustupte. Pokud k sobě budete upřímní, přiznáte, že vaše Ryba vám svým jednáním ušetřila práci, energii a nervy, což jsou tři komodity, kterých nemáte nazbyt.


Střelec – Beran: 

Cokoliv, do čeho se spolu pustíte, získá punc dobrodružství. Rodiče a možná i děti vám vysvětlují, že nemáte rozum, ale vy si jedete po své linii a jste spokojení.


Střelec – Býk: 

Když si od něj něco půjčíte, měli byste mu to v termínu a v pořádku vrátit. Je docela možné, že to vezme jako test, který mu napoví, zda k vám má nebo nemá mít důvěru.


Střelec – Blíženci: 

Víkend se rýsuje skvěle. Musíte se ale nechat pozvat k někomu, kdo vaří rád a s chutí, protože ani vám ani miláčkovi se do vaření ani trochu nechce.


Střelec – Rak: 

Hlavně se před ním moc nechlubte tím, že se vám daří. Jemu se život přes veškerou snahu moc nevede, a má co dělat, aby potlačil závist, kterou sice cítit nechce, ale přesto cítí.


Střelec – Lev: 

Nohu z plynu by měl dát v doslovném i přeneseném slova smyslu. Ve chvíli, kdy zpomalí, bude mít najednou dost času i na vás, což vás opravdu potěší.


Střelec – Panna: 

Jeho letošní narozeniny řešíte s předstihem a velmi důkladně. Když vám však Panna upřímně řekne, co by si k nim přála, klesne vám čelist, protože něco takového vy za dárek vůbec nepovažujete.


Střelec – Váhy: 

Jakmile si partner najde nové kamarády, nastane problém. Vypadá to, že jeden člověk z jeho společnosti vyloženě jede, a váš miláček to vůbec nevnímá a jako nebezpečí to nebere.


Střelec – Štír: 

Jeho žárlivost zvládáte jenom těžko. Hlavně na začátku týdne se několikrát přistihnete v situaci, kdy si řeknete, že by vám bez něj a bez jeho neustálého podezírání bylo snad lépe.


Střelec – Střelec: 

Na to, že vás to v práci nudí, nežehrejte, ale naopak za to buďte vděční. Jde o týden, kdy můžete konečně promluvit pár slov s kolegy, a zjistit, co se u vás v práci vlastně děje.


Střelec – Kozoroh: 

Patří k lidem, kteří vás okouzlí na první pohled. Vůbec sice není podobný lidem, s nimiž jste měli vztah dosud, ani vašim idolům, ale o to víc vás zaujme a přitáhne.


Střelec – Vodnář: 

O větších investicích raději neuvažujte. Informace, které máte, nejsou příliš spolehlivé, a vy byste mohli vletět do průšvihu, který si ani jeden z vás nezaslouží.


Střelec – Ryby: 

O jeho aféry se nezajímejte. Pokud jde o něco důležitého, podá vám o tom podrobný referát sám – a pokud to důležité není, měli byste zbytečné starosti.

Přečíst  Spánková hygiena


Kozoroh – Beran: 

Jeho poznámky na vaši adresu jsou naprosto absurdní. Když zjistíte, co o vás říká, seberete se a půjdete se přímo zeptat, proč to dělá a co tím vlastně sleduje.


Kozoroh – Býk: 

S partnerem z tohoto znamení si konečně naučíte vychutnávat život. Býk vám ukáže, jak se radovat ze života, a vy budete moc rádi jeho učenlivým žákem.


Kozoroh – Blíženci: 

Patří k lidem, kteří nejdou pro slovo daleko. Pokud chcete v jeho společnosti obstát, musíte s ním mluvit tak, aby pochopil, že si na vás hned tak nepřijde.


Kozoroh – Rak: 

To, že s někým flirtuje, zvládnete v klidu a v pohodě. Na první pohled je vám jasné, že to váš partner provozuje jako zdvořilost, která má uvolnit napjatou atmosféru.


Kozoroh – Lev: 

V jeho případě nepodceňujte ani to, co byste jindy považovali za naprosto nepodstatné maličkosti. Lev sice nahlas nic neřekne, ale právě podle těchto detailů vás bude hodnotit.


Kozoroh – Panna: 

V jeho případě svůj názor neprosadíte. Můžete se o to sice pokusit, ale po chvíli boje, v němž půjdete až na hranu svých sil, zkonstatujete, že se vám to stejně nepodařilo.


Kozoroh – Váhy: 

Pokud chcete, aby opustil váš život, musíte jednat energicky, důrazně a důsledně. Váha má totiž pocit, že bez ní žít nedokážete, a nechápe, že jste se rozhodli, že to zvládnete i bez ní.


Kozoroh – Štír: 

Vaše finance se konečně vylepší. Neztrácejte čas tím, že budete přemýšlet, čí je to zásluha, a buďte rádi že se vám konečně podařilo volně dýchat.


Kozoroh – Střelec: 

Na úřadech se sice věci hnuly kupředu, ale to je asi tak všechno. Obrňte se trpělivostí, protože vás v budoucnu čeká ještě nejedno dlouhé a hlavně nudné jednání.


Kozoroh – Kozoroh: 

Když začne povídat, že je s vámi nespokojený, nehádejte se. Nechte situaci dozrát do víkendu, kdy se oba zklidníte a kdy si spolu konečně dokážete rozumně domluvit.


Kozoroh – Vodnář: 

Všichni vás neustále varují před jeho rodinou, která ho prý má totálně v moci. Vy si však z toho nic neděláte – a dokonce přiznáte, že se na budoucí souboje skoro až těšíte.


Kozoroh – Ryby: 

Na lákavou pracovní nabídku musí reagovat do konce týdne. Oba využijte víkendové Luny z Raka, která vám přidá sil, a rozhodnete se, že to zkusíte.


Vodnář – Beran: 

Když se s ním pohádáte, neuklidňujte se tím, že se to rychle napraví. Vztah, který s ním máte, je velice křehký a podobné zacházení mu spolehlivě zakroutí krkem.


Vodnář – Býk: 

Patří k lidem, kteří dovedou věrohodně předstírat, že jim samota nevadí. Když vám nahlas přizná, že si svůj další život bez vás nedovede představit, je to něco, na co byste měli být opravdu pyšní.


Vodnář – Blíženci: 

Najednou přijde s tím, že by chtěl, abyste se odstěhovali někam, kde to vůbec neznáte. Vám to však tento nápad ani trochu nelíbí, a naplno mu to řeknete.


Vodnář – Rak: 

Když Rak přijde s tím, že by chtěl zahradu, měli byste mu ji dopřát. Znáte ho natolik, abyste věděli, že na ní bude pracovat sám a po vás žádnou aktivitu chtít nebude.


Vodnář – Lev: 

Trvá na svém i ve chvíli, kdy by každý rozumný člověk ustoupil. Pokuste se s ním promluvit a vysvětlit mu, že jsou chvíle, kdy je kompromis lepší, než další zbytečné boje.


Vodnář – Panna: 

Talenty vašich dětí jsou nepominutelné. Možná byste měli dát hlavy dohromady a přemýšlet, jak je co nejvíce rozvinout. Udělejte to, litovat nebudete!


Vodnář – Váhy: 

Opravdu nefunguje jako váš nepřítel. Přesvědčíte se o tom v sobotu dopoledne, kdy se na vaši stranu postaví způsobem, který ve vás vzbudí nepředstíranou úctu.


Vodnář – Štír: 

Pokud je to bývalý partner, všechno se mezi vámi uhladí. Při náhodném setkání se nevracíte k tomu, co bylo, ale dokážete si vzpomenout na příjemné zážitky a dokonce se spolu i zasmát.


Vodnář – Střelec: 

Každá schůzka s ním je adrenalinovým sportem. Pokud vás Střelec čeká tam, kde jste se domluvili, a nepřijde s větším než půlhodinovým zpožděním, můžete to brát jako velké vítězství.


Vodnář – Kozoroh: 

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v jeho znamení, přijde z práce opravdu unavený. Udělejte mu čaj a hlavně počkejte, až se mu vrátí nálada a až začne mluvit sám.


Vodnář – Vodnář: 

Než mu vysvětlíte, co po něm vlastně chcete, dá vám to spoustu práce. Navíc nebudete vědět, zda je opravdu tak nechápavý, nebo zda to na vás s úspěchem jenom hraje…


Vodnář – Ryby: 

V neděli, kdy je Luna v Raku, se budete cítit jako v ráji. Vaše Ryba o vás všestranně pečuje a vy si každý projev její lásky po všech stránkách užíváte…


Ryby – Beran: 

Krize vašemu vztahu opravdu nehrozí. Najednou pochopíte, že to, co prožíváte, jsou jenom logické důsledky procesu, který váš vztah posunuje o patro výš.


Ryby – Býk: 

Vypadá to na hádky kvůli dětem. Zatímco vy jim dopřáváte svobodu, partner je neustále žene a nutí, aby dosáhly v životě toho, čeho se jemu dosáhnout nepodařilo.


Ryby – Blíženci: 

Když vám říká, ať spolu vyzkoušíte tajči nebo jiný podobný sport, neváhejte. Potíž nastane až ve chvíli, kdy vás soutěživý Blíženec zjistí, že jste na to daleko šikovnější, než vy.


Ryby – Rak: 

Děje se spousta věcí, s nimiž jste nepočítali. I když jste se kdysi rozešli v silné nevůli, stanou se z vás teď kamarádi, kteří si vyjdou vstříc ve všem podstatném i nepodstatném.


Ryby – Lev: 

Jeho tajemství si nechte pro sebe. Když Lev zjistí, že se na vás může spolehnout v něčem, co považujete za maličkost, bez problémů se vám svěří i s tím, na čem mu opravdu záleží.


Ryby – Panna: 

Pokud přijde s tím, že si přibírá nějakou práci, je jasné, že mu to nerozmluvíte. Můžete ale hovory směřovat tak, aby pochopil, že to za dobrý nápad opravdu nepovažujete.


Ryby – Váhy: 

Nápad na společné bydlení s jeho rodiči není zdaleka tak mimo, jak se vám zdá. Pokuste se nechat přejít prvotní šok a pak nad tím s chladnou hlavou přemýšlet.


Ryby – Štír: 

Nápady ohledně vylepšení vašeho šatníku mu zarazte hned v zárodku. Kdybyste se strojili podle toho, co chce váš žárlivý Štír, vypadali byste jako strašák do zelí…


Ryby – Střelec: 

Hlavně nedávejte najevo všechno, co vás při jeho slovech napadne! To, co vám sdělí, vás sice může šokovat, ale vy se přesto musíte tvářit tak, jako by o nic nešlo.


Ryby – Kozoroh: 

Na to, že by se při pomoci, kterou nutně potřebujete, angažovala jeho rodina, nespoléhejte. Bude lepší, když si pomoc sami najdete a sami ji i zaplatíte.


Ryby – Vodnář: 

Od čtvrtka do sobotního poledne bude hladovější, než obvykle. Budete se tvářit, jako by se nic nestalo, nebo mu řeknete, že ho sice chápete, ale přesto by se měl mírnit?


Ryby – Ryby: 

Týden není nic moc, ale neděle vám všechno vynahradí. Rozhodnete se, že si budete užívat bez ohledu na cokoliv – a podaří se vám to lépe, než si umíte představit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..