Týdenní partnerské horoskopy od 06.03.2017 do 13.03.2017

By | 03.06.2020
Beran – Beran: 

Své životní zkušenosti mu nepředáte. Můžete ho ale přimět, aby vás soustředěně poslouchal, a to, co mu říkáte, vnímal a taky nad tím přemýšlel.


Beran – Býk: 

Neustále má pocit, že mu všichni jenom ubližují. Zastavíte ho ve chvíli, kdy ho donutíte, aby uvažoval nad tím, co dělá, a pochopil, že si své nepřátele dělá jenom sám.

Beran – Blíženci: 

Nabídky na skvělé finanční investice, s nimiž přijde, jsou opravdu vynikající. Potíž je v tom, že byst si pro začátek museli vypůjčit, což je něco, do čeho se vám nechce.


Beran – Rak: 

S reorganizací, která probíhá na jeho pracovišti, se musí smířit. Když ho přejde prvotní šok, sám přizná, že konečně přichází doba, kdy za svou práci bude mít i odpovídající peníze.


Beran – Lev: 

Radost mu uděláte něčím, co vy považujete na naprostou maličkost. Neubírejte situaci na kvalitě tím, že sami začnete to, co jste udělali, shazovat s tím, že to přece nic není.


Beran – Panna: 

S nabídkou jakékoliv pomoci opatrně. Vy to sice můžete myslet dobře (ba úplně nejlépe), ale Panna to bere jako signál, že na něco nestačí, a zbytečně se naštve.


Beran – Váhy: 

Vy chcete partnera, který bude poslouchat, on chce životního druha, který se mu zcela podřídí. Budete mozolně hledat kompromis, nebo půjdete každý svou cestou?


Beran – Štír: 

Rozpory, které spolu máte, se dají zvládnout. Je ale potřeba, abyste je začali řešit až ve čtvrtek, kdy je značná šance, že oba potlačíte emoce a začnete myslet hlavou.


Beran – Střelec: 

Na kompromisy vás moc neužije. Když však v tomto týdnu sami uznáte, že jsou chvíle, kdy to bez nich opravdu nejde, můžete si být jistí, že jste právě složili partnerskou maturitu!


Beran – Kozoroh: 

To, na co jste spoléhali, dopadne naprosto jinak. Výsledkem je přeorání všech vašich letních plánů a rozhodnutí, že letos pojedete na dovolenou jinam a jindy, než jste původně chtěli.


Beran – Vodnář: 

Neustále vám vysvětluje, že se o něj bojíte zbytečně. Vy si však uvědomujete, že v poslední době riskuje stále častěji a intenzita strachu roste a stoupá.


Beran – Ryby: 

Ve středu bedlivě poslouchejte, co vám říká. Týká se to hlavně rána, kdy vám jen tak mezi řečí pomůže svými slovy vyřešit problém opravdu trýznivý.


Býk – Beran: 

Když se rozčilí, hlavně se nezačněte nahlas smát. Jeho výraz sice k takové reakci přímo vybízí, ale vy musíte mít rozum a dokázat se ovládnout.


Býk – Býk: 

Než se s ním začnete hádat, promyslete si argumentaci. Když nebudete připravení, rychle otočí situaci tak, abyste se rychle dostali do role toho, který vlastně za všechny problémy může.


Býk – Blíženci: 

O tom, že by se rozhodl pro nějaký kompromis, můžete leda tak snít. Blíženec prosazuje všechno, co považuje za prospěšné, a neohlíží se ani na vás, ani na nikoho jiného.


Býk – Rak: 

Občas máte dojem, že jde proti vám způsobem, který má do dobrých mravů daleko. Rozumné argumenty nezabraly, ale kdybyste se začali chovat stejně, zabrat by to mohlo.


Býk – Lev: 

Uznání z jeho úst si vážíte přesně do doby, než pochopíte, že vás chválí jenom proto, aby vás přetáhl na svou stranu v jisté rozporuplné záležitosti. Přijmete jeho hru, nebo si dál pojedete po svém?


Býk – Panna: 

Do společnosti se vám sice nechce, ale přesto byste se měli překonat. Když o víkendu někam vyrazíte, zlepší to náladu vaší Panny, a tím i atmosféru, která mezi vámi panuje.


Býk – Váhy: 

Váš vztah je opravdu stabilní. Důkaz dostanete ve chvíli, kdy se dozvíte, že po vaší Váze někdo vyjel, a ona ho odpálila tak, že se dotyčný nakonec ještě omluvil.


Býk – Štír: 

Ve čtvrtek, kdy je pod vlivem sextilu mezi Sluncem a Plutem, od něj můžete čekat zajímavé návrhy. Potlačte prvotní reakci, která vám radí, abyste ho tvrdě odmítli, a alespoň na chvíli o nich přemýšlejte.


Býk – Střelec: 

Drobné maličkosti nemají na váš vztah žádný dopad. Vyřešíte je rukou společnou a nerozdílnou, a ještě se při tom vzniklou situací docela dobře pobavíte.


Býk – Kozoroh: 

Máte doma pohodu a klid. Občas vám připadá, že je to až trochu nudné, ale když pak díky kamarádům zjistíte, jak to doma taky může vypadat, budete za svou domácí nudu velice vděční.


Býk – Vodnář: 

Nad stavem jeho zubů nemůžete dále už zavírat oči. Na nic se ho neptejte, ale sami vezměte telefon a objednejte ho k lékaři dřív, než bude situace akutní.


Býk – Ryby: 

Využijte středy, kdy je Merkur v sextilu s Plutem, a konečně mu vyznejte lásku podle jeho představ. Vy sice takovým projevům nepřikládáte velkou váhu, ale své Rybě byste měli vyhovět.


Blíženci – Beran: 

Ať uděláte cokoliv, on spokojený nebude. Naštěstí jste se od něj v poslední době osvobodili citově, a teď už jen čekáte na vhodný moment, kdy se osvobodíte i fakticky.


Blíženci – Býk: 

Z jeho samostatných ekonomických aktivit začínají plynout první malé zisky. Když vás Býk pozve na večeři, kde to oslavíte, neváhejte, oblečte se tak, aby vám to slušelo, a běžte!


Blíženci – Blíženci: 

Období, kdy je Slunce v Rybách, je pro vás oba náročné. V tomto týdnu navíc musíte řešit otázku daní, které budou kvůli trigonu Jupitera podstatně vyšší, než jste čekali.


Blíženci – Rak: 

Soudní jednání, kterého jste se účastnili, končí. Vám se sice výsledek moc nezamlouvá, ale když Rak přijde s tím, že je rád, že bude konečně klid, vyslovíte souhlas.


Blíženci – Lev: 

Děti z tohoto znamení vás překvapí svou prozíravostí. Musíte zkonstatovat, že na rozdíl od vás přemýšlí dopředu, a díky tomu se vyhnou průšvihům, které jste vy v jejich věku nezvládali.


Blíženci – Panna: 

Hlavně mu nedovolte, aby začal vzpomínat. Týká se to zejména neděle, kdy je v jeho znamení úplněk, a kdy má sklon s bývalými láskami navazovat kontakty velmi současné.


Blíženci – Váhy: 

Když zjistíte, že sedí s mobilem a zasněně se usmívá, opravdu ho nemusíte podezírat ze všeho nejhoršího. Když vám své jednání vysvětlí, budete se za svou podezíravost stydět!


Blíženci – Štír: 

Pokud v nedávné době prožil virózu, počítejte s únavou, která se potáhne celý tento týden. Štír vás sice přesvědčuje, že je všechno v pořádku, ale vy mu věřit nemusíte…


Blíženci – Střelec: 

Pozor by si měl dávat na všechny klíče, které s sebou nosí. Nejde o to, že by je ztratil, ale o to, že by je někam založil a pak trávil dlouhé hodiny jejich hledáním.


Blíženci – Kozoroh: 

V úterý a ve středu, kdy je Luna v Raku, o vás projeví nečekaný zájem. Nejdříve budete překvapení, ale pak si docela hezky popovídáte o věcech, o kterých až dosud panovalo mlčení.


Blíženci – Vodnář: 

Samoty se bát nemusíte! Vodnář se vaším partnerem sice nestane, ale naštěstí pro vás má spoustu kamarádů, mezi nimiž si určitě nějakého vyberete.


Blíženci – Ryby: 

Pokud máte šanci vyjet někam, kde byste si odpočinuli, běžte. Víkend, kdy doženete spánkový dluh a budete se místo práce věnovat jeden druhému, vám vyloženě prospěje.


Rak – Beran: 

Teoretické rady, které ohledně svého vztahu dostanete, jsou totálně k ničemu. Nezbude, než zapojit vlastní rozum a promluvit s ním tak, aby pochopil, že je ve chvíli, kdy se opravdu láme chleba.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 07.11.2016 do 14.11.2016


Rak – Býk: 

Veškeré úřední záležitosti nechte na něm. Když na své pochůzky vyrazí ve středu, určitě na úřadě objeví bývalého spolužáka, který pro něj udělá o hodně víc, než by musel.


Rak – Blíženci: 

Když vám říká, že se se svou zodpovědnou výchovou přeháníte, má pravdu. Pokuste se prožít neděli, kdy nebudete děti vychovávat, ale kdy si jich a jejich společnosti budete jen užívat.


Rak – Rak: 

Jeho smysl pro humor vám nějak nesedne. V prvním plánu se sice přesvědčujete, že to tak přece nemyslel, ale ve skutečnosti si tím vůbec nejste jistí…


Rak – Lev: 

V práci ho předvádějí jako velkou hvězdu. Vy mu jeho zasloužený úspěch přejete, ale trochu hůře snášíte, že se snaží jako star chovat i doma a ve vaší přítomnosti.


Rak – Panna: 

Svěří se vám s obavami, s nimiž jste v jeho případě vůbec nepočítali. Naštěstí dokážete zapnout svou empatii a vymyslíte něco, co jeho strachy alespoň trochu zmírní.


Rak – Váhy: 

Každý najednou přesně ví, co byste měli dělat. Když však s podobnými radami přijdou rodiče vašeho partnera, oba se domluvíte a rozhodnete se, že proti nim budete vystupovat v jednotném šiku.


Rak – Štír: 

Jeho upřímnost není zdaleka taková, jak se vám snaží namluvit. V tomto týdnu nepochybně zjistíte, že před vámi tají něco, s čím by vás podle vašeho názoru seznámit měl.


Rak – Střelec: 

Pokud s ním někam jdete, snažte se, aby vám to slušelo. Pro vás je to, že vám to sluší, druhá přirozenost, a váš Střelec si vychutná chvíle, kdy na vás může být hrdý.


Rak – Kozoroh: 

Hlavně mu neprozrazujte svá počítačová hesla. Kozoroh sice tvrdí, že by se vám v korespondenci nikdy nehrabal, ale ve chvíli, kdy bude hesla znát, bude pokušení enormně silné.


Rak – Vodnář: 

Když říká, že se mu na pracovní školení ani trochu nechce, a že by byl spokojenější doma s vámi, mluví pravdu. Další důkazy, že je s vámi rád, snad ani nepotřebujete.


Rak – Ryby: 

Vaše domněnky ohledně jeho úletů jsou naprosto neopodstatněné. Pokud si povolíte a vyjádříte je nahlas, dostanete se do nezáviděníhodné situace, kdy riskujete jeho posměch.


Lev – Beran: 

Váš vztah není zdaleka tak dramatický, jak to zvenčí vypadá. Vaši kamarádi vidí jen to, jak se hádáte, ale ani je nenapadne přemýšlet o tom, jak rychle a rádi se následně smiřujete.


Lev – Býk: 

Momentálně je daleko silnější, než vy. Když se s ním budete hádat, bude si z vás dělat legraci, což váš dosud docela dobrý vztah jenom zhorší.


Lev – Blíženci: 

Vypadá to, že mu život namíchal karty, s nimiž se hrát prostě nedá. To, že to Blíženec dokáže, berte jako důkaz jeho kvalit, a jako ujištění, že jste si vybrali dobře.


Lev – Rak: 

Jeho kuchařková vášeň vás sice stojí spoustu peněz, ale vám to ani trochu nevadí. Jeho koníčka oceníte hlavně o víkendu, kdy vám na stůl staví jedno jídlo lepší než druhé!


Lev – Lev: 

Obvykle do společnosti chodíte moc rádi, ale tentokrát přemýšlíte, zda toho už není až moc. Z akcí, které nabízí tento týden, se však bohužel omluvit nemůžete.


Lev – Panna: 

Zatímco na začátku týdne vám připadá, že je všechno snadné a lehce řešitelné, na konci to tak skvěle nevypadá. Panna je unavená a vy jste jejím nedostatkem energie opravdu překvapení.


Lev – Váhy: 

V jeho složitých příbuzenských vztazích se nikdo nevyzná – a ani vy nejste výjimkou. Pro jistotu se o to nepokoušejte, byly by to zbytečné nervy a nulový užitek.


Lev – Štír: 

Ani Štír vás s veškerou svou výmluvností nepřesvědčí o něčem, čemu se zdravý rozum uvěřit zdráhá. Dejte mu to najevo tak, aby pochopil, že jakákoliv snaha je zbytečná!


Lev – Střelec: 

Když přijde s tím, že byste se měli přestěhovat, neříkejte, že je to nesmysl. Když si vyposlechnete jeho argumenty, sami pochopíte, že je to vlastně geniální nápad.


Lev – Kozoroh: 

Pokud si potřebuje koupit něco na sebe, měl by vyrazit sám. Vy si ušetříte nervy, a on zase nemůže říkat, že jste mu vybrali něco, co mu nesedne.


Lev – Vodnář: 

Práce má spoustu, ale konečně za ni začíná dostávat i peníze. V tomto týdnu si za ně můžete užívat, ale už v příštích týdnech byste přebytky v rozpočtu měli převést do rezerv.


Lev – Ryby: 

Může sice mluvit jako kniha, ale vy ho neposlouchejte. Ryba vás bude přesvědčovat, že za své životní průšvihy nemůže, ale vy víte, že to je celé naprosto jinak.


Panna – Beran: 

Jsou věci, s nimiž se musí smířit. Pokud se začne hádat se svou rodinou, bude z toho dlouhodobý problém, který jejich vztahy nevyřeší, ale ještě více zkomplikuje.


Panna – Býk: 

Jeho pracovitost je i na vás moc. Býk vám plasticky popisuje, co všechno budete na jaře na zahradě dělat, a vy skoro fyzicky cítíte, jak vás přechází chuť.


Panna – Blíženci: 

Pokud si jeho kamarádi myslí, že bude fungovat jako skoro bezplatná pracovní síla, musíte jim vysvětlit, že je to jinak. Budou sice naštvaní, ale nakonec to vezmou na vědomí.


Panna – Rak: 

Pokud něco slavíte, čekejte Raka s dortem. Když mu ho pořádně pochválíte, můžete si být jistí, že nezapomene a bude vám ho přinášet až do konce vašeho života!


Panna – Lev: 

Se svými potížemi se mu raději nesvěřujte. Lev by si z nich dělal legraci a dostal by vás do situace, kdy byste mu řekli daleko víc, než jste dosud měli v úmyslu.


Panna – Panna: 

Konečně ho vidíte v pravém světle. Pochopili jste jeho dosud nepochopitelné jednání, a vymysleli způsob, jak na ně co nejrozumněji reagovat.


Panna – Váhy: 

Děti z tohoto znamení vám vyloženě vyrazí dech. Na vaše přání nedají a domů dotáhnou zvíře, s jehož přítomností se vám až dosud dařilo nesouhlasit.


Panna – Štír: 

Dovolte mu, aby volně dýchal. Zatím ho po všech stránkách kontrolujete a tím si zaděláváte na situaci, kdy bude dělat všechno pro to, aby se z vašeho vlivu konečně vymanil.


Panna – Střelec: 

Konečně to vypadá na rovnoměrnější rozložení domácích povinností. Vy toho budete dělat daleko méně, Střelec přidá na tempu – a výsledkem bude oboustranná spokojenost.


Panna – Kozoroh: 

Do školních úkolů dětí z tohoto znamení se raději nepleťte. Dnes je všechno jiné, a to, co byste jim poradili, by jim ocenění spíše snížilo než zvýšilo.


Panna – Vodnář: 

Se soustředěním má dost vážné problémy. Pokud přijde s tím, že vyhledá psychologa, který mu to pomůže zvládnout, hlavně mu nevysvětlujte, že nic takového nepotřebuje.


Panna – Ryby: 

Těšte se na víkend, kdy oba využijete úplňku ve vašem znamení, a kdy budete dělat jenom to, co máte rádi. Energie, kterou to vašemu vztahu dodá, bude k nezaplacení!


Váhy – Beran: 

Příležitosti, které přijdou, se vám podaří skvěle využít. Na to, abyste se tím veřejně chlubili, není zatím čas, ale můžete si být jistí, že chvíle vašeho oboustranného triumfu brzy přijde!

Přečíst  Pták Fénix


Váhy – Býk: 

Pokud přijdou nějaké peníze, měli byste především splatit co nejvíce ze svých dluhů. Naštěstí je to něco, na čem se oba shodnete, a z čeho budete mít radost.


Váhy – Blíženci: 

Jeho ambice rostou. Je zajímavé, že spolu s nimi roste i pracovitost, takže to vypadá, že se alespoň něco z toho, co by chtěl dokázat, opravdu podaří uskutečnit.


Váhy – Rak: 

Tím, že mu dovolíte, aby práci odkládal, ničemu neprospějete. Jemu se tím postaráte o zbytečné nervy, a sami sobě zařídíte víkend, který budete trávit o samotě, zatímco on bude dohánět povinnosti.


Váhy – Lev: 

Určitě se najde někdo, kdo vám barvitě popíše všechny jeho bývalé vztahy. Vámi to však neotřese, protože všechno o jeho dosavadní minulosti víte od něj.


Váhy – Panna: 

Když Panna přijde s tím, že si oba koupíte nové zimní boty, opravdu se nezbláznila. Hodlá hospodárně využít slev a vy byste jí v tomto ušlechtilém snažení neměli bránit.


Váhy – Váhy: 

Pokud ho tajně milujete, měli byste mu to říct co nejdříve. Ukažte, že jste hráči velkého formátu a bez obav si zahrajte o svou budoucnost po jeho boku!


Váhy – Štír: 

Na jeho city opravdu není spolehnutí. Nejdříve vám sice vysvětlí, že vás miluje, ale vzápětí vyrukuje s požadavkem, který dokazuje, že jeho zájem o vás mi diktuje jen vypočítavost.


Váhy – Střelec: 

Má pocit, že před ním něco tajíte. Potíž je v tom, že se vás nezeptá přímo, ale začne slídit tak, že by to naštvalo i daleko trpělivějšího člověka, než jste vy.


Váhy – Kozoroh: 

Nastal čas, aby rozštípl něco, co mu zatím dělalo jen problémy. Když to udělá o víkendu, proběhne všechno tak hladce, že se bude sám divit, že se neodhodlal už dávno.


Váhy – Vodnář: 

Občas se vám zdá, že ho sociální sítě zajímají podstatně víc, než vy. Naštěstí se ve středu situace zlomí a vy si jeho pozornost získáte v míře, která vám bude naprosto vyhovovat.


Váhy – Ryby: 

V pondělí večer se rozpovídá jedna radost. Pokud jste si až dosud mysleli, že jste v něm našli tichého partnera, musíte zkonstatovat, že jste se opravdu spletli.


Štír – Beran: 

Všechno, co mezi vámi probíhá, je naprosto jednoduché. Váš miláček dává najevo, že ve vás našel ztělesnění svých životních snů, a vy víte, že jste na tom naprosto stejně.


Štír – Býk: 

O svá práva se v práci musíte přihlásit dřív, než bude pozdě. Když se ozve hned v pondělí odpoledne, kdy se Luna dostává do jeho partnerského sektoru, mohl by uspět.


Štír – Blíženci: 

Jeho vtipkování vám leze na nervy. Nemůžete mu vysvětlit, že jsou na světě věci, kterých si vážíte, a z nichž si legraci v žádném případě neděláte.


Štír – Rak: 

O jeho přízeň bojujete sice vytrvale, ale naprosto marně. Nezdá se vám, že by bylo lepší, kdybyste boj o jeho srdce vzdali a našli si někoho, kdo bude vstřícnější?


Štír – Lev: 

Když se rozhodne, že podá výpověď, nerozmlouvejte mu to. Můžete mu však chtít, aby vám vysvětlil, jak si představuje vaše další rodinné hospodaření.


Štír – Panna: 

Váš vztah na vás působí vyloženě životodárně. K pobavení vašich přátel se neustále hádáte, ale přitom je všem jasné, že by vám bez toho druhého bylo na světě moc smutno.


Štír – Váhy: 

To, že na jeho účet vtipkujete, je sice pochopitelné, ale zároveň dost riskantní. Zejména na začátku týdne bude Váha vaše vtípky vnímat jako otevřený útok a bude na ně taky tak reagovat.


Štír – Štír: 

Pokud přizná, že je nemocný, žeňte ho okamžitě do postele. Vy si užijete pocitu, že ho ovládáte, a on vám bude za veškeré projevy péče neskutečně vděčný.


Štír – Střelec: 

Hlavně mu neříkejte, že vám leze na nervy! Střelec je na každý takový výrok neobyčejně citlivý a bude si ho pamatovat i v době, kdy vy dávno zapomenete, že jste něco takového řekli.


Štír – Kozoroh: 

Když se rozhodne, že se naučí něco nového, měli byste ho všestranně podporovat. Navíc se ve chvíli, kdy Kozoroh bude studovat, můžete věnovat sami sobě – a to taky není k zahození.


Štír – Vodnář: 

Na něj i jeho rodiče se najednou podíváte naprosto jinýma očima. Na nervy vám sice polezou stále, ale taky zkonstatujete, že jejich kladné stránky přece jen převažují!


Štír – Ryby: 

Když mu dáváte něco k narozeninám, vybírejte to, co se mu bude líbit. Vy to sice můžete považovat za kýč, ale vaše narozeniny to přece nejsou!


Střelec – Beran: 

O tom, že byste to spolu dali znovu dohromady, raději ani neuvažujte. Vaše okolí může mít v tomto směru lecjaké narážky, ale vy byste měli dokázat odolat.


Střelec – Býk: 

S pobavení zjišťujete, že se o vašem vztahu v poslední době nějak moc mluví. Nikdo nechápe, že spolu můžete vydržet, a navíc nechápou, že to nechápete ani vy sami.


Střelec – Blíženci: 

Snaží se působit jako člověk, který má všechno podstatné pod kontrolou. Ostatní ošálit může, ale vy jediní máte odvahu, abyste se ho přímo zeptali, co se vlastně děje.


Střelec – Rak: 

K životu máte každý jiný přístup. Rak se stará, aby to doma vypadalo jako v pohádce, a vůbec nechápe, vy byste byli spokojenější, kdyby místo bytu věnoval pozornost spíše vám.


Střelec – Lev: 

Když vás postaví rovnou před hotovou věc, budete nejdříve naštvaní, ale pak se srovnáte. Na konci týdne mu pak budete vděční, že rázně vyřešil něco, na co vám dosud chyběla odvaha.


Střelec – Panna: 

O víkendu, kdy je Luna v jeho znamení a Mars už v Býku, ho raději moc neprovokujte. To, co byste se dozvěděli o své inteligenci a úrovni vůbec, by vás moc nepotěšilo!


Střelec – Váhy: 

Hlavně mu neraďte! Pokud by záležitost dopadla dobře, ani by si na vás nevzpomněl – a pokud by dopadla špatně, začal by rozhlašovat, že všechno je to jen vaše vina.


Střelec – Štír: 

Jste z něj unavení. Štír neustále hledá chyby na všem, co děláte, a vůbec nechápe, že vás tím zbavuje veškeré iniciativy a touhy něco dělat nebo měnit.


Střelec – Střelec: 

Svět je opravdu malý! Stačí pár chvil, abyste se domluvili nejen na společných známých, ale i na akcích, které jste kdysi dávno nezávisle na sobě navštívili…


Střelec – Kozoroh: 

Hádky o peníze nabírají na obrátkách. Navíc se nehádáte o domácí rozpočet, ale o kapesné pro své děti, které Kozorohovi připadá až nemravně vysoké.


Střelec – Vodnář: 

Usoudili jste, že si ho nebudete všímat. Potíž je v tom, že si Vodnář vyžaduje vaši společnost způsobem, k němuž lhostejní být nedokážete, i kdybyste opravdu chtěli.


Střelec – Ryby: 

Pokud jí dáváte dárek k narozeninám, do poslední chvíle nebudete vědět, jak to skončí. Když ho příjme bez jedovatých poznámek, dejte na modlení, protože to opravdu není samozřejmé.


Kozoroh – Beran: 

Můžete ho mít sice rádi, ale to ještě neznamená, že ho budete sponzorovat. Když vás požádá o půjčku nebo finanční výpomoc, seberte veškerou odvahu a odmítněte.


Kozoroh – Býk: 

Potíže můžete mít kvůli jídlu. Býk má pocit, že jíte daleko méně, než byste měli, a vy mu nedokážete vysvětlit, že vám množství zkonzumované potravy naprosto stačí.

Přečíst  Odpočíváte? Jak na to podle znamení zvěrokruhu? 1


Kozoroh – Blíženci: 

Hlavně ho nenuťte, aby vám zdůvodňoval svá rozhodnutí! Blíženec by musel přiznat, že se řídil prvním nápadem, a vy byste se jenom zbytečně naštvali.


Kozoroh – Rak: 

Jeho kreativita vás sice stojí pár korun, ale jde o investici, které v žádném případě litovat nebudete. Váš Rak se bude skvěle bavit a vy se pak můžete chlubit bytem, který bude po všech stránkách dokonalý.


Kozoroh – Lev: 

Jste v obtížné situaci. Váš miláček má neustále pocit, že byste pro něj měli udělat víc, než děláte – a vy máte zase pocit, že by se alespoň trochu mohl snažit i on.


Kozoroh – Panna: 

Když se Panna vrátí z práce bez kabátu s tím, že jí ho někdo ukradl, nebudete jí to sice přímo přát, ale budete rádi, že i jí se jednou stalo něco, co jí ukázalo, že jsou občas chvíle, kdy se nedaří…


Kozoroh – Váhy: 

Když si řekne o pochvalu, měli byste mu ji dát. V duchu sice můžete poznamenat, že toho zase tak moc neudělal, ale nahlas byste mu to říkat neměli.


Kozoroh – Štír: 

Úvahy o tom, že by se měl naučit stát na vlastních nohách, byste s ním měli sdílet. Zatím to vypadá tak, že si Štír myslí, že byste mu měli nezištně pomáhat, zatímco vy si myslíte, že by se měl starat sám.


Kozoroh – Střelec: 

V jeho společnosti se ve vlastním zájmu zdržte jedovatých poznámek. Střelec by na ně reagoval způsobem, který by vás dojal tak, že byste měli co dělat, abyste se nerozplakali.


Kozoroh – Kozoroh: 

Občas ho musíte opravit, občas musíte jeho názory uvést na pravou míru. Naštěstí to dokážete dělat tak, aby pochopil, že je v jeho zájmu, aby vás poslouchal, a to, co mu říkáte, bral taky vážně.


Kozoroh – Vodnář: 

Pokud o víkendu někam jdete, nic zásadního od toho nečekejte. Velice rychle usoudíte, že to doma bude lepší, a při první trochu vhodné příležitosti se nenápadně vypaříte.


Kozoroh – Ryby: 

Kdyby se náhodou rozhodl, že si vás dá jako dárek k narozeninám, jemuž na závěr zlomí srdce, musíte mu vysvětlit, že vy nic takového v plánu nemáte. Bude to chvíli trvat, ale nakonec to pochopí.


Vodnář – Beran: 

Ani jeden z vás nemá energii na rozdávání. Není tedy divu, že se po mlčenlivé dohodě rozhodnete pro týden, kdy budete dělat jen to nejnutnější, a jinak budete odpočívat.


Vodnář – Býk: 

To, že si něco myslí, že ještě neznamená, že to tak opravdu je. Snažte se mu vysvětlit, že ne všechno musí být tak, jak se mu to na první pohled jeví.


Vodnář – Blíženci: 

Na začátku týdne může sice tvrdit, že bude bojovat, ale když přijde na věc, rozhodne se pro smír. Budete moc rádi, protože víte, že dlouhý spor by byl totálně k ničemu.


Vodnář – Rak: 

Opravdu nevíte, proč vám ho vaši společní známí závidí. Rak se o vás sice záviděníhodně stará, ale taky vás hlídá tak, že by se to hned tak někomu nelíbilo.


Vodnář – Lev: 

Chce, abyste ho tolerovali, ale nechápe, že i vaše tolerance má své meze. Pokud přijde s tím, že pozve na návštěvu svou bývalou lásku, ozvete se důrazně a nahlas!


Vodnář – Panna: 

Jeho touha pomáhat ho vyloženě ničí. Týká se to hlavně víkendu, kdy mu úplněk v jeho znamení zaslepí oči, a kdy pomáhá zejména těm, kteří to ani trochu nepotřebují.


Vodnář – Váhy: 

Vidíte se opravdu málokdy, ale to je paradoxně dobře. Jeden druhého si o to víc vážíte, a ani jednoho nenapadne, aby si vzácné chvíle, kdy můžete být spolu, kazil zbytečnými hádkami.


Vodnář – Štír: 

Jeho nároky přesahují vaše aktuální možnosti. Hlavně si neříkejte, že jste na světě proto, abyste plnili jeho přání, která s postupujícím časem nabývají na kvalitě.


Vodnář – Střelec: 

Váš vztah se konečně dostal tam, kde ho potřebujete mít. Přestali jste usilovat o vedoucí postavení, a rozhodli jste se, že budete vystupovat jako svorný a výkonný tým.


Vodnář – Kozoroh: 

Opravdu není důvod, abyste ho zachraňovali. Pro další vývoj vašeho vztahu bude lepší, když ho budete nejdříve zpovzdálí pozorovat, a nakonec mu poblahopřejete k úspěchu.


Vodnář – Vodnář: 

S partnerem ze stejného znamení si rozumíte beze slova. Občas se sice potýkáte se stavem, kdy je vám jasné, že vám vidí až do žaludku, ale to je něco, co musíte snést…


Vodnář – Ryby: 

Pokud si myslíte, že se z pozůstatků vašeho vztahu rychle osvobodíte, je to omyl. Vy se sice budete snažit, ale Ryba se v pravé chvíli ozve a postará se, abyste o ní zase museli přemýšlet.


Ryby – Beran: 

O jeho zdravotní stav byste se měli začít zajímat daleko víc, než dosud. Pokud před vámi něco tají, jde o závažnou věc, o níž byste měli v každém případě vědět.


Ryby – Býk: 

Než mu začnete projevovat soucit, měli byste pořádně zmapovat terén. Vyhnete se tak trapasu, kdy ho budete litovat v situaci, kterou on vnímá jako nový začátek.


Ryby – Blíženci: 

Ve vašem životě se objeví jako zázrakem a projeví se jako anděl. To, co vám říká, že sice neposlouchá nejlépe, ale vy byste se tím měli řídit.


Ryby – Rak: 

Než se mu začnete svěřovat, dobře si to rozmyslete. Rak by patrně neodolal, připomněl by vám, že vás právě před tímto průběhem událostí varoval – a vy byste museli přiznat, že má pravdu.


Ryby – Lev: 

Jde o týden, kdy byste se oba měli vyvarovat veškerých finančních operací v hotovosti. Pokud někomu něco posíláte, buď s tím počkejte, nebo mu peníze převeďte přímo na účet.


Ryby – Panna: 

Zabývá se především tím, po čem mu opravdu nic není. Pokud ho dokážete stáhnout na zem a donutit ho, aby se zabýval jen tím, co je opravdu potřeba, budete mít velké zásluhy!


Ryby – Váhy: 

Ať vám sdělí cokoliv, musíte zachovat kamennou tvář. Ve chvíli, kdy zjistí, že vás svým dělením nešokoval, se začne chovat normálně a vy budete mít klid.


Ryby – Štír: 

Musíte se věnovat jen jeden druhému. Když přijdete k dorůstajícím dětem s tím, že byste mohli podniknout nějakou společnou aktivitu, žádné velké nadšení to nevyvolá.


Ryby – Střelec: 

Na to, co se o něm povídá, nedejte. Dosud jste se při hodnocení lidé řídili vlastním názorem, a opravdu není důvod, abyste to teď dělali jinak.


Ryby – Kozoroh: 

Víkend, kdy je Luna v Panně, proběhne naprosto skvěle. Najdete si dokonce čas i na filosofický rozhovor, což je něco, na co vám obvykle chybí energie i čas.


Ryby – Vodnář: 

Opravdu jste rádi, že ho máte. Díky debatám s ním si doplňujete vědomosti v oblastech, které jste ve škole považovali za nudnou učební látku a bez nichž se teď neobejdete.


Ryby – Ryby: 

Hlavně nevěřte všemu, co vám o něm kamarádi povídají. Jejich fantazie jede na plné obrátky, a v tom, co vám o něm a o jeho milostném životě říkají, je více fantazie než pravdy…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..