Týdenní horoskopy lásky od 27.03.2017 do 03.04.2017

Napsala | 26.03.2017
Beran: 

Zatímco obvykle hlídáte svého partnera, teď je čas, abyste změnili přístup a pozor dávali spíše na sebe. Týká se to zejména úterý, kdy ve vašem znamení probíhá novoluní a kdy máte sklon jít do krajnosti i tam, kde by byl na místě vlídný a možná i trochu odtažitý přístup. Chovejte se ke svému miláčkovi tak, jak se chováte k cizím lidem, a uvidíte, že všechno bude dobré.


Býk: 

S upřímností to raději nepřehánějte. Je sice pravda, že vás Slunce ve vašem sektoru tajemství nutí, abyste se miláčkovi vyzpovídali a důkladně mu objasnili celý svůj život do doby, než jste se v něm objevili vy, ale jde o tendenci, které byste měli dokázat odolat. Pokud partnerovi všechno řeknete, ztratíte v jeho očích veškerou záhadnost a do vašeho vztahu se dostane nuda.

Blíženci: 

Na doby, kdy jste se s partnerem hádali kvůli každé maličkosti, můžete zapomenout. V tomto týdnu se bez problémů dokážete s partnerem domluvit celkem na všem. Zásadní změny může přinést středa, kdy vliv Merkura posiluje trigon, který uzavírá se Saturnem. S jeho pomocí dokážete v klidu probrat všechno, co se děje, a najít oboustranně uspokojivé řešení.


Rak: 

Je potřeba, abyste se doma vyprofilovali jako člověk, který si nenechá kálet na hlavu! Ve chvíli, kdy pochopíte, že se partnerovi kamarádi postavili proti vám, a hodlají váš vztah buď narušit nebo definitivně zničit, musíte partnerovi vysvětlit, že nezbude, než aby si mezi nimi a vámi vybral. Moc se mu to zamlouvat nebude, ale nakonec pochopí, že jiná cesta není…


Lev: 

Pokud toužíte, aby ve vaší lásce nastal posun k lepšímu, otálet nemůžete a nesmíte! K hovoru, který do vašeho vztahu vnese vylepšení, musíte využít Merkura z Berana, kde pobývá do pátečního odpoledne. Když budete čekat na víkend, kdy je Merkur už v Býku, nic pozitivního neproběhne. Začnete se bavit o lásce, ale řeč rychle sklouzne na zahradu a jiné praktické záležitosti.

Přečíst  Věštkyně a kartářky


Panna: 

Najednou objevíte společné zájmy, které jste dosud neměli čas. Dokonce se dokážete domluvit i na částce, kterou na jejich provozování z rodinného rozpočtu ukrojíte. Víkend, kdy je Luna v Blížencích, si však musíte rozdělit tak, abyste si našli čas jak na společné aktivity, tak na příbuzné. Na návštěvu, kterou jste jim slíbili, se moc těší, a když nepřijedete, budou zklamaní.


Váhy: 

S láskou, kterou vám partner věnuje, jste spokojení, ale ohledně péče máte dojem, že to skoro až přehání. Miláček vám neustále vysvětluje, že na sebe máte dávat pozor. Pokud vám to říká jen doma, ještě to zvládáte, ale ve chvíli, kdy vás začne kontrolovat v práci, se opravdu naštvete. On sice tvrdí, že tím nic zlého nemyslí, ale vy si tak úplně jistí nejste…


Štír: 

Trochu romantiky budete prožívat jen v pondělí dopoledne. Vaším sektorem romantických lásek prochází Luna a pomůže vám vytvořit atmosféru, ze které se vám ani nebude chtít odejít do práce. Když zároveň dokážete miláčkovi vysvětlit, že ho čeká týden, kdy o lásce nebudete moc mluvit, ale to ještě neznamená, že ho nemáte dostatečně rádi, bude to velice dobře.


Střelec: 

Období, kdy Slunce prochází znamením Berana, je pro váš citový život neobyčejně náročné. Na jedné straně jste rádi, že máte svůj stabilní vztah, na druhé byste s chutí zkusili i něco nového. Může vás to sice lákat, ale zbytečně riskovat byste neměli. Vztah, který v tomto týdnu rozjedete jako malý flirt, vám přes hlavu přeroste rychleji, než si umíte představit.


Kozoroh: 

V době, kdy se Slunce pohybuje vaším sektorem rodiny, se ke svým blízkým chovejte tak, aby si opravdu neměli na co stěžovat. Nad nedostatky svého partnera přimhuřte oči, děti vychovávejte spíše příkladem, než přísným výchovným působením. Ve středu nebo ve čtvrtek večer si udělejte čas na partnera, a promluvte si o tom, co by se mezi vámi dalo vylepšit.

Přečíst  Káva: Nápoj mnoha chutí


Vodnář: 

Překvapení přijde ve chvíli, kdy se miláček, kterého jste dosud považovali za člověka, který myslí především na sebe, projeví nesmírně empaticky. Pokud chce, abyste se mu svěřili s tím, co se děje, měli byste to udělat. Jeho zájem nediktuje pouhá zvědavost, nebo chuť vás ovládnout, ale chce to vědět opravdu jen proto, aby vám lépe rozuměl a mohl vám víc pomáhat.


Ryby: 

Jde o týden, kdy si v lásce vyloženě užíváte. Máte klid, všechno klape. V pohodě jsou dokonce i rodiče a příbuzní vašeho partnera. Přestávají se vyjadřovat k tomu, po čem jim nic není, a dokonce pro vás najdou i slova pochvaly. V neděli, kdy je Luna v Blížencích, se navíc můžete těšit na rozuzlení jisté nepříjemné záležitosti, která váš vztah dosud negativně ovlivňovala.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..