Týdenní horoskopy lásky od 19.06.2017 do 26.06.2017

Napsala | 18.06.2017
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60
Beran: 

Diskuse, které se svým miláčkem vedete, se v poslední době netýkají ani tak citů a emocí, jako ryze praktických záležitostí. Zatímco miláček trvá na tom, že na dovolené ušetříte a místo toho si doplníte vybavení domácnosti, vy si neumíte představit, že byste přišli o pár týdnů, na které se těšíte už od Vánoc. Pokuste se definitivní rozmluvu přeložit na úterý, kdy je šance, že najdete oboustranně příznivý kompromis.


Býk: 

Když vám partner říká, že se do toho, co se děje v jeho rodině, plést nebudete, má pravdu. Vy sice máte pocit, že byste měli zasáhnout, ale když si uvědomíte kravál, který by z toho mohl být, rozhodnete se, že raději dáte na jeho radu. Když se o víkendu dozvíte, jak všechno dopadlo, budete moc rádi, že jste nepodlehli impulsu a že jste oba dva zůstali mimo.

Blíženci: 

I když mluvíte moc rádi, jsou chvíle, kdy vás zbytečné řeči vyloženě rozčilují. V tomto týdnu přijdou ve středu v podvečer. Slunce se v Raku potkává s Merkurem, a vy máte pocit, že se vás miláček s planetární pomocí snaží natlačit někam, kam se vám ani trochu nechce. Přestaňte předstírat, že jste nic nezaregistrovali, a přímo se ho zeptejte, co svým jednáním vlastně sleduje.


Rak: 

Jde o týden, kdy byste se s partnerem měli účastnit všech možných kulturních akcí. Obrazte vernisáže, zajděte do divadla, doporučeníhodný je i romantický koncert na čerstvém vzduchu. V každém případě je to šance, abyste se oblékli a vůbec upravili jinak, než obvykle. Vy se budete cítit skvěle, a svému miláčkovi dáte navíc šanci, aby vás viděl v jiné a v daleko příznivější podobě.


Lev: 

Pokud si chcete s partnerem opravdu od srdce promluvit o něčem, co nevyžaduje ani tak peníze, jako zapojení zdravého rozumu, musíte to stihnout nejpozději do středečního rána. Když se pak ve středu před polednem Merkur přesune do Raka, budete si sice rozumět beze slova, ale na rozumný hovor, jehož výsledky ovlivní značnou část vašeho dalšího života, to nebude.

Přečíst  Breathariánství: Na pokraji šílenství


Panna: 

Hlavně si neříkejte, že vám láska nepřeje. Když se nad tím zamyslíte, měli byste si uvědomit, že je to především tím, že jí vlastně ani nedáte šanci. Když vás někdo pozve na rande, podrobíte ho výslechu, po kterém ztratí nejen veškerou energii, ale i jakoukoliv chuť na další sbližování. Překonejte se, nechte svého společníka taky jednou mluvit samotného, a uvidíte, že to nakonec dopadne dobře.


Váhy: 

Sobotní novoluní ve vašem sektoru profesní ctižádosti vás dostane do situace, kdy si musíte s partnerem promluvit a pobavit se s ním o dalších společných životních plánech. Potíž je v tom, že miláček přemýšlí o domečku nebo alespoň o parcele, zatímco vás v práci posílají někam, kde byste si na domeček vydělali podstatně rychleji, ale zase byste museli alespoň na čas do zahraničí. Dokážete se domluvit?


Štír: 

Zatímco vy si na vyřešení některých spletitějších záležitostí v klidu počkáte, váš miláček je potřebuje řešit hned. Naštěstí se v úterý Slunce i Merkur přesunou do Raka a vy vymyslíte argumenty, jimiž mu dokážete vysvětlit, že by bylo lepší, kdyby alespoň teď nic nedělal. Navíc umíte mluvit tak, aby pochopil, co je pro něj i pro vás lepší, a nepromyšleného jednání se zdržel.


Střelec: 

V lásce jste překvapivě iniciativní. Patrně vám došlo, že je zbytečné čekat na princeznu či prince na bílém koni a rozhodli jste se, že bude lepší, když v tomto směru projevíte aktivitu sami. Protože stranou nezůstávají ani vaši přátelé, kteří se rozhodli, že se postarají, aby váš soukromý život nabyl barev a vůní, dá se čekat, že strávíte pestrý víkend, na jehož konci už single nebudete.

Přečíst  Piercing III. díl: Pro a proti


Kozoroh: 

Jsou chvíle, kdy je lepší, když ve vztahu půjdete do konfliktu, než kdybyste v nitru skřípali zuby, ale navenek předstírali, že je všechno v naprostém pořádku. Bude lepší, když během týdne proběhne pod kontrolou zdravého rozumu hádka, z níž vyplyne rozumný a oboustranně přijatelný závěr, než když celou věc necháte na víkend, kdy vybuchnou emoce způsobem, který jakékoliv domluvě spolehlivě zabrání.


Vodnář: 

Pokud partner chodí z práce každý druhý den s tím, že je to tam už opravdu k nevydržení, měli byste se nad tím zamyslet. Můžete si vybrat, zda ho budete dál přemlouvat s tím, že to ještě nějakou chvíli vydržet, nebo zda mu navrhnete, aby dal výpověď a sháněl nové místo s tím, že mu pomůžete přechodnou dobu zvládnout a že ho během ní emočně i finančně podržíte.


Ryby: 

Když se stane a miláček vám nabourá auto, nebo provede něco podobně neodpustitelného, hlavně nepropadejte panice. Když se na něj podíváte, bude vám na první pohled jasné, že mu ani v největší výbuchu hněvu neřeknete o jeho charakteru a šikovnosti nic, co by si už dávno neřekl sám. Když ho však obejmete s tím, že je to sice nepříjemné, ale vy dva se kvůli tomu přece hádat nebudete, získáte si ho navždy.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..