Týdenní horoskopy lásky od 17.07.2017 do 24.07.2017

By | 16.01.2021
Beran: 

Průšvih nastane ve chvíli, kdy vám kamarád začne doporučovat spolupracovníka nebo dokonce příbuzného. S jednou schůzkou souhlasit budete, ale když zjistíte, že jde o člověka, s nímž si vůbec neladíte, další setkání s díky vzdáte. Dotyčný bude naštvaný, protože vy se mu naopak líbíte, a od kamaráda můžete čekat spoustu jedovatých poznámek. Ty však pustíte jedním uchem tam a druhým ven.


Býk: 

Střetnete se ve chvíli, kdy má váš životní druh na všechno času dost, zatímco vy máte pocit, že byste měli naopak přidat na tempu. Na závěr ostré debaty vy prohlásíte, že je všechno jenom na vás, zatímco miláček vám vytkne vaši panovačnost a to, že ho nenecháte v klidu dýchat. Výsledkem bude tichá domácnost, která skončí až o víkendu, kdy budete muset vyřešit aktuální provozní záležitosti.

Blíženci: 

V pondělí, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Neptunem, hrozí, že se zamilujete do člověka, který je sice přitažlivý, ale jinak po všech stránkách rizikový. Obvykle klepy a pokoutní informace nesháníte, ale tentokrát uděláte moc dobře, když se budete zajímat o průběh jeho dosavadního života a hlavně partnerských vztahů. Pokud usoudíte, že jde o člověka, s nímž byste to měli těžké, a boj o jeho srdce vzdáte, bude to velice rozumné.


Rak: 

Neustále řešíte věci, které by mohly počkat, zatímco to, co opravdu hoří, skoro nevnímáte. V pátek, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Uranem, navíc hrozí, že se někde zaběhnete a zapomenete na to, že jste byli domluvení s partnerem. V takovém případě nasaďte kajícný obličej a miláčkovi slibte, že to bylo naposled. Moc vám věřit nebude, ale nakonec se uklidní.


Lev: 

Ohledně dovolené mohou sice vypuknout spory, ale vy je s přehledem zvládnete. Pokud má miláček pocit, že byste měli být akčnější, zatímco vy ze všeho nejvíce toužíte po ležení na pláži s knížkou v ruce a s něčím dobrým na dosah, měli byste se domluvit na rozumném a oboustranně přijatelném kompromisu. Jeho nalezení se sice zdá skoro nemožné, ale vy už něco vymyslíte!

Přečíst  Drahé kameny XLV. díl: SAFÍR


Panna: 

Zatímco vy chyby svého miláčka přecházíte velkoryse a bez zbytečných poznámek, váš partner nepropase jedinou příležitost, aby o vašich chybách nahlas nepohovořil nejen mezi přáteli, ale i před obojími rodiči. I když je vám takové jednání bytostně cizí, sami cítíte, že nezbude, než abyste začali jednat stejně. Zkuste to a uvidíte, jak rychle se jeho jednání obrátí k lepšímu!


Váhy: 

V úterý, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Marsem a Uranem, vsaďte na sebeovládání. Potíže můžete mít zejména se žárlivostí, která vám můžete lehce přerůst přes hlavu a kvůli níž přijde spousta zbytečných problémů. Než začnete miláčkovi vyčítat, že mu na vašem vztahu vůbec nezáleží, popřemýšlejte, zda na tom, aby v něm byly problémy, nepracujete hlavně vy.


Štír: 

Na milostných aférkách váš život opravdu nestojí. Pokud se vám něco takového naskýtá, můžete po této šanci sice sáhnout, ale rozhodně kvůli tomu nehodláte nějak zásadně měnit svůj život. Potíž může nastat ve chvíli, kdy narazíte na romantickou bytost, která má pocit, že by po flirtu měl následovat vztah, a nechápe, že vy nic takového teď ani jindy v úmyslu nemáte.


Střelec: 

Když se vám něco nepodaří, miláčkovi se s tím raději nesvěřujte. I když by bylo jasné, že je mu vás líto, asi by neodolal a novinku by roznesl mezi vaše kamarády, což by vás z míry vyvedlo ještě víc. Mohl by tvrdit, že to nemyslí zle a že tím nic nesleduje, ale vy byste přesto měli pocit, že vás podrazil přesně ve chvíli, kdy jste ze všeho nejvíce potřebovali podržet.


Kozoroh: 

Nabídky na erotické dobrodružství sice padnout mohou, ale vás ani nenapadne, že byste na ně měli reagovat vstřícně. Na člověka, který toto téma otevře, se podíváte tak, aby hned pochopil, že něco takového nepřipadá v úvahu. Opět se přesvědčíte, že váš pohled je neskutečně průrazný, protože žádné další vysvětlování už potom potřeba nebude.

Přečíst  Gejša II. : Výchova a dovednosti


Vodnář: 

Skvělým dnem pro lásku a city vůbec je úterý, kdy jste po celý den pod pozitivním vlivem trigonu mezi Venuší a Jupiterem. Miláček je skvěle naladěný, vy se ze všech sil snažíte, aby to mezi vámi vypadalo dobře. Navíc si můžete domluvit, že si půjdete sednout někam, kde jste spolu ještě nebyli. Tam si vychutnáte nejen dobré jídlo, ale i příjemnou společnost toho druhého.


Ryby: 

Jste v pohodě a na pohodu si nenecháte nikým sáhnout. Navíc dokážete skvěle odolávat planetárním tlakům a nedovolíte, aby měly na váš vztah negativní vliv. Pokud usoudíte, že je vaší trpělivost namále a hrozí, že vybuchnete, nepůjdete do konfrontace, ale raději vyrazíte ven. Tam se projdete, zbavíte se negativních myšlenek a s úsměvem a dobrou náladou se vrátíte domů.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..