Týdenní horoskopy lásky od 14.11.2016 do 21.11.2016

Napsala | 13.11.2016
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60
Beran: 

Když budete chtít, můžete atmosféru ve vašem vztahu vylepšit téměř zázračně. Stačí, když si uvědomíte, že toho má miláček v práci opravdu hodně, a trochu tomu přizpůsobíte chod domácnosti. Když se ho po návratu domů nebudete na nic vyptávat, ani ho nezasypete spoustou novinek, ale dopřejete mu chvíli klidu, v níž přejde na rodinný režim, bude to prospěšné vám i jemu.


Býk: 

Nejdůležitějším dnem týdne je pondělí, kdy se ve vašem znamení odehrává úplněk. Pokud ho chcete využít k posílení svého vztahu, chovejte se k miláčkovi velkoryse. Když se mu něco nepovede, nechte to bez komentářů – a to i v případě, kdy byste na jeho adresu moc rádi poslali pár jedovatých poznámek. Jde o zdrženlivost, která se vám později mnohokrát vyplatí.

Blíženci: 

Využijte úterního sextilu mezi Merkurem a Marsem, a přímo se svého miláčka zeptejte na to, co vás už dlouho trápí. Pokud nebude chtít odpovědět, neberte to jako potvrzení svých nejhorších obav. Když se do něj na chvíli vcítíte, pochopíte, že o dané věci už uvažoval mnohokrát a o žádné další rozebírání svého duševního stavu nestojí.


Rak: 

Na rodině vám záleží, partnerský vztah je pro vás tím nejdůležitějším, co jste ve svém životě vybudovali. To, že jste vsadili na opravdu skvělého koně, si potvrdíte v neděli, kdy jste pod pozitivním vlivem sextilu mezi Venuší a Neptunem. Opět si jednou vychutnáte chvíle, kdy nemusíte s miláčkem ani mluvit, protože víte, že si rozumíte i beze slov.


Lev: 

Slunce je pořád ještě ve Štíru, což znamená, že byste měli zmírnit tempo. Když máte pocit, že kvalita vašeho vztahu upadá a miláček na vaše návrhy nereaguje zdaleka tak ohnivě jako v dobách, kdy jste spolu začínali, nemluvte. Použijte logické myšlení a dojde vám, že to, co prožíváte, není nic neobvyklého, ale naopak je to důkaz nových kvalit, které váš vztah nabral.

Přečíst  Horoskopy, na týden 19.6.-26.6.2008


Panna: 

Nabídky na veškeré internetové seznamování promazávejte bez čtení. Ve chvíli, kdy se přihlásíte, vám začnou chodit nabídky od lidí, o které byste si ani kolo neopřeli – a vy jim budete marně vysvětlovat, že o kontakt nemáte zájem. Velký průšvih by navíc nastal ve chvíli, kdy by se podobné nabídky k pobavení kolegů začaly zobrazovat i na vašem pracovním počítači.


Váhy: 

Doma jste se naseděli dost! Teď byste udělali moc dobře, kdybyste se s miláčkem vybrali někam za kulturou – a pokud chcete, abyste si to pořádně užili oba, přímo se ho zeptejte, co by rád viděl. Je sice možné, že v jeho společnosti navštívíte představení, na které byste se vy sami v životě nevypravili, ale zase můžete vzít jed na to, že se vám to bude líbit.


Štír: 

Sami nechápete, co se s vaším miláčkem děje. Zatímco dosud byl proti všemu, co jste navrhli, teď mění přístup a naopak souhlasí se vším, co mu přeložíte k úvaze i ke schválení. Pravý šok však zažijete o víkendu, kdy o vás mezi kamarády i příbuznými začne mluvit jako o svém životním štěstí, které naprosto nezaslouženě získal a které by si chtěl udržet pokud možno navždy.


Střelec: 

Ve vztahu nepodceňujte řešení finančních otázek. Pokud s miláčkem teprve začínáte, uděláte moc dobře, když spolu rozeberete představy, které v tomto ohledu máte. Předejdete tak situaci, kdy by miláček chtěl veškeré peníze nacpat do stavby vašeho rodinného sídla, zatímco vy toužíte po vrcholu Everestu, na který spolu v rámci svatební cesty vylezete.


Kozoroh: 

Když vás miláček přesvědčuje, že si máte na pátek vzít dovolenou a tak sobě i jemu dopřát prodloužený víkend, neváhejte a hned v pondělí si to se šéfem domluvte. Čtyři volné dny, které tak získáte, budou mít na váš vztah neobyčejně kladný vliv. Miláčka tím přesvědčíte, že je pro vás důležitější, než práce, a sami si užijete jeho něžné a láskyplné péče.

Přečíst  Ezoterie: Jak zůstat mladí a krásní?


Vodnář: 

S bývalými láskami je to v tomto týdnu obtížné. Neustále se s vámi snaží navázat kontakt, zvou vás na schůzku a nechápou, že vy dáváte předost víkendu, který můžete trávit v klidu doma. Když se s nimi nakonec přece jen dáte do řeči, začnou vzpomínat na to, co bylo, nahlas přemýšlet o tom, že by to šlo ještě obnovit – a nechápou, že vy jste někde naprosto jinde.


Ryby: 

V neděli, kdy je Venuše v sextilu s Neptunem ve vašem znamení, se vám konečně podaří pochopit, co od vás miláček vlastně chce, a co mu ve vašem vztahu dosud chybělo. Potíž je v tom, že váš partner podobných úvah není zatím schopen, a zatímco od vás vyžaduje kompletní změnu přístupu k sobě i k vašemu vztahu, sám v tomto směru nehodlá dělat nic.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..