Týdenní horoskopy lásky od 06.03.2017 do 13.03.2017

Napsala | 05.03.2017
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60
Beran: 

To, že jste na svého miláčka naštvaní, je pochopitelné, ale přesto byste se měli chovat rozumně. Týká se to hlavně úterý a středy, kdy je Luna v Raku, a kdy vy přeháníte, zatímco on má co dělat, aby se před vámi nerozplakal. Když se budete držet zkrátka a výtky omezíte na minimum, docílíte všeho, co jste chtěli, a navíc svou polovičku zbytečně nenaštvete.


Býk: 

Zatímco obvykle žárlíte vy, teď se karta obrací a žárlit začíná miláček. To, že mu vysvětlujete, proč jste tentokrát z práce přišli o deset minut později, než obvykle, ještě vydýcháte, ale jeho večerní křížové výslechy zvládáte opravdu obtížně. Využijte víkendové Luny v Panně a pohovořte si s ním o tom, že zatím jeho ataky zvládáte, ale nejste si jistí, jak dlouho to dokážete vydržet.

Blíženci: 

Pondělní dopoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, slibuje zajímavý partnerský zlom! Pokud jste sami, můžete se těšit, že si vás všimne člověk, který se vám už dlouho líbí. Obvykle v takových chvílích převezmete iniciativu, ale teď je potřeba, abyste změnili taktiku a nechali se dlouho, pomalu a vynalézavě dobývat někým, kdo si snadné kořisti neváží.


Rak: 

Když miláček na něco zapomene, je to sice nepříjemné, ale není to důvod, abyste propadali panice, protože situaci na poslední chvíli zachráníte. Potom však neopomeňte zdůraznit, že hladký průběh záležitostí, které se týkají vás obou, je hlavně vaší zásluhou! Je to sice trochu sobecké, ale pokud na to svého životního druha neupozorníte sami, on to nezaregistruje…


Lev: 

Snad poprvé za dobu, co váš vztah existuje, přemýšlíte, na co vás miláček vlastně má. V poslední době máte čím dál silnější dojem, že vás používá jako někoho, kdo za něj má vyřizovat to, do čeho se jemu samotnému ani trochu nechce. Dosud vás tato úloha naplňovala pýchou, ale teď si říkáte, že by bylo moc fajn, kdyby alespoň něco udělal občas sám…

Přečíst  Drahé kameny XXXI. díl: LAPIS LAZULI


Panna: 

Na to, že vás partnerovi rodiče podezírají z toho nejhoršího, jste si už zvykli a nikterak vás to z míry nevyvádí. Když však jejich argumenty začne nahlas používat váš životní druh, je celkem pochopitelné, že se naštvete. Pokuste se využít víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení, a miláčka se zeptat, proč dělá něco, o čem už dopředu ví, že vám to vadí…


Váhy: 

Do vašeho vztahu se konečně vrací klid a mír. Na pozitivní změnu se těšte v pátek, kdy se Mars z vašeho partnerského sektoru přesouvá do Býka a kdy si spolu konečně dokážete promluvit bez ironie a jedovatého podtónu. Když navíc energie Marse využijete k definitivnímu rozhodnutí ohledně dalších společných finančních plánů, bude to naprosto skvělé.


Štír: 

Pokud jste se až dosud o něčem mluvit buď styděli nebo báli, teď už nemusíte. K tomu, abyste s miláčkem pobrali všechno, co je potřeba, můžete využít úterka a středy. Luna je v Raku, Merkur z Ryb přijímá samé skvělé aspekty, a váš miláček se chová neobyčejně rozumně. Využijte šancí, které vám planety dávají, a jednou provždy zlikvidujte to, co mezi vámi stojí!


Střelec: 

Když už hodláte využít Merkura z Ryb k tomu, abyste se s miláčkem hádali, klidně to udělejte – ale předem si uvědomte rizika. Ve chvíli, kdy ženě svého srdce vytknete, že nevaří stejně jako vaše maminka, nebo kdy svému nejdražšímu začnete vysvětlovat, že na rozdíl od vašeho tatínka není dostatečně zručný, si zaděláváte na průšvih, z něhož se hned tak nevyhrabete…


Kozoroh: 

Pokud vás napadá, že se miláček zabývá něčím, co před vámi s nebývalou důsledností tají, není to dojem, ale fakt. Vy si pak můžete vybrat, zda budete pátrat, nebo zda počkáte, až promluví sám. Hvězdy však radí, abyste se rozhodli pro druhou možnost! Už o víkendu se dozvíte všechno včetně veškerých podrobností a budete neobyčejně příjemné překvapení.

Přečíst  Osud 41. týdne, tarotová karta Universum XXI.


Vodnář: 

Ve chvíli, kdy váš životní druh přijde s tím, že je něco lehké a snadné, takže se do toho můžete hned pustit, zastříhejte ušima. Svého miláčka znáte a víte, že jsou chvíle, kdy je s upřímností takříkajíc na štíru. V takovém případě nezaškodí, když se zeptáte, proč něco, co je tak lehké a snadné, neudělá sám, ale proč to tak nápadně nenápadným způsobem přehrává na vás.


Ryby: 

Za to, že přemýšlíte maximálně tak o oslavě svých narozenin, a že se vám žádné partnerské problémy řešit nechce, se nestyďte. Dejte si ale pozor, aby vám to po jedné z těchto zdařilých oslav zbytečně nemluvilo, a vy miláčkovi nezačali připomínat něco, nad co by bylo rozumné už dávno zapomenout. V takovém případě by stačilo pár vět a průšvih by byl na světě!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..