Týdenní horoskop lásky od 9.12.2018 do 15.12.2018

By | 11.10.2020

Beran

Z lásky jste schopní dělat leccos, z čeho byste se nikdy nepodezírali. Zvláště zřetelné je to u nových lásek. Tam jste pak schopni dělat pro potěšení dětí svého nového partnera třeba i Mikuláše s čertem a andělem v jedné osobě. O tom, že byste měli rodinu, jste dosud nemuseli nijak vážně uvažovat, ale teď si říkáte, že vlastní existenční zázemí by vůbec nebylo špatné.

Býk

Než se rozhodnete, bude vám to chvíli trvat. Když pak usoudíte, že je nejvyšší čas, abyste si s miláčkem promluvili o dalších plánech, které pro budoucnost máte. Než se však váš životní druh vymáčkne, buďte trpěliví. Dovolte mu, aby se o svých přáních náležitě rozpovídal. Pak zjistíte, že se od těch vašich zase tak moc neliší. Bude to velice příjemné překvapení.

Blíženec

Novoluní, které v pátek probíhá ve vašem partnerském sektoru, poskytne vašemu vztahu nový vítr do plachet. Partner se zbaví své obvyklé letargie a začne přemýšlet, jak vám vylepšit a zpříjemnit advent. Výsledkem bude minimálně jeden výlet do blízkého zahraničí. Ostatní tam jezdí nakupovat. Vy se tam budete držet za ruce a nasávat příjemnou předvánoční atmosféru.

Rak

Na nic nečekejte, doma neseďte. V pondělí, v úterý a ve středu večer naopak využijte všech pozvání na večírky, které jste dostali. Budete na nich zářit a seznamovat se se spoustou zajímavých lidí. Navíc se můžete těšit na pár milých ctitelů. Obvykle vám lidé, kteří se ucházejí o vaši přízeň, lezou na nervy, ale tentokrát je to jinak. Oni vám poskytují obdiv a vy si ho vychutnáváte.

Lev

Jde o týden, který je klidnější, než by se vám líbilo. Nic z událostí, na které čekáte jako na smilování, se zatím nestane. Partner se s vámi baví výhradně o naprosto lhostejných věcech. O tom, jak vidí budoucnost vašeho vztahu, nepadne ani slovo. Nemáte dojem, že ztrácíte čas s člověkem, který si s vámi sice rád pohraje, ale do života vám žádnou stabilitu nevnese?

Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 11.06.2018 do 18.06.2018

Panna

Jsou věci, na které se nevyplatí spěchat. Jednou z nich je seznámení s rodiči a sourozenci vašeho nového objevu. Uvědomte si, že prožíváte hodně napěťové období, kdy je nejste schopni hodnotit objektivně. Každý vtípek, který pronesou, byste brali jako útok na svou osobu a taky byste na něj tak zareagovali. Nechcete se seznámením počkat na vhodnější dobu?

Váhy

Náladami svého miláčka se zabývat nehodláte. Dokonce si říkáte, že si jimi nenecháte kazit krásné předvánoční období. Pokud si s vámi chce povídat, má k tomu zelenou. Pokud si povídat nechce, je to jeho věc. Ani v takovém případě se však nestresujete. Bez velké námahy najdete ve svém okolí pěkných pár lidí, kteří s vámi budou moc rádi sdílet volný čas a všechny vaše aktivity.

štír

V úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení, si užívejte neskrývaného obdivu, který vám v každé jen trochu vhodné chvíli projevuje opačné pohlaví. Na jedné straně z toho máte radost, na druhé z toho mohou být značné problémy. Vaši dosud dobří kamarádi se začnou bát, že jejich vztahy, které mají se svými partnery, ohrožujete. Pak je jen logické, že se začnou tvářit velice nevlídně.

Střelec

Novoluní, které v pátek probíhá ve vašem znamení, vám dává šanci k novým začátkům. Pokud chcete odstartovat nový vztah, máte šanci. Musíte se však připravit na četná překvapení. Člověk, kterého jste si s takovým nadšením pustili do života, se totiž markantně liší od svých předchůdců. Na rozdíl od nich je velice sebevědomý a často vás ujišťuje, že můžete být rádi, že si vás vůbec všimnul.

Kozoroh

V sobotu odpoledne a v neděli, kdy je Luna ve vašem znamení, potěšte partnera. Vytáhněte ho buď na adventní jarmark, na dobročinný koncert nebo na jinou podobnou akci. Když nezapomenete zajít na hrníček svařáku nebo na trdelník, bude to naprosto dokonalé. Miláček se bude rozplývat radostí z vaší pozornosti – a vy budete rádi, že jste ho dokázali potěšit.

Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 29.01.2018 do 05.02.2018

Vodnář

Dejte si pozor na vliv Merkura, který se ve čtvrtek obrací do přímého chodu. Pod jeho vlivem se můžete sice vyjadřovat upřímně, ale zároveň tak, že tím naštvete i toho nejtrpělivějšího partnera. Ve vašem případě slovo opravdu funguje jako dobře naostřená zbraň, která může dát vašemu vztahu ránu, z níž se už přes veškeré usilování nevzpamatuje.

Ryby

Zvlášť náročný bude pátek. Uvědomte si, že máte všeho až nad hlavu a nesnažte se trhat rekordy. Stejně tak odmítněte partnera, který s vámi bude chtít probírat něco důležitého. Při konjunkci mezi Marsem a Neptunem by se z vážně míněného rozhovoru mohl rychle stát pramen nejrůznějších nedorozumění, bez kterých se vy i partner klidně dokážete obejít.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..