Týdenní horoskop lásky od 7.10.2018 do 13.10.2018

Napsala | 07.10.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Podpora, kterou vám partner slíbil, nějak nedopadne. Když přijde na věc, bude mít spoustu práce nebo mu bude chybět nálada. Nedá se říct, že by vás to překvapilo, ale jeho jednání vás hodně zklame. Můžete si namlouvat, že to na vaší lásce nic nemění, ale sami víte, že to není pravda. Vaše dosud bezvýhradná láska a nenarušený vztah už nikdy nebudou takové, jako byly předtím.

Býk

Všechno, co čeho se s partnerem pustíte spojenými silami, dopadne buď dobře, nebo ještě lépe. Pohled na společné dílo navíc velmi pozitivně posílí váš vztah. Můžete dokonce uvažovat, zda byste to, že se vám tak daří, neměli zahrnout do svých životních plánů. Možná dokonce usoudíte, že tak skvělého spolupracovníka si nesmíte nechat utéct a požádáte ho o ruku.

Blíženec

V pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení, si hlídejte emoce. Na svého životního druha se sice můžete naštvat, ale to ještě neznamená, že mu můžete pod jakoukoli záminkou vynadat. Než se začnete projevovat, sami sebe se zeptejte, co vám nejvíce vadí. Není to náhodou to, že vy se stresujete, zatímco on si bez výčitek svědomí užívá života a vaše nálady ho z míry nevyvádějí?

Rak

Středeční kvadratura mezi Merkurem a Plutem je z těch náročnějších. S partnerem se sice můžete oba snažit o rozumnou komunikaci, ale přesto máte pocit, že se míjíte. Není to však vaše osobní chyba. Aktuálně vám prostě není dáno. Na porozumění si musíte počkat do víkendu. Luna se dostane do vašeho komunikačního sektoru a mezi vás se vrátí klid a ničím nerušená pohoda.

Lev

Venuše ve Štíru se točí do zpětného chodu, což je problém. Najednou zjistíte, že jste v situaci, kdy si na váš volný čas dělá nárok jak vaše původní rodina, tak partner. Přiznejte si, že nevíte, co s tím. Je vám jasné, že by bylo nejlepší, kdybyste partnera chytili a konečně ho seznámili s vaší rodinou, ale na to zatím nemáte odvahu. Partner na tom netrvá, a vy se bojíte, že by to nemuselo dopadnout dobře.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 30.9.2018 do 6.10.2018

Panna

Na svou bývalou lásku se nespoléhejte. Dotyčný vám sice sliboval, že se rozchodem nic nemění a vaše staré přátelství zůstává, ale realita není zdaleka tak příznivá. Když ho oslovíte, dočkáte se dlouhé přednášky o tom, že si za všechno můžete sami. Na závěr vám sice nějakou pomoc slíbí, ale vy budete mít přesto dojem, že pro vás dělá daleko méně, než je v jeho možnostech a silách.

Váhy

O tom, že vás bude rád doprovázet všude, kam půjdete, můžete leda tak snít. Váš miláček se rozhodl, že mu je doma nejlépe a z teplého bytu se vylákat nenechá. Můžete se sice rozčilovat a zlobit, ale to je asi tak všechno. Bude daleko lepší, když se smíříte s tím, že si buď vyrazíte sami a vrátíte se domů v předem dohodnuté době, nebo zůstanete doma a budete teskně přemýšlet, jaké to mohlo být krásné.

štír

I když se překonáte a miláčka se zeptáte přímo, nic se nedozvíte. O tom, jak si představuje vaši společnou budoucnost, vám nic neřekne. Vy pak můžete přemýšlet, zda o ní nemluví proto, že v tomto ohledu nemá sám jasno, nebo proto, že nad tím, jak to s vámi bude, dosud nepřemýšlel. Toho, že by budoucnost plánoval s někým jiným, se naštěstí obávat nemusíte.

Střelec

Všechno, co mezi vámi proběhne, je velice dramatické. Snažte se, abyste situaci zklidnili a zbytečně ji nehrotili. V takové chvíli si musíte dávat pozor na partnerovy příbuzné. O tom, že by pro vás něco udělali, sice nemůže být řeč, ale to jejich aktivitu nijak neomezuje. Mluví vám do vašich rozhodnutí, a ještě se budou divit, že se na ně nedíváte právě nejvlídněji.

Kozoroh

Na víkend, kdy je Luna v Panně, od partnera nic nechtěje a ani nic nevyžadujte. Kdybyste se rozhodli pro velkorysý přístup a veškerou organizaci nechali na něm, bude to daleko lepší. To, co vymyslí, je naprosto skvělé. Navíc se od vás nebude chtít žádná velká aktivita. Stačí, když pojedete tam, kam vám miláček řekne, a tam se budete tvářit příjemně a optimisticky.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 9.12.2018 do 15.12.2018

Vodnář

To, že má strach jít k lékaři pro výsledky, vám sice dobrovolně neřekne, ale vy to přesto vycítíte. Nepřemýšlejte, zda je to vhodné, a sami mu navrhněte, že ho tam doprovodíte. Bude vám za to nepředstíraně vděčný. Následně si můžete zajít na kávu. Tam si upřímně přiznáte, že jste se báli, a nahlas si řeknete, jak moc jste rádi, že nakonec všechno dobře dopadlo.

Ryby

O víkendu, kdy máte Lunu ve svém partnerském sektoru, se máte bez sebemenší stopy ironie na co těšit. Miláček se rozhodne, že vám dopřeje hromadu skvělých zážitků. Vy musíte zkonstatovat, že se mu to podaří. Když vám pak řekne, že pro vás takových překvapení vymyslel ještě pár, budete neskutečně nadšení. Konečně vás čeká podzim, o jakém jste dosud jen snili…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..