Týdenní horoskop lásky od 30.12.2018 do 5.1.2019

Napsala | 30.12.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Jsou sice svátky, kdy má být každý plný dobré vůle a kdy se má ke svým bližním chovat láskyplně, ale všechno má své meze. Když váš ex- přijde s tím, že byste si měli všechno vysvětlit a dát si ještě jednu šanci, odmítněte ho tak, aby pochopil, že o něčem takovém neuvažujete a uvažovat nebudete. Probdělé noci, kdy jste se jen těžko smiřovali s rozpadem vašeho vztahu, mu popisovat nemusíte.

Býk

O svátcích se věnujte tomu, co se dělat musí. Šance na pozitivní posun v lásce přijde až v pátek odpoledne. Pod vlivem sextilu mezi Venuší ve vašem partnerském sektoru a Plutem se všechno změní. Konečně narazíte na člověka, který touží po lásce, jež v sobě spojuje jak fyzickou, tak duševní a duchovní stránku. Lapněte ho dřív, než ho zaregistruje někdo jiný!

Blíženec

V úterý, kdy oblohu ovládá kvadratura mezi Merkurem a Neptunem, si dejte pozor na to, co a hlavně před kým říkáte. Uvolněná atmosféra, třeba i podpořená kapkou alkoholu, vás může přivést k hodně nepříjemnému problému. Stačí, když začnete vzpomínat na to, co jste v lásce zažili, a uvedete přesná data. Partnerovi velice rychle dojde, že vše probíhalo v období, kdy jste už byli spolu, a začne tvrdě vyžadovat vysvětlení.

Rak

V pondělí, kdy je Luna převážně ve vašem znamení, si hlídejte nervy. Může vám sice připadat, že partner nic nedělá a doma díky tomu vládne jen zmatek, ale to ještě neznamená, že byste mu to měli říkat nahlas a naplno. V takovém případě pak hrozí, že si vjedete do vlasů způsobem, který vám na zbytek svátků spolehlivě znemožní jakoukoli rozumnou komunikaci.

Lev

Počítejte s tím, že vám láska přinese nejedno překvapení. Dárky, které dostanete doma pod stromeček, to totiž zdaleka nekončí. V práci se můžete hned ve čtvrtek těšit na maličkost od neznámého ctitele. Nepátrejte po tom, kdo vám to dal. Sobě dopřejte pocit, že máte tajného ctitele, a jemu dejte čas, kdy se může rozhodnout, zda na světlo vystoupit chce nebo nechce.

Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 11.06.2018 do 18.06.2018

Panna

Teprve ve čtvrtek a v pátek, kdy bude Luna ve vašem znamení a kdy sváteční zmatek vystřídá klid, si začnete život pořádně vychutnávat a užívat. Naštěstí máte partnera, který vaše jednání chápe a který si ho nevykládá špatně. To, že mluvíte málo, spíše ocení, než aby to bral jako důvod k přemýšlení o tom, zda ho máte ještě rádi. To, že by vás podezíral, že byste mohli mít i někoho jiného, ho ani nenapadne.

Váhy

Opět si uvědomíte, jak skvělého partnera jste si našli. Když vám na Štědrý den zavolají z práce a budou chtít, abyste rychle řešili nějakou neodkladnou záležitost, bude to brát jako něco, co se stává. To, že by mohl dělat dusno, ho ani nenapadne. A vy si opět uvědomíte, že láska se projevuje nejen slovy, ale občas i tím, že se miláček naopak k ničemu nevyjadřuje.

štír

Výbušná povaha vašeho partnera vám přinese mnohé překvapení. Naštěstí na to, co dělá, dokážete správně reagovat. To, že byste se mohli cítit dotčeně nebo dokonce lítostivě, vás ani nenapadne. Místo toho vystartujete do protiútoku. Můžete tím sice doma přivodit krátkodobou intenzivní bouřku, ale to nevadí. Po bouřce se vyčasí a po zbytek svátků bude doma pohoda a klid.

Střelec

V úterý, kdy na vás útočí kvadratura mezi Merkurem ve vašem znamení a Sluncem, je ve všem, co se týká partnerských vztahů, doporučeníhodná opatrnost. Když vám někdo začne s veškerými podrobnostmi vyprávět o tom, co váš miláček vyváděl do doby, než jste se poznali, přímo se ho zeptejte, odkud to ví. Pohled na jeho zmatenou tvář bude k nezaplacení!

Kozoroh

Počítejte s tím, že s dárky může být problém. Týká se to zejména těch, které jste objednali ze zahraničí a které nemusely přijít. V takovém případě nezbude, než abyste vsadili na životní moudrost svého miláčka a nalili mu čistého vína. Moc nadšený nebude, ale nakonec uzná, že se něco takového může stát a že to není vaše vina. Vám se po takovém rozhovoru vyloženě uleví.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 21.10.2018 do 27.10.2018

Vodnář

Na to, jak svému partnerovi dát najevo veškerou lásku, kterou k němu cítíte, žádnou inspiraci nepotřebujete. Stačí, když využijete Merkura ze Střelce! To, co mu s jeho pomocí řeknete, zní sice trochu bláznivě, ale to nevadí. Váš miláček vás zná a velice dobře ví, že z vás normální vyznání lásky s trochu romantickou notou nedostane ani v případě, kdy by na tom závisel váš život.

Ryby

Vlastně patříte k těm šťastným, kteří v lásce aktuálně nemají problém. Pokud má partner nějaké námitky vůči tomu, jak to vedete, dovedete ho srovnat s úsměvem, ale tak, že si veškeré další poznámky nechá pro sebe. Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, si navíc všechno vysvětlíte tak, aby mezi vámi nezůstal ani stín předchozího nedorozumění.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..