Týdenní horoskop lásky od 23.12.2018 do 29.12.2018

Napsala | 23.12.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

To, že obvykle překypujete energií, ještě neznamená, že stejně budete jednat i tentokrát. Počítejte s týdnem, kdy budete mít všeho až nad hlavu a kdy budete své síly do krajnosti vyčerpávat. Naštěstí vedle sebe máte životního druha, který chápe situaci, v jaké jste, a který vám do ničeho nemluví. Spokojí se s tím, že vás k sobě přitulí a bude vás přesvědčovat, že nakonec bude všechno dobré.

Býk

Od úterního do čtvrtečního odpoledne, kdy je Luna ve vašem znamení, doma moc nepobudete. Musíte se účastnit všech vánočních večírků, na které dostanete pozvání. Ve vlastním zájmu byste měli požádat partnera, aby vás doprovodil. Je to úžasná prevence dalších neshod. Když bude miláček s vámi, všechno si ohlídá a hlavně pochopí, že nemá proč žárlit.

Blíženec

Do pátku, kdy je Slunce ve vašem partnerském sektoru, budete s miláčkem spolupracovat vzorně a naprosto neproblematicky. Veškerá společná aktivita vám navíc bude přinášet radost a potěšení. Když se pak Slunce přesune do Kozoroha, situace se trochu zahustí. Počítejte s daleko větším množstvím práce a daleko menším prostorem k relaxaci. Naštěstí to vezmete ne jako důvod k hádkám, ale jako další test vašich partnerských kvalit…

Rak

S hledáním cesty k srdci vašeho miláčka to raději moc nepřehánějte. Když si zachováte odstup a poskytnete mu prostor, ve kterém se o vás může ucházet, bude to daleko lepší. Stejně tak by bylo dobře, kdybyste si pro sebe o víkendu našli alespoň chvíli času, který můžete trávit spolu. Není ani nutné, abyste spolu mluvili. Bude stačit, když se budete držet za ruce.

Lev

V pondělí, kdy je Luna v Beranu, to vypadá na akci, na které nesmíte chybět. Musíte se tam však chovat rozumně. Mezi oficiálním partnerem a ctitelem musíte manévrovat tak, aby ani toho nejpodezíravějšího životního druha nenapadlo, že se něco takového přímo před jeho nosem děje. Nikdo jiný by si s tak náročným úkolem neporadil, ale vy ho zvládnete na výbornou!

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 11.11.2018 do 17.11.2018

Panna

Především si uvědomte, že váš partner má hranice, které ani kvůli vám překračovat nechce a nebude. Když řekne, že udělá to, co po něm chcete, ale přesto se kvůli vašim svátečním přípravám nenechá strhat, berte to vážně. Nejdříve budete vrčet, ale pak si uvědomíte, že to vlastně vůbec není špatné řešení. Konečně přestanete brát poslední dny před svátky jako maratón a začnete si je užívat.

Váhy

V pátek, kdy se ve vašem komunikačním sektoru setkává Merkur s Jupiterem, se těšte na zajímavé změny. O sobě a své další budoucnosti se od miláčka dozvíte přesně to, co chcete už dlouho slyšet. Nakonec se vám přizná, že původně chtěl všechno nechat na svátky, ale byl tak nervózní, že by delší čekání nevydržel. Můžete ho uklidnit tím, že byste to na jeho místě nevydrželi taky.

štír

Nová seznámení, která v pondělí iniciuje textil mezi Marsem a Plutem, nepodceňujte. Pokud jste měli dosud pocit, že máte svůj život pod kontrolou a že ho zvládáte, zjistíte, že to byl dost zásadní omyl. Nový člověk, který do vašeho života při tomto sextilu vkročí, může převrátit všechno, na čem jste dosud stavěli a co jste brali za jistotu, kompletně a navždycky naruby…

Střelec

Do pátečního pozdního večera, kdy ještě Slunce prochází vaším znamením, se nezastavíte. Musíte stíhat to, co po vás chtějí v práci. Navíc je potřeba nakoupit i dárky, které jste vzdor svým předsevzetím ještě ani nezačali kupovat. Ve výsledku budete nadšení partnerem. Místo aby se o vaší mizerné přípravě na svátky jasně vyjádřil, se bude chovat velkoryse a dokonce vás za vaši aktivitu ještě i pochválí.

Kozoroh

Od úterního odpoledne do čtvrtečního podvečera, kdy Luna prochází Býkem a tím i vaším sektorem lásky a romantiky, můžete jako partneři sloužit vzorem. Z práce jdete rovnou domů a tam se bez debat a vymlouvání chopíte přesně té práce, kterou je potřeba udělat. Moc to však přehánět nesmíte! Váš miláček by záhy pochopil, že tím maskujete své hryzající svědomí a bez váhání by se vydal po stopě.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 9.9.2018 do 15.9.2018

Vodnář

Úplněk, který se v sobotu odehraje ve vašem sektoru zdraví a práce, vás i partnera vystaví opravdu náročným zkouškám. Svátky jsou sice za dveřmi, ale to neznamená, že nemůžete začít kýchat a kašlat. Pokud se něco takového opravdu stane, neříkejte, že je to smůla. Zkontrolujte stav příprav a řekněte si, že to vlastně stačí. Pak sobě i partnerovi uvařte grog a začněte se vzájemně léčit.

Ryby

Trigon mezi Venuší a Neptunem, který vaše vztahy pro tento týdne charakterizuje, je velice svůdný a navíc i velice zrádný. Člověk, kterého vám pošle do cesty, bude vypadat jako ztělesnění i těch vašich neodvážnějších snů. Když k tomu navíc připočtete i vliv sobotního úplňku, který se odehrává ve vašem sektoru lásky romantiky, čekejte Vánoce, ve kterých nebudete chodit, ale budete se vznášet….

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..