Týdenní horoskop lásky od 21.10.2018 do 27.10.2018

Napsala | 21.10.2018

Beran

Neustále si opakujete, že vám láska nic neříká a že si ji do života nepustíte, protože dost problémů máte i bez ní. V tomto týdnu se situace sice nijak dramaticky nezmění, ale k jisté zajímavé proměně přece jen dojde. Najednou pochopíte, že mluvit sice můžete, co chcete, ale přesto vedle sebe potřebujete člověka, s nímž byste se mohli dělit o radosti i strasti všedního dne.

Býk

Jakmile začne partner pochybovat o tom, co mu říkáte, musíte přemýšlet. Je jasné, že se váš vztah vyvíjí jinak, než jste si představovali. Teď je jen otázka, zda ho tak nepříznivě ovlivňuje on sám, nebo zda za tím stojí někdo třetí. V každém případě budete mít spoustu hodně náročných témat k dlouhému a vážnému přemýšlení a následnému dlouhému rozhovoru.

Blíženec

Hrozí, že v lásce půjdete od extrému k extrému. Nejdříve jste nevěřili, že by vám partner mohl být dobrovolně věrný, teď zase nechápete, že by ho mohl začít zajímat i někdo jiný, než vy. Zároveň byste si měli uvědomit, že jde o citlivou záležitost, do které byste moc zasahovat neměli. Když se o tom začnete s partnerem bavit, naděláte více škody než užitku.

Rak

Když vás partner kvůli něčemu kárá, nedělá to proto, že by vás rád neměl, ale naopak proto, že vás rád má. Představa, že budete mít další problémy, které nedokážete zvládnout, ho trápí. Pokud nechcete zbytečně zahušťovat atmosféru, nic neříkejte, ale pozorně ho poslouchejte a na jeho slova reagujte. Bude to lepší, než kdybyste mu vysvětlovali, že má zbytečný strach z něčeho, co neexistuje.

Lev

Musíte se smířit s tím, že i tak blízcí lidé, jako jste vy dva, mohou mít na jisté důležité záležitosti názory zásadně rozdílné. Pak si můžete vybrat, zda se budete hádat, nebo zda budete hledat cestu kompromisu. Je to logické, ale oba byste se měli připravit na to, že to snadné nebude. Naštěstí chápete, že jsou chvíle, kdy se láska projeví právě tím, že se vzdáte toho, co byste jinak bez problémů získali.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 28.10.2018 do 3.11.2018

Panna

Pondělní konjunkce Merkura s Venuší vás přinutí k aktivitě. Najednou pochopíte, že je čas, abyste o svou lásku zabojovali. Když někoho milujete, nepředstírejte, že vám na něm nezáleží, ale dejte své city najevo. Tím, že to uděláte, riskujete sice odmítnutí, ale pokud byste to neudělali, budete ještě dlouho přemýšlet, zda jste v tomto ohledu přece jen neměli být aktivnější.

Váhy

Váš přístup k partnerovi se najednou zklidňuje. Zjišťujete, že nemáte důvod, abyste na něj žárlili. Každou volnou chvíli trávíte spolu a vzájemný kontakt si vyloženě vychutnáváte. Krásná bude v tomto směru zejména druhá polovina pracovního týdne. Luna je od středečního dopoledne do pátečního večera ve vašem sektoru romantiky a lásky a ze všech sil se stará, abyste si její pozitivní vliv pořádně užili.

štír

To, že při balení svého potencionálního partnera využíváte všechny své talenty, je naprosto přirozené. Přesto byste si měli dávat pozor, abyste zbytečně netlačili na pilu. Týká se to zejména pátku, kdy jste pod vlivem trigonu mezi Merkurem a Neptunem. Uvědomte si, že si při získávání jeho pozornosti máte sklon zbytečně vymýšlet. Trocha přikořenění nevadí, ale ke lži byste se při jeho balení snižovat neměli.

Střelec

Představa, že se kvůli vám váš partner změní, je sice krásná a okouzlující, ale bohužel taky dost naivní. Mluvit o tom sice může a dokonce to může myslet i vážně. Vy byste však měli mít rozum a pochopit, že povaha dospělého člověka se ani z největší lásky nezmění. Čím rychleji si to připustíte a čím dříve se s tím smíříte, na tím kvalitnější a spolehlivější základy svůj vztah postavíte.

Kozoroh

Ideální na lásku a na práci na zkvalitnění a prohloubení vašeho vztahu bude víkend. Zaprvé budete mít dost času, zadruhé bude vaším sektorem komunikace procházet harmonicky ozářená Luna. Najednou zjistíte, že jste se schopni s partnerem bavit láskyplně a otevřeně. Na veškerou ironii a jedovaté poznámky, jimiž se obvykle zasypáváte, velice rádi zapomenete. Budete si vychutnávat klid.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 15.7.2018 do 21.7.2018

Vodnář

Pokud si někdo myslí, že vás bez problémů získá a přemluví, abyste si s ním začali, má smůlu. Vy partnera měnit nehodláte! Je sice pravda, že při Slunci ve Vahách cítíte nejrůznější romantické touhy, ale máte rozum a nenecháte si je přerůst přes hlavu. Navíc je vám jasné, že romantika záhy vyvane, kdežto problémy, které byste si neuváženým románkem způsobili, by zůstaly nadlouho.

Ryby

Pondělní konjunkce Merkura s Venuší vás dostane do situace, kdy budete muset bojovat o svou lásku. Musíte zastavit člověka, který se začal bez ohledu na vás ucházet o přízeň vašeho partnera. Obvykle takové konfrontace moc rádi nemáte, ale tentokrát vám nic jiného nezbude. Výsledkem budete nadšení. Miláček přizná, že sice věděl, že o něj stojíte, ale že nikdy nedoufal, že je to tak vážné.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..