Týdenní horoskop lásky od 2.9.2018 do 8.9.2018

By | 20.06.2020

Beran

Debaty ohledně peněz nebývají sice ve vztahu, založeném na lásce, příliš obvyklé, ale vy se jim tentokrát nemáte šanci vyhnout. Vám i partnerovi je jasné, že si nový školní rok vyžaduje jiné rozvrhnutí vašich financí. Naštěstí celou záležitost vyřešíte rychle už během pátku. Víkend pak můžete bez výčitek svědomí věnovat sami sobě a tomu, co vás baví.

Býk

Když chcete miláčkovi sdělit něco důležitého, vypalte to na něj rovnou. Je opravdu zbytečné, abyste hledali vhodnou příležitost a vymýšleli romantické kulisy. S údivem zjistíte, že právě vaše jednoduché a jednoznačné sdělení nechá ve vašem partnerovi hluboký dojem. Bude muset zkonstatovat, že jste člověk, s nímž se dobře žije nejen ve dnech dobrých, ale i v době, která má do dokonalosti daleko.

Blíženec

Partner toho má v práci až nad hlavu. Není tedy divu, že chce mít doma klid a pohodu. Nevidí důvod, proč by měl řešit něco, co se ho přímo netýká. Vy si pak můžete vybrat, zda ho o tom budete přesto informovat, nebo zda tuto záležitost proberete raději s důvěryhodným kamarádem. Jde o řešení, které sice není standardní, ale ve vašem případě je to to nejlepší, co se dá udělat.

Rak

Hrozí, že se mimo svou vůli dostanete do trojúhelníku, o který nestojíte. S člověkem, s nímž měl váš bývalý partner pletky před vámi, se bavit nechcete a nehodláte. O to víc vás překvapí váš životní druh. Má pocit, že byste svého předchůdce měli přijmout mezi své kamarády. To ještě vydýcháte. Když však přijde s tím, že byste si mohli prodloužit léto a vyjet si spolu s ním na ještě jednu dovolenou, pošlete ho do háje.

Lev

O zajímavé vztahové peripetie se starají partnerovy děti. Zatímco vaši kamarádi mají problémy s tím, že je děti jejich partnerů nepřijaly, vy máte potíže přesně opačné. Děti vašeho partnera vás respektují natolik, že jejich rodič až žárlí. Marně mu vysvětlujete, že jste tento stav nijak neprovokovali a že jste se k nim jen chovali stejně přirozeně jako kdykoliv jindy.

Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 11.06.2018 do 18.06.2018

Panna

V lásce začínáte znovu a od nuly. Můžete to podle vlastního výběru vnímat jako totální životní prohru – anebo skvělou možnost pro další restart. Co kdybyste využili úplňku, který se v neděli uskuteční ve vašem partnerském sektoru, a využili jeho energii? S jeho pomocí dokážete bez problémů odlišit to, co je opravdu důležité, od toho, nad čím můžete klidně mávnout rukou.

Váhy

Boj o srdce člověka, kterého jste si vybrali, nevzdávejte. Momentálně to může sice vypadat jako boj předem ztracený, ale to není pravda. Ve vašem případě opravdu platí, že naděje umírá jako poslední. Když počkáte do nedělního odpoledne, kdy bude Luna v Blížencích, situace se najednou zlomí. Kolem krku vám zatím sice nepadne, ale alespoň se s vámi začne normálně bavit.

štír

Uděláte moc dobře, když zatnete zuby a miláčkovy jedovatosti vydýcháte. Kdybyste se pohádali, nebylo by to k ničemu. Nebojte se, vaše chvíle ještě přijde! Situace se zlomí v pátek. Luna se dostane do vašeho partnerského sektoru a miláček se začne najednou chovat jinak. Konečně pochopí, že váš vztah sice není ideální, ale některé jiné jsou ještě daleko horší.

Střelec

Váš partner si zbytečně přidává práci. Vás to sice může rozčilovat, ale nic s tím neuděláte. Kdybyste se ho zeptali, dozvíte se, že to stejně dělá jen proto, aby vám zajistil pohodlnější a kvalitnější život. To, že byste s ním raději trávili víc času, mu raději nevysvětlujte. Patrně by vás vyslechl bez komentáře, ale v hloubi duše by si myslel, že si jen zbytečně vymýšlíte.

Kozoroh

Jako člověk, který jeden vztah s úspěchem skončil a druhý ještě nezačal, si žijete podstatně lépe, než dosud. Počítejte s týdnem, kdy se nezastavíte. Navíc si téměř v každé chvíli budete vychutnávat projevy zájmu opačného pohlaví. Kdybyste jen trochu chtěli, můžete si každý večer vyrazit na rande s někým jiným. Vy se ale hledáním nového partnera zabývat nehodláte.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 16.9.2018 do 22.9.2018

Vodnář

Je potřeba, abyste sáhli do vzpomínek a z minulosti se poučili. Pokud se k vám dosud partnerova rodinná větev náležitě nechovala, opravdu nehrozí, že by svůj postoj zásadně změnila. Vy se můžete rozhodnout, zda to budete miláčkovi vyčítat, nebo zda nad tím mávnete rukou a pojedete si po svém. Vyberte si možnost číslo dvě. Ušetří vám čas, energii a v neposlední řadě i nervy.

Ryby

Je jen na vás, zda necháte poslední prázdninový víkend plynout v nostalgickém duchu, nebo zda se budete snažit, abyste si ho spolu s miláčkem náležitě užili. Při Luně v Býku můžete spolu vyrazit třeba na gastrofestival nebo jinou podobnou akci. Užívejte si nejen dobrého jídla a pití, ale i stavu, kdy se můžete držet za ruku a vychutnávat si veškeré životní radosti.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..