Týdenní horoskop lásky od 14.10.2018 do 20.10.2018

By | 31.12.2020

Beran

V pondělí a v úterý, kdy Luna pobývá ve vašem partnerském sektoru, to mezi vámi vypadá jako v ráji. O tom, že byste se hádali, nemůže být řeč. Spolu s partnerem se bez problémů domluvíte na tom, co je pro vás oba důležité. Na hovory o lásce se můžete těšit od pátku do neděle. Obvykle partner zamilovanými slovy moc nehýří, ale tentokrát svůj přístup pozitivně změní.

Býk

Za to, co pro partnera uděláte, velké díky nečekejte. Může to být daleko víc, než pro něj udělal kdokoli jiný, ale on to bude přesto považovat za naprostou samozřejmost. Možná by bylo lepší, kdybyste projevy lásky poněkud zmírnili. Miláček musí pochopit, že by alespoň občas mohl převzít aktivitu a udělat taky něco pro vás. Bude to pro něj překvapení, protože takovou reakci nečekal.

Blíženec

Jsou věci, které byste ani svému partnerovi tolerovat neměli. Když přijde s tím, že byste se kvůli němu měli vzdát svého koníčka a tím i kamarádů, s nimiž ho provozujete, přímo se ho zeptejte, co tím vlastně sleduje. Pokud vám řekne, že žárlí, začněte si s ním diskutovat. Pokud ne, můžete si být jistí, že na vás sice žárlí, ale nemá dost odvahy, by se k tomu přiznal nahlas.

Rak

Starosti, které máte o děti, s vámi partner sdílet nebude. Už teď má pocit, že jim věnujete až příliš mnoho pozornosti, o kterou pak připravujete jeho. Nevysvětlujte mu, že je to jinak. Poslouchat vás nebude. Můžete si s ním však pohovořit o představě, kterou o výchově vašich ratolestí má. S údivem zjistíte, že oba chcete totéž, a že se lišíte jen v prostředcích, které volíte.

Lev

Ve čtvrtek, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Venuší a Marsem, svého partnera respektujte. Kdybyste se hádali, bude to zbytečné. Když se však budete jen trochu snažit, můžete z energie výše uvedeného aspektu vydobýt pozitivní erotické napětí. Noc ze čtvrtka na pátek tak bude patřit k neobyčejným a hlavně neopakovatelným zážitkům. Nevyzkoušíte to?

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 11.11.2018 do 17.11.2018

Panna

Všechno, co vás v tomto týdnu v lásce čeká, bude buď příjemné nebo ještě příjemnější. Na moc velké veselí se však netěšte. Všechno se bude odehrávat ve znamení stabilizace veškerých vztahů. S partnerem budete probírat budoucnost a domlouvat se, jak si ji rozplánujete. Bylo by dobré, abyste se alespoň na tom zásadním domluvili co nejdříve a hned to začali uvádět do praxe.

Váhy

Novoluní, které v úterý probíhá ve vašem znamení, startuje v lásce novou a daleko příjemnější etapu vašeho života. Najednou vám bude jasné, co v tomto směru od života chcete. Možná i pochopíte, že bude lepší, když se rozloučíte se vztahem, který vám do života nic dobrého nepřináší. Svědomí vás kvůli tomu hryzat nemusí. Pro jeho udržení jste udělali všechno, co se dalo. Víc už nedokážete.

štír

Od momentu, kdy se do vašeho znamení ve středu přesune Merkur, si musíte dávat pozor na pusu. To, co říkáte, je sice pravdivé, ale lidi kolem sebe byste tím mohli opravdu naštvat. Zvlášť pozor si dávejte na vtípky, které pronášíte na adresu svého partnera. Dostaly by se k němu ve značně zveličené formě a on by byl na vás naštvaný tak, že byste si ho jen těžko usmiřovali.

Střelec

Zvažte nejen způsob jednání, které v komunikaci s partnerem používáte, ale i jeho dopad. Hlavně zbytečně nepřepínejte jeho trpělivost. Když navrhne, že byste se měli smířit a začít znovu a jinak, rozhodněte se, zda je jeho návrh pro vás přijatelný. Pokud ano, padněte mu kolem krku. Pokud ne, ještě o tom popřemýšlejte. Unáhlených rozhodnutí, kterých jste pak litovali, máte za sebou už dost.

Kozoroh

Páteční kvadratura mezi Sluncem a Plutem bude dost náročná. Na jedné straně se chcete partnerovi věnovat, na druhé jste po celém týdnu tak unavení, že toužíte jedině po pořádném odpočinku. Bylo by nejlepší, kdybyste se rozhodli, že s partnerem budete hrát otevřenou hru. Navrhněte mu, že se v pátek oba dospíte a v sobotu a v neděli si pak vynahradíte všechno, co jste během týdne zanedbali. Nebojte se, bude souhlasit!

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 25.11.2018 do 1.12.2018

Vodnář

Potíže mohou být s partnerovými rodiči. Najednou přijde s tím, že po vás chtějí něco, co bude mít na váš společný život značný dopad. Popřemýšlejte a navrhněte, že nový režim na zkoušku zavedete. To, co si o jejich návrhu myslíte doopravdy, si zatím nechte pro sebe. Partner bude vaší vstřícností nadšený. Vy jste pak dost moudří, než abyste mu zbytečně kazili radost.

Ryby

To, že pro vás rozchod vašich kamarádů nic neznamená, je jenom zdání. Sotva se o něm dozvíte, začnou si vám chodit jeden na druhého stěžovat. Vrchol však přijde ve středu. Člověk, kterého jste dosud považovali za kamaráda, přijde s tím, že byste to spolu mohli dát dohromady. Pro vás to bude dost šok. Něco takového vás nenapadlo a vůbec se vám to nelíbí…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..