Tibetský horoskop – jak vám může pomoci a poradit do života? 2

Napsala | 21.01.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Tibetští mniši jsou symbolem moudrosti a nekonečné kontroly. Umí toho opravdu hodně a často se dožívají vysokého věku. Žijí v klášterech vysoko v horách, nepociťují žádný stres, pečují o sebe a své okolí, žijí v souladu s přírodou, nechtějí nic přetrumfnout nebo se ukázat jako ti, kteří jsou na výši. Příroda je pro ně věc, kterou respektují, nesnaží se ji ničit. Moudra tibetských mnichů vede k tvorbě systémů, které umí krásně a hlavně chytře nastavit život a to, jak budete fungovat. Rok narození umí určit, s kým se máte přátelit, koho v životě udržet, komu se raději vyhnout a také to, kdy budete ve svém životě šťastní.

Odkud vychází?

Z čínské astrologie, vytvořili jej před stovkami let. Údajně jde o jeden z nejpřesnějších horoskopů, který funguje. Pracuje s rokem narození, možná netradiční horoskop, ale může hodně odkrýt a ukázat. Sedí na vás tento tibetský horoskop? Prozkoumejte, jak se na vás sedí a co vše vám poradí.

Kobra

Rok narození: 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001

Lidé narození v těchto letech mohou být poměrně hodně nebezpeční, zejména co se týče citů. Jsou to rození svůdci, kteří se zaměří na svou kořist a jdou si tvrdě za tím. Muži narození v těchto letech často pohrdají láskou a hledají spíše jen krátké známosti, které toho po nich moc nechtějí. Ženy se naproti tomu nebrání takovým vztahům, dokonce se je snaží upřednostňovat. Pokud narazí na muže, který, jsou zlomení nebo smutní, rády je využijí. Své charisma umí poměrně dosti hřešit.

Kobry jsou rozenými vypravěči, hovoří zapáleně o tom, co nikdy neviděly, ani nezažily. Jsou dobrými lháři a podvodníky. Uplatní se jako řečníci či motivační jedinci, dar slova jim rozhodně nechybí. Snaží se pomáhat druhým, rozdávají rady. Mají poměrně blízko k temným stránkám osobnosti, proto potřebují mít po boku někoho, kdo je bude hlídat a mírnit.

Přečíst  Den narození – co o vás může prozradit?

S kým navazovat přátelství – S lidmi narozenými v roce Horkého slunce.

Na koho si dávat pozor – Na lidi narození v roce Zářivého vzdušného draka

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..