Svíčky a jejich magie – co vše s jejich pomocí dokážete?

By | 14.12.2020

Svíčky jsou většinou moderní dekorací, která do vašeho interiéru přináší světlo. Právě toto světlo ze svíček často naznačuje domácí a příjemnou atmosféru, pohodu. Často jí ozdobíte také stůl, když se snažíte udělat pro druhého romantickou večeři. Svíčky však mají také další funkce. Mohou pomoci při jednoduchých rituálech.

Magické rituály

Nemusíte být zkušenými věštci nebo dokonce čarodějové, aby vám tyto rituály v něčem pomohly. Mohou pomoci přivolat štěstí, lásku, peníze nebo i novou práci. Musíte se opravdu soustředit, nemyslet na nic jiného kromě věci, kterou si přejete nebo kvůli které děláte ono kouzlo. Jednotlivá kouzla mohou být jednoduchá, ale také komplikovaná, záleží také na tom, jaké si zrovna vyberete. Přinášíme vám jednoduché rituály, které zvládnete i v pohodlí domova.

Důležitou součástí je také koncentrace, protože to je nutnost. Během rituálu se soustřeďte na jednu jedinou věc, seďte v klidu, meditujte, zklidněte se. Občas můžete prohodit nějakou tu formulku, ale nemusíte.  Představujte si to, co si přejete, kvůli čemu tento rituál provádíte. Svíčka by vám měla následně dohořet úplně celá. Samozřejmě vás nečeká několik hodin rituálu a sezení u svíček, ale pozor, aby dohořela a nezpůsobila požár.

Svíčky jako součást rituálů

Jednou z důležitých věcí je sáhnout po těch správných svíčkách. Nutno podotknout, že je potřeba vybírat ty správné svíčky. Můžete sáhnout po klasických bílých svíčkách, barevných svíčkách a klidně mohou být i obyčejné, z obchodu. Ovšem je lepší, když navštívíte specializované krámky, kde se prodávají magické svíčky či svíčky vhodné k rituálům. Pro každý rituál je nutno pořídit novou svíčku, žádnou napůl vyhořelou.

Před samotným rituálem se očistěte sprchou nebo koupelí, smyjete ze sebe negativní energie. Někdo dává svíčku před rituálem do soli, čímž jí také očistí. Jednotlivé barvy volte podle toho, jaký rituál hodláte podnikat. Můžete ke svíčce přidat symbol, který zastupuje váš rituál (bankovka, čtyřlístek, srdce a podobně).

Přečíst  Drahé kameny – jaké metody poslouží k čištění?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..