Strava podle horoskopu – co mají jíst berani, býci a blíženci?

Napsala | 08.07.2018

Jídlo a hubnutí je věčné téma pro spoustu lidí, zejména pak žen. Ty se snaží vypadat stále dobře a krásně. Zkouší nejrůznější diety, jíst do šesti hodin, všechno light a mnoho dalšího. Chcete-li však zhubnout, musíte se zaměřit na jídelníček komplexně a k tomu navíc také přidat pohyb. Zaměřte se na svou stravu podle horoskopu!

Znamení zvěrokruhu

Někdo může jíst takřka, co chce a nepřibere a jiný se podívá na zákusek a rázem přibere kilo nebo dvě. Pěkná nespravedlnost, nemyslíte? Znamení zvěrokruhu často poukazují na to, co by měli jednotlivá znamení konzumovat a čemu se naopak raději vyhnout, protože to pro ně nebude úplně to nejlepší.

 

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani, jak je známo, jsou roztěkaní a neustále v poklusu, nemají moc trpělivosti. Není proto divu, že raději ušetří čas a kupují si ve fast foodech hotovky a ohřívají mražené potraviny, než by si uvařili. Na druhou stranu je dobré říci, že jejich metabolismus pracuje velmi dobře, takže tento nápor zvládnou unést. Je však dobré s tímto stylem stravování brzdit a zařadit do jídelníčku víc ovoce, zeleniny a ořechů. Ideální jsou pro ně ryby jako tuňák, losos, makrela a podobně.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk miluje jídlo a je skvělý požitkář, takže si jídlo vychutnává. Není to pro něj jen prostředek k zahnání hladu. Měli by si dát pozor na množství, protože to mnohdy přeženou s porcemi. Milují sladké a tučné věci, ale je nutno mít se na pozoru. Máslové krémy, čokolády, smetany, smažené věci, to je jejich problém. V rámci zdraví je dobré sáhnout po ovoci, tvarohu, medu.

Blíženci (22. května – 21. června)

Tato znamení nechtějí plýtvat energií v kuchyni, vždyť na světě je spousta zajímavějších věcí. U jídel je třeba se zaměřit na skutečně výživná jídla a potraviny, které přinesou spoustu energie. Dobrou volbou je hrášek, čočka nebo fazole nebo vejce. Solená a kořeněná jídla je dobré vynechat či výrazně omezit.

Přečíst  Mlgání
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.