Spánek – jaké zvláštní věci se vám mohou během něj stát? 1

By | 12.05.2020

Spánek bývá pro spoustu lidí relaxací, možným odpočinkem, protože jsou celý den na nohou, v práci, poté doma či kdekoliv jinde. Padáte do postele únavou a vyčerpáním. Spánek je skvělým pomocníkem. Načerpáte skrz něj energii na další den, tělo si odpočine, zrelaxujete a to všechno hraje jednoznačně pro spánek. Jen v posteli zavřít oči a nechat se unášet tím skvělým a opojným pocitem při usínání.

Ne vždycky je to příjemné

Realita bohužel může být taková, že jednoduše nemůžete usnout. Převalujete se ze strany na stranu a nic. Nejde to. Mohou se stávat také další nepříjemné a přinejmenším zvláštní věci, které nejdou moc vysvětlit a budou záhadou. Obvykle to neumíte vysvětlit, říkáte si, že se vám asi něco zdálo. Nebo ne?

Probudíte se paralyzovaní

Během noci se probudíte, ale nemůžete se pohnout. Máte pocit, že vás někdo paralyzovat, znehybnil. Ve spánku jsou svaly paralyzované, díky tomu se vyhnete například pochodování po domě. Jde o takzvanou spánkovou paralýzu, nejde o nic zvláštního a divného. Jakmile se vzbudíte, po pár vteřinách se svaly opět uvolní a vše je tak, jak má. Nejčastěji se to objevuje ve chvíli, kdy spíte na zádech.

Hovory ze spánku

Mluvení ze spaní nebo také somnilokvie je porucha, která nebývá úplně nebezpečná. Spíš se může stát, že když spíte v místnosti s cizími lidmi, můžete je probudit. A prozradit tak mnohdy to, co si o druhých myslíte, popřípadě vyzradíte nějaké to tajemství nebo drb. Náchylnější k tomu jsou děti, ale dospělé jedince to může trápit vlivem stresu, nervozity a podobně.

Sen ve snu

Máte pocit, že jste se právě probudili z nějakého snu, ale poněkud zvláštní věci se dějí dál. Během snu se vám zdál sen, ze kterého jste se probudili. Zažívá to spousta lidí a vysvětlení pro to moc nebývá. V esoterické sféře se poukazuje na spirituální nadání.

Přečíst  Práce s kyvadlem – jak se s ním naučit pracovat?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..