Soulad v lásce podle Feng Shui

Napsala | 07.11.2011

Vzájemnost]Feng Shui se nenaučíte z knih, musíte ho vnímat, žít s ním, pracovat, vytvářet si vztah a hlavně ho cítit. Z knih můžete získat poznatky, ale to pravé musíte objevit v sobě. Zapomeňte na knihy a jejich rady od lidí, kteří se Feng Shui nevěnují. Na soulad v lásce musíte najít návod v sobě. Tu vám jen napovím, jak k němu můžete dojít. Nepokládám se za odborníka, ale Feng Shui jsem vystudovala u člověka, který měl soulad se vším.

Můj Mistr Son Sinh Huong, s kterým jsem se poprvé setkala zpět o dvacet let mě naučil trpělivosti. V tomto článku vám předám jeho vzácné poznatky, jak si harmonii vytvořit doma a žít s ní. Soulad v lásce je moc důležitý, pokud ho ztratíte a neumíte vytvářet, přejde do všednosti, neharmonických aspektů a to pak končí v hádkách, neúctě a třeba časem i násilím.

Má rada zní

Začněte mít dobrou náladu a těšte se na svého milého. I když je mrzutý, pokud ho uvidíte ve dveřích. Musíte mu s tím pomoci. Jeho mrzutost by se přenesla i na vás. Nabídněte mu něco dobrého k snědku. Udělejte mu masáž ramen. Vykouzlete úsměv na jeho svaly… i kdyby tam nebyli, pochvalte ho. Zeptejte se jak se měl. Na špatném dni mu najděte i něco pozitivního. Uvolněte partnera. Pusťte si hudbu. V domově vykouzlete příjemnou vůni, mandarinka, fialky v aroma lampičce také pomohou.

Důležité je i svůj domov a jeho nábytek vytvořit tak, aby vám vyhovoval. Chodba má být vzdušná a útulná. Pro příchozího má být pozitivem. Umístěte tam talisman Slunce, kameny, které si necháte zaktivovat, udělat na ně rituál. Pak pomáhají. Naproti dveřím umístěte zrcadlo, pokud se nevejde velké aspoň malé. Pověste u dveří snítku sušené třezalky, nebo pytlíček s ní. Měli byste tam mít i pyramidu orgonit, která vytváří pozitivní tok energie. V ložnici zkontrolujte umístění postele. Nesmí být naproti dveřím, pokud je – odrušte to. Pokud máte nového partnera, pořiďte si s ním i novou postel. Vybírejte jí oba, budete mít z toho dobrý pocit. Soulad musí být všude. I v komunikacích, lásce, milování. Milujte se často, aspoň 2x do týdne, pak žena zůstane zdravá ve svém lůně a muž dlouho potentní. Pokud toto narušíte, narušíte si i soulad. V ložnici volte talisman souladu, hrdličky, milence, jednorožce, červené růže, labutě apod. Barvy pozitivní, ne moc studené. I tak se vám bude usínat dobře.

Nezapomínejte, že vždy je nutný i soulad ducha. Žijte tak.

Pro z vás, kdo neví co je to Feng Shui. Je to soulad, harmonie a proudění pozitivní energie našim srdcem a domovem.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.