Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 4

By | 11.10.2020

Numerologie a vůbec vše, co se týče čísel a jejich významu má svůj smysl. Kdysi se bez pochyby věřilo, že svět se skládal podle číselných zákonitostí. Také se říkalo, že jednotlivé čísla mají svou vlastní energii, vibrace a také logiku. Dnes a denně narážíte na čísla – ať už je to v obchodě, kdy na vás prodavačka vychrlí sumu, kterou máte zaplatit, když píšete datum, objednávku, zvolíte na zvonek, diktujete adresu, počítáte peníze v peněžence nebo prostě jen procházíte a vidíte čísla na letácích nebo bannerech okolo vás.

Nauka o číslech je numerologie

Za zakladatele se považuje Pythagoras. Základními čísly jsou 1,2,3,4. Jednička je číslo božské, dvojka znamená spojení, trojka a čtyřka jsou pak čísla vyjadřující náš svět. Podle numerologů mají čísla velkou váhu. Najděte si své posvátné číslo. Jak? Sečtěte všechna čísla v datu narození.

Například: 15.6.1975 = 1+5+6+1+9+7+5 = 34 = 3+4 = 7

Číslo čtyři

Lidé, kterým vyšlo číslo čtyři, mají logické myšlení a umí ho použít. Manuální zručnost jim rozhodně nechybí, dobrá fyzička a pracovitost jsou pro ně charakteristické. Někdy může jejich pracovitost vystoupat až k workoholismu, který je poté těžko zvládnutelný. Umí se velmi dobře finančně zabezpečit a nemají problém uživit svou rodinu, je pro ně priorita zajistit sebe i své okolí. Potřebují mít vedle sebe partnera, který je bude neustále chválit, dodávat jim sebevědomí a sebejistotu.

Máte co dočinění s konzervativci, kteří jen tak změnu neudělají. Jejich práce, i když je nemusí úplně naplňovat, jim často poslouží celý život. Změnu berou jako něco k horšímu, takže ji udělají jen tehdy, když jsou k tomu všemi prostředky donuceni (výpověď z práce, zrušení místa a podobně). Uvnitř každého z nich panuje obrovská sebekázeň a disciplína, což někdy může být na škodu. Ve společnosti se moc nevyjadřují, lidé je berou za suchary. Život dělí na černou a bílou, což jim nepříjemně komplikuje život.

Přečíst  Znamení Lva – proč jde o úchvatné znamení?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..