Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 2

Napsala | 03.12.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Numerologie a vůbec vše, co se týče čísel a jejich významu má svůj smysl. Kdysi se bez pochyby věřilo, že svět se skládal podle číselných zákonitostí. Také se říkalo, že jednotlivé čísla mají svou vlastní energii, vibrace a také logiku. Dnes a denně narážíte na čísla – ať už je to v obchodě, kdy na vás prodavačka vychrlí sumu, kterou máte zaplatit, když píšete datum, objednávku, zvolíte na zvonek, diktujete adresu, počítáte peníze v peněžence nebo prostě jen procházíte a vidíte čísla na letácích nebo bannerech okolo vás.

Nauka o číslech je numerologie

Za zakladatele se považuje Pythagoras. Základními čísly jsou 1,2,3,4. Jednička je číslo božské, dvojka znamená spojení, trojka a čtyřka jsou pak čísla vyjadřující náš svět. Podle numerologů mají čísla velkou váhu. Najděte si své posvátné číslo. Jak? Sečtěte všechna čísla v datu narození.

Například: 15.6.1975 = 1+5+6+1+9+7+5 = 34 = 3+4 = 7

Číslo dvě

Toto číslo poukazuje na dualitu, tedy protiklady. Ty se navzájem doplňují a také přitahují. Lidé s tímto číslem jsou jako den a noc. Také se objevuje napětí, ze kterého následně může vznikat kreativita nebo různá činorodost. Ač protiklady, tito lidé touží po klidu a harmonii, která by vládla jejich životem. Stres? Změny? Nervozita? Špatné zprávy? To na ně nepůsobí dobře, může to mít výrazný vliv na psychiku a problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Jsou to lidé rozvážní a taktní, než něco řeknou, raději si to třikrát promyslí.

Smysl pro spravedlnost jim nelze upřít, takže pokud cítí bezpráví, mají tendence zasáhnout. Potřebují v partnerovi životní oporu, jinak budou neustále tápat a hledat. Ve vztazích zažívají několikrát nové začátky, což však na škodu není. Jsou ohleduplní, nechtějí partnera ranit, když si ho najdou, jsou věrni. Rodinná harmonie a pohoda je pro ně svatá, pro její obhájení udělají takřka vše. Pokud to neklape, odráží se to na psychické pohodě.

Přečíst  Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..