Sonda Kepler objevila mimozemský život

By | 07.11.2020

Sonda Kempler]Nejsme sami! Vše je potvrzeno! Sonda Kepler, která tři roky putovala vesmírem, objevila nové země. Těch zemí je tisíce, které by se daly přirovnat naší. To vše mění pohled na historii, archívy a teorie. Sonda zaznamenala planety, které mají své měsíce a slunce. Které žijí a dýchají, jako naše Země. Země se nachází v souhvězdí Labutě a Lyry. Film o Avataru není náhoda, sonda zachytila modré planety. Mají vše, co je důležité k životu.

Ptáme se jen, proč pořád média mlčí a jen málo toho popustí k nám. V Rusku vyšla zpráva, že Ruská akademie věd, tento týden probíhající v Kremlu, tvrdí, že otřesy v Norsku (o síle 6,2 magmatu) a Norském moři, které zkoumali vědci, jsou způsobené neidentifikovanou planetou, která se nachází za planetou Neptun. Zemětřesení způsobilo ještě další pohromy. Jednou je posun Severního pólu směrem k Rusku. Není to jen o kousek, je to o 1000 km. Bohužel posun pólu může udělat problém s navigací, a to i leteckou, či říční. Také může ovlivnit instinkt ptáků, kteří létají do zimovišť.

Vědci také varují, že rychlý posun pólů způsobí historické sucha v střední Americe, Mexiku a Brazilských deštných pralesech. Záhadná planeta, která asi způsobuje otřesy na Zemi a přesun pólů, je na okraji našeho solárního systému. Je větší 4x více než Země. A velikostně přibližně stejná, jako planeta Neptun, proto je za ním tak dobře skrytá. A našim teleskopům, byla tak dlouho nedostižná. Možná to je planeta, o které mluvili již indiáni Hopi a staří Mayové. Odtud mají přijít Bohové nebes a zachránit naší Zemi. No uvidíme, na konci roku nás čeká to kouzelné překvapení, konec Mayského kalendáře a začátek roku 2013 prý přeje více kontaktu s osoby mimozemského původu.

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 12.12.2016 do 19.12.2016

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..