Šokující zpověď čarodějky Karin

Napsala | 31.07.2010

Čarodějka Karin]Karin je čarodějka bílé magie, ale i žena výborně znající měsíční oblohu, hvězdy a jejich znamení. Ptáme se jí dnes jak bude, co nám osud připravil a co nás čeká?

Karin, čím vším se zabýváte?

Jak bylo řečeno, pomáhám hlavně lidem, kteří jsou v nouzi. Ať to je problém ve vztahu, rozvod, děti, krize firmy i zadlužení. Poslední dobou to jsou stále víte osamocené ženy, které si prošli rozchodem.

Máte mezi svými klienty i muže? Myslím, že muži jsou na čarodějky více skeptičtí.

To je omyl, jenom se o nich tak nemluví. Naopak, muži s námi řeší problémy více do hloubky. Muž umí dělat rozhodnutí rázné, ale je více perfekcionista, když dělá změny přemýšlí a radí se. A věřte, že někdy máme mužské populace i více než žen.

To jste mě potěšila.

S čím čarujete Karin?

Používám hlavně kosmickou energii, energii okolo nás, přírody, stromů, ale i kamenů. Věštím z karet, run, zabývám se Chirologii,astrologií a věštění z ruky. Miluji život, jaký je a pomáhám lidem i pomocí Reiki a bylinek.

Věštění z ruky, já mám dlouhé prsty, co vy na to?

Zlodějské? To byl vtip, dlouhé prsty značí člověka který má cit. Umí prožívat život a jste perfekcionista. Máte dobrý úsudek, ale jste velmi kritický. Asi jste i ráda vůdčí a šikovní.

Co máme očekávat koncem července?

Konec července je špatný na finance a je tu i špatná konstelace hvězd. Ale je dobrý na motivaci. Měsíc je odzemí, to znamená, že je nejdále od Země. Bude se nám dobře spát. Mars nám vstupuje do Váhy. Bude podpořeno naše myšlení a můžeme plánovat a neuděláme chybu. Víkend přeje akcím.

Jak bude vypadat srpen 2010 a ostatní měsíce do konce roku?

Srpen, bude divoký. Přeje odpočinku, ale moc se nezastavíme. Přijdou špatné dny a naše počasí bude divočit. Taky tu je bohužel nějaká ta nehodová neštěstí, konec srpna a počátek září. Taky tento rok ztratíme někoho, kdo nám je moc blízký a bohužel kulturním bohatstvím moc drahý. V říjnu se ozvou přírodní živly. V listopadu lidé začnou šetřit a poprvé se musí zamyslet co kupovat. Prosincový měsíc bude těžký pro mnoho lidí. Mnoho lidí to nezvládne.

Co radíte Karin?

Nelítejte, pokud to není nutné. Pokud musíte letět, zavolejte své kartářce, či věštkyni. Informujte jí číslem letu, nebo časem a místem a ptejte se, zda je to bezpečné. Za život to stojí! Pozor na podzim tu budou nemoci, chraňte si imunitu, Echinacea a Hlíva ústřičná to jsou prostředky na podporu imunity. Nezapomínejte na své příbuzné, rodiče a prarodiče. Může vám to jednou život vrátit. Pokud nemáte na dárky, nic si z toho nedělejte. Ozdobte stromek i tím co doma najdete, či nasbíráte v lese. Udělejte si pohodu, mějte rádi čas, přírodu i počasí, které se bude měnit. Prostě čím víc vás život potopí, tím více se s tím musíte prát. A to uděláte i tím, že mu budete vzdorovat a začnete pracovat se sebou. Nebudete truchlit na to, co bylo a o co jste přišli. Ale budete se radovat i z mrazivé procházky lesem a poslouchat ptáčky. Je důležité mít rád život, i když vám dal přes pusu a mít pozitivní myšlení. Pokud vám exekuce zabaví věci, myslete na to, že to jsou jen věci.

Věštkyně a kartářka Karin

Věštkyně a kartářka KarinMým prostředník budoucnosti je snář, tarotové karty a duchovno. Mým světlem je Slunce, budoucností hvězdy a životem lidský ráj.

Volejte Věštci 906 700 102 kód 25

Vaši duši vám nikdo nevezme. Vaše čarodějka Karin.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.