Smysl budoucnosti

Napsala | 20.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Karta]Abyste pochopili smysl budoucnosti, je důležité znát minulost.

Bohémové, lidé země České, lidé ze země Bohemia. Lidé, kteří tu stáli v této zemi jako první věštci. Ano, první prameny lidí jako jsou věštci, bylinkáři jsou ze země české. Nemluvím o Africe, protože v Africe tam to vše začalo. Odtamtud pochází všechen život. Pokud se ponoříme do hlubin vědění a začneme čerpat z paměťových polí, poznáme, že pod námi jsou informace. Jsou nám po tisíciletí předávány ve formě snů, vody, ale i předzvěstí a věštění.

Dnešní moderní člověk, i když je modernizací nepoužívá, však cítí jejich sílu a pořád prahne po minulosti. Celému koloběhu informací vládne Slunce a Měsíc. A nejenom oni, ale i celý vesmír. Pod něj spadáme my všichni. Pokud si uvědomíme, že existuje vesmír, uvědomíme si, že existuje živá Země. A to je velmi důležité, protože Země k nám mluví, dává nám, ale i bere. Víte, že již označován primitivní pračlověk naslouchal Zemi a přírodě, vnímal vesmír a znal jeho zákony. Ctil přírodu a rozmlouval s předky. Ptám se: můžeme mu ještě dnes říkat primitivní? Neměli bychom svůj názor přehodnotit?

Dle mě jen moudrý člověk umí naslouchat a řídit se přírodou, naslouchat a věřit svým předkům. Jen moudrý člověk si uloví to, co sní. Neničí a nezabíjí, pokud nemusí. V dnešní době neustále hledáme odpovědi na různé otázky. Co když, ale stojíme na prahu všech odpovědí, jen je nevnímáme. Pokud se zaposloucháme do krajiny, cítíme, jak k nám mluví. Pračlověk nepotřeboval kalendář, stačilo mu sledovat krajinu, sledovat zvěř v ní. Jak je to možné, že civilizovaný člověk neumí přežít v divočině pár dní bez moderního vybavení a potravin a pračlověk v ní přežil staletí. Pračlověk naslouchal duším předků a věděl, co má dělat. Radili mu v jeho cestě, vyvolával božstva, když potřeboval vodu, nebo radu. Pračlověk chodil na místa, která byla něčím výjimečná. My bychom dnes řekli, že jsou to geopatogenní místa a najdeme je jen pomocí přístrojů. Ale proč používáme přístroje, když jsou mezi námi vyvolení lidé, co mají schopnosti jako pračlověk. Vysvětlení je lehké. Jsme pohodlní, přestáváme používat své smysly a mozek a pověřujeme tím přístroje. My jsme tím pádem o své schopnosti přišli. Existují výjimky a těch si važme.

V minulosti, se lidé uměli ponořit a číst z paměťových polí. To znamená ponořit se do meditace, kdy se mysl a tělo uvolní a dostává se do takzvaného změněného stavu vědomí. V tomto stavu člověk dokáže komunikovat s podsvětím, tzn. paměťovým polem a předky.

Přečíst  Oxygenoterapie: Terapie kyslíkem
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..