Silvestrovské radovánky 2010

By | 17.05.2020

Silvestr 2010]Jak jinak tento rok může zakončit, než pořádným Silvestrem. Končí rok Buvola a nastává rok Tygra, podle čínského kalendáře. Také končí rok plný krize a nezdarů v lásce. Jak jinak bychom měli tento rok oslavit. Silvestrovský.

Radujte se, protože v Novém roce na nás čeká zdražování, tepla, vody, nájmů a hlavně pro český národ velmi důležitého PIVA. Zvýší se i spotřební daně, což zvýší pohonné hmoty. Není nad krásné Novoroční předsevzetí, že budete více používat své nohy, kolo či koně. Toto je praví Račí humor. Proto si tento silvestr užijte a to pořádně. Není na Silvestra, kdy se hodně nasmějete, pobavíte, vypovídáte. Ani nevíte, jak se vaší dušičce uleví, když na konci roku vypustí vše z hlavy a uvolní se. Vaše Aura se vyčistí, pokud to nepřeženete s pitím. Den silvestrovský je v Rakovi. Humor bude protékat silnicemi, ale také nestability a nejistoty. Rak má tendenci couvat a slevovat ze svých nároků. Takže, se raději držme při zemi, moc neslibujme, ale s Račím humorem se bavme.

Znáte původ jména Silvestr, a proč se slaví 31.12.

Silvestr byl Vůdce křesťanské církve, který žil za panování Konstantina Velikého, měl velký podíl na svobodu křesťanského vyznání. Silvestr zemřel dne 31. 12. v roce 335, od té doby konec roku stoupnul do vážnosti a jmenuje se po slavném Silvestrovy.

Hlavně pamatujte, Silvestr bude takový, jaký ho sami chcete mít.

Přejeme humorný, pokojný a nádherný Silvestr.

PS: Silvestr v 20.00 hod vstupuje do prosincového druhého úplňku, tak pozor na hádky, emoce, nehody a hlavně počasí. S PF 2010 vaše věštkyně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Citron: citronová sůl, citronová kůra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..