Sex a vášeň podle znamení II.

By | 05.10.2020

Nejste si úplně jistá, co spolehlivě zabere na vašeho nového partnera? Chcete zabodovat už při prvním milování? Stačí vědět, kdy se váš miláček narodil a jeho hvězdné znamení vás zavede na správnou stopu! Je tady další čtveřice znamení zvěrokruhu.

Lev

Lev

Lev je sebevědomý, hrdý a vášnivý macho, který má občas sklony chovat se jako nesnesitelné rozmazlené děcko. Vždyť mu také vládne Slunce, a on holt očekává, že se všichni kolem něj budou točit a otáčet se za ním jako ona pověstná slunečnice za sluncem. Pokud jste dostatečně silná ženská a dokážete ho správně ukočírovat, získáte výkonného a stabilního milence, který se navíc o vás dokáže postarat a materiálně vás zabezpečit. Lva je ovšem nezbytně nutné usměrňovat tak, aby neměl ani stín podezření, že se něco děje. Zatímco Rak např. takové usměrňování skousne a ještě ho bude považovat za znamení toho, že o něj opravdu stojíte, takže bude vlastně rád, Lev toto absolutně nesnáší.

Jak na lva

Potrpí si na exkluzivitu, rád dává na odiv, že si „to“ může dovolit, včetně perfektně upravené partnerky. Zaručeně ho dostanete krásnými šaty a zejména luxusním prádlem pod nimi. Pozor- sami rádi ženám prádlo kupují a opravdu při tom nešetří! Potrpí si na ženskost, piercing v obočí a bůhví kde jinde ho spíš odpudí, než vzruší. Se Lvem se nebojte experimentovat. Snese, i když budete chvíli aktivnější než on, jen nesmí mít pocit, že už jste aktivní až moc- potřebuje si myslet, že je stále výsostným pánem situace on.
Pokud je Lev osobnostně nezralý, i při milování si potrpí na efekt. Je pro něj málem důležitější než vlastní uspokojení, takže mu leckdy může v posteli scházet lehkost a hravost, jakoby i milování bral jako úkol, v němž musí uspět a hlavně- zvítězit. Chcete-li pomoct jemu, ale i sama sobě, snažte se mu citlivě a velmi nenápadně vysvětlit, že v posteli opravdu nevítězí ten, kdo má nejvíc centimetrů, ani ten, kdo vydrží fungovat jako stroj hodiny…

Přečíst  Hádky – jak jsou na tom kozorozi, vodnáři nebo ryby?

Panna

Panna

Pro Pannu je sex stejně přirozenou součástí života jako to, že chodí, dýchá, jí a pije. A stejně tak k němu přistupuje- jako k přirozené potřebě, která k životu prostě patří, a tak z ní netřeba dělat zbytečnou vědu. Muž Panna rozhodně nestuduje erotické příručky, a kdyby byli všichni jako on, sexuologové a sexkouči by neměli co na práci. Dýchat se přece také nikdo nemusí učit… A když náhodou Panna žádnou partnerku zrovna nemá? Taky se svět nezboří, docela obstojně si totiž umí vystačit i sám. Pozor- statistiky mluví jasně, právě mezi Pannami je nejvyšší počet starých mládenců. Ale to neznamená, že by se muž Panna nechtěl nebo neuměl zamilovat. Jenže on nabízí (nebo si to aspoň myslí) dokonalost a po ní také touží a u svého protějšku ji hledá. A vyhovět jeho nárokům nebývá úplně snadné. Zvlášť, když svou pravdu prosazuje dost urputně.

Jak na pannu

Panna někdy trpí nedostatkem milostné aktivity i fantazie, takže když v tomto směru převezmete otěže a budete do vašeho vztahu přinášet nové nápady a nová vzrušení, jedině to ocení. Zrozenci v tomto znamení mají jednu libůstku- moc rádi se dívají a v tomto ohledu netrpí ani žádnou velkou žárlivostí. Takže nabídne-li vám milenec, zda si nechcete večer pozvat kamarádku, či zda by nemohl přivést svého kamaráda, s velkou pravděpodobností půjde právě o zrozence v tomto znamení. Jste-li tedy spíše konzervativnějšího založení a máte pocit, že vaše ložnice by neměla být hřištěm pro více hráčů, zkuste zalovit mezi muži, kteří jsou více vlastničtí- například Býk, či Lev by absolutně nesnesli, aby na JEHO ženu, sahal někdo jiný.

Váhy

Váhy

Váha touží po harmonii a vztahu naplněném vzájemnou tolerancí a láskou. Pro svou partnerku potřebuje být jediný, nejlepší, uznávaný a hýčkaný. Konflikty ze srdce nesnáší a než by se s vámi hádal, raději odejde z bytu a vrátí se po pár hodinách, kdy už bude předpokládat, že se bouřka sama přehnala. Potřebujete-li tedy chlapa, s nímž se potřebujete čas od času pohádat, zapátrejte raději mezi Střelci, či Štíry. Pan Váha rozhodně není vyznavačem vztahů po italsku. Proto někdy Váhy působí dojmem těch slabších či submisivnějších ve vztahu. Ovšem nenechejte se tolik mýlit, Váha je ztělesněním pořekadla o tiché vodě, která břehy bere, tedy pokud jde o milostné avantýrky a četné zálety. Váha dokáže mistrně skrývat, že vlastně vede dvojí život a že má někde vedle své oficiální partnerky schovanou ještě druhou, či třetí…

Přečíst  Cesta k sebepoznání: Čaj Ayahuasca

Jak na váhu

Váhy milují lichotky a komplimenty, navíc jsou silně esteticky a vizuálně založené, takže nejlepší místo, kde Váhu okouzlit je nějaký večírek spojený s vernisáží a podobně. Když budete velmi stylově upravená a chic žena, která ho dokáže zaujmout kultivovaným hovorem a celkovým přehledem (na to si Váhy opravdu potrpí) a ještě mu k tomu vkusně polichotíte, bude váš. Váha je decentní a vkusná nejen na veřejnosti, ale i ve skrytu vlastní ložnice. Čekáte-li, že se z toho na veřejnosti distinguovaného muže vyklube v soukromí srdcerváč a divoch, budete zklamaná. Pan Váha je klidný, poněkud odtažitý, slušný a vkusný i ve věcech intimna. Jste-li tedy spíš animálně založená, zalovte raději mezi Býky či Berany, vyhoví vám daleko lépe.

Štír

Štír

Štír je mistr ve svádění. Jeho vládce, planeta Pluto mu propůjčují nádech tajemna, uhrančivý pohled a celkovou auru jisté lákavé nedostižnosti. V milostné taktice není tak přímočarý a náruživý jako Beran, když však dojde na činy, v ničem si s ní nezadá. Štír ovšem na rozdíl od Berana nikdy není vulgární a nezachází za hranici vkusu. To, že právě prožívá silný erotický románek, nemá potřebu vyprávět kamarádům v hospodě ani se tím chlubit mezi kolegy. Je zkrátka diskrétní a má úroveň. To mu ovšem na druhou stranu nebrání v tom, aby se v ložnici nezměnil v divokou šelmu. Štír patří mezi nejerotičtější a nejvášnivěji založená znamení zvěrokruhu. Sex je pro něj velmi důležitou součástí života, dalo by se říci, že je pro něj dokonce alfou a omegou žití. Štír nedokáže být dlouhodobě bez partnerky, sám by se utrápil a celý by seschnul.

Jak na štíra

Zatímco v běžném životě dodržuje dekórum, za zavřenými dveřmi u něj nemají konvence šanci. Fantazie, hrátky a neustálá chuť na milování ve všech možných i nemožných polohách, časech a místech, to je mantra pana Štíra. Tento muž potřebuje ženu, která neříká: Dnes mě bolí hlava. Potřebuje náruživou partnerku, která si umí sex vychutnat a užít si ho ve všech jeho podobách, i těch nejdivočejších. Svede-li vás nějaký muž k milování na střeše mrakodrapu, pak se můžete vsadit, že šlo s největší pravděpodobností o pana Štíra. Stejně tak je schopný provádět lechtivé nepravosti i během veledůležitého jednání, či na obchodním obědě. Vítaná vzpruha během dlouhé porady? Očima se s vámi smluví, že se sejdete na žhavou chvilku na záchodcích. Kdy vás tato hra nebude pohoršovat a naopak budete její nadšenou účastnicí, máte u Štíra vyhráno.

Přečíst  Cukr: Sladký zabiják

Seriál – sex a vášeň

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..