Samota a osamělost

By | 17.01.2021

Osamělost]Hodně lidí je bohužel osamocených, nemají k sobě tedy nikoho, kdo by s nimi trávil jejich volné chvíle, kdo by s nimi byl v době, když se radují, nebo někoho, kdo by je utěšoval v těžkých životních situacích. Samota je hodně velký nešvar dnešní doby a pokud jste sami již nějakou dobu, samota se prohlubuje a následně se z ní v uvozovkách dostat je hodně těžké.

K samotě rozhodně není člověk předurčena, naopak. Lidé by se měli kamarádi, přátelit a trávit spolu nějaký čas. Rozhodně by nikdo neměl být sám, i když se jedná mnohdy o hodně těžkou věc. Nicméně když se člověk snaží, všechno jde, takže i najít si nové přátelé a kamarády, se kterými budete přátelit a hlavně s nimi trávit svůj volný čas.


Osamělost je tedy hodně špatná věc a člověk by se měl snažit se ji maximálně vyvarovat. Pokud se tedy cítíte sami, nejlepší je vyrazit ven, klidně jen tak, bez cíle. Sami uvidíte, že je to uvolňující a po vaši venkovní cestě vždy rozhodně narazíte na někoho, kdo třeba také shodou okolností k sobě někoho hledá. Jde jistě o náhodu, jenomže když si to vezmete, celý náš život je jedna velká náhoda, takže se není čemu divit.

Proč jsou lidé sami?

To je poměrně hodně těžká otázka. Nicméně důležité je se nad ní do detailu zamyslet a spíše si odpovědět opačně – proč k sobě nikoho nemáme a proč ho nehledáme? Rozhodně k nám nikdo jen tak nepřijde, neosloví nás jen tak na ulici a nebude s námi chtít zajít na kávu nebo na drink.

Ano, někomu se to možná stane, ale pravděpodobnost je hodně mizivá. Lidé tedy nejsou předurčeni k tomu, aby byli sami. Jde hlavně o to, aby se lidé uměli radovat všeobecně ze svého života a pokud toto splníte, sami uvidíte, že budete jednak šťastni, ale rozhodně si k sobě někoho najdete.

Jde tedy o náhodu, nicméně lidé by se sami o sobě měli kamarádit a umět se bavit.

Přečíst  Proroctví ztracené knihy, Nostradámova proroctví
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..