Rozhovor s mrtvými

Napsala | 22.12.2010

Magično]Víte, že je dokázáno, že duch člověka je nesmrtelný a že je s ním možné komunikovat i po fyzickém odchodu z tohoto světa? Ano, dokonce se o tom přesvědčili lidé, kteří toto neuznávají až do jisté doby. Mnoho lidí se dokázalo přesvědčit, že duch člověka se zhmotňuje v různé míře a dokonce disponuje určitou energií, kterou na nás a okolní věci může působit. Již Karel Čapek, slavný spisovat potvrdil, že existuje něco jako energie ducha, dále Karel Hynek Mácha, a mnoho dalších lidí. I slavná Catherine Zeta-Jones chce rozmlouvat s mrtvými. Ano. Věřte, že je mezi námi mnoho lidí, kteří dělají nepopsatelnou práci.

Takzvaně převádí mrtvé na druhou stranu. A věřte, že jich tu je mnoho. Pokud zemře člověk, který zemřel násilnou smrtí, nehodou, nešťastnou náhodou, zůstává jeho energie zde. Bohužel někdy se duše nemůže odprostit od místa neštěstí. Automobilové neštěstí a hle již několik let se zjevuje holčička u silnice na D1 kde děsí řidiče. Co si asi myslí lidé, kteří tu v noci projíždí a vídají dívku skoro 9 letou při silnici stát? Nikdo ji zatím nepřevedl a bude tu stále. Víte, že i na pohádkách něco vždy bylo. Pohádky kde bylo důležité vysvobození, bylo vlastně převedení duše na druhý svět. I toto se dnes děje, ale náš moderní mozek to nepřipouští. Jsou tu mezi námi lidé, kteří komunikují se světem zemřelých, ale i se zemřelými, kteří tu zůstali.

Je mnoho případů, že u lidí zazvonil telefon a volal jim kamarád, dědeček, otec, který byl již hodinu po smrti po automobilové nehodě. Je mnoho případů, že vám doma spadne obraz a spustí se sama voda z kohoutku. Ano jsou to duše, který nám něco chtějí zdělit, nebojte se jich, nejdou vás strašit jen říci co se musíte dozvědět. Pořádané spiritistické seance nemají většinou význam, ale existují v naší zemi lidé, kteří mají kontakt na ty, kteří umí s Mrtvými mluvit. Je jich několik desítek. Jejich práce je náročná a věřte, že vyčerpávajíce. Jak říkají oni, i vy můžete vnímat a mluvit s Mrtvými. Buď přes kyvadlo, svého Anděla, či karty. Nebo přes prostřednici. Vše máte ve svých rukou i osud váš a osud jiných.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.