Rituály se svíčkami – jakou barvu si vybrat?

By | 27.12.2020

Rituály se svíčkami se provádějí už odnepaměti. Spousta lidí věří v jeho sílu, snaží se s pomoci rituálu přivolat do života peníze, muže, lásku, bohatství, očistit se od špatné energie a podobně. Důležitou součástí jsou svíčky, které můžete pořídit v klasických obchodech, ovšem lepší je, když je pořídíte ve specializovaném krámku, který je zaměřen na magické věci. Svíčky jsou také různě barevné, podle toho, co si do života chcete aktuálně přivolat. Jakou barvu si pořídit pro své potřeby? Dozvíte se v následujících řádcích.

Bílá barva – univerzální a všestranná, může se využívat při každém účelu. Je barvou dokonalosti, pravdy a nevinnosti. Nejčastěji po ni lidé sahají při očistných rituálech.

Červená barva – využívá se ve všech rituálech, které se týkají lásky, přitažlivosti, vášně, sexu. Chcete-li vzbudit odvahu, bojovnost, přitažlivost, vitalitu, sílu, sáhněte po této svíčce. Můžete s ní i zahnat nenávist, touhu po pomstě, frustraci, hněv, vztek,

Zelená barva – používá se pro celkové zlepšení blahobytu a finanční situace. Potřebujete-li zlepšit svou finanční stálost, prosperitu, pak sáhněte po zelené barvě. Využívá se k rituálům ohledně kariéry, při hledání nového uplatnění na pracovním poli.

Oranžová barva – po této barvě sahají ti, kteří se ve svých rituálech zaměřují na zdravé, sílu, odvahu, štěstí. S její pomocí se zbavíte žárlivosti, strachu nebo třeba lehkomyslnosti.

Růžová barva – taktéž se využívá pro zamilovanost, lásku, náklonnost, harmonii. Je spojována také s přátelstvím, harmonii a sebepřijetím. Odstraňuje smutek, sentiment nebo zoufalství.

Černá barva – odstraňuje zlo, zlozvyky, negativní energii, léčí nemoci, odstraňuje negativní osoby ve vašem životě.

Žlutá barva – posiluje kreativitu, komunikativnost, sebedůvěru, představivost. Je také barvou, kterou zvolíte, chcete-li posílit své věštecké a magické schopnosti.

Přečíst  Čtení budoucnosti z kávových sedlin – jak si jí správně připravit?

Modrá barva – posiluje zdraví, je inspirativní. Chcete-li zklidnit mysl, uvolnit se a očistit tělo od nemoci, pak je to správná barva.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..