Proroctví od měsíce března do konce roku

Napsala | 27.02.2011

Osud přeje připraveným! Příroda si pro nás tento rok připravila ty nejlepší rozmanitosti. Jak teď vidíte, v Austrálii, zemětřesení, povodně, náznak apokalypsy. Ano, již rok Zajíce, do kterého jsme vstoupili a věk Vodnáře před námi, vystrkuje své růžky. Tento rok naší Českou republiku vystřídají extrémní sucha, kdy se úroda bude moci vyhodit. Co se nevyhodí, sežerou myši na polích. Ano, příroda si vybere daň, v podobě extrémního sucha, kdy bude praskat zem, ptáci nám budou létat do zahrad, a žíznivý pít z našich nádrží či bazénů. Tyto sucha přehluší déšť, který přinese povodně. Bohužel i letos budou u nás povodně ničit, a to i tam, kde byste je nečekali.

Půda bude suchá na troud a nepojme velké množství vody, která bude padat k zemi, a že jí dokáže spadnout hodně. Záplavy a povodně budou lokální, protože přijde velké množství větrů a vichřic, které je přinese. Bohužel to nezůstane jen u ztrát na majetku.

Letošní rok také přinese zdražování

Zdražování je součástí politického systému, který však nevydrží a bude se houpat. Tím myslím, že naše vláda bude opět letos na padnutí. A věřte, že naše vláda, dělá vše co může, ale přehlíží jiné zkutečnosti, kam jim začíná zatékat a kde se začíná rozvíjet. Okolo dubna až května hrozí pád vlády. Lidé začnou přemýšlet nad svým duchovnem, začnou o sebe a přírodu více dbát. Tento rok nám přinese nečekané změny. Musím jen konstatovat, že se naučíme věřit sami sobě a svým nejbližším.

Zpět do minulosti

Postupně se začínáme vracet do klidného života, začínáme kupovat chalupy, usedlosti, kde své finance raději rozložíme a zainvestujeme do něčeho jistého, tím je střecha nad hlavou. Ano, vrací se zpátky chalupy a na nich pěstované bylinky, ovocné stromy, brambory a zelenina. Tím narážím na zdravotnictví, kdy nám zdraží léky.

Přečíst  Čtení budoucnosti z kávových sedlin – co znamenají symboly?

Krize ve zdravotnictví

Přemýšlel, někdo vůbec nad nemocnými lidmi, kteří dávají v dnešní době za léky mnohdy více, než za povinné ručení u auta? Těch se to dotkne ještě více a ve zdravotnictví budou opět trpět nejvíce pacienti. Vláda nemocným sebere důchody, vyžene je hledat práci, i když vědí, že žádná pro ně není – tomu se říká šetření. Začněmě si opět brát vzor od našich babiček a dejme se znovu na přírodní léčbu bylinkami, protože pokud budete hledat pomoc a chcete si hradit léčivo s převážné většiny sami, věřte, že nedopadnete dobře. Mohou za to lékaři? Věřte, že nemohou. Mohou za to ti kteří ovládají zdravotní pojišťovny a vesele si plní kapsy a kupují luxusní vily. Na nemocné děti musí nadace vybrat peníze od těch obyčejných lidí a pár podnikatelů, kteří ještě mají a dají. Nenadávejte na lékaře, mají velkou zodpovědnost, nenadávejte na sestry, taky to nemají lehké, ale popřemýšlejte, kdo za tím je! Pokud chcete být zdravý do budoucnosti, myslete na prevenci. V bylinkách je cesta, objevili ji již staří Římané, Aztéci, Peruánci, proč ne vy!

Dejte se cestou, která je pro vás nejvhodnější.

„Věřte, že zítra již možná může být pozdě.“

Vaše věštkyně Zdeňka
Reiki Mister IV., Fytoterapeutka, Tibetian Reiki, Feng Shui, Dr. Čínská Medicína, Sensei Široi

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..