Příběhy moderní Sibyly díl V.

Napsala | 01.04.2012

Ó Králi Šalamoune, přináším ti poselství nového Slunce. Brzo se zrodí a bude působit na lid této Země. Dny se zrychlují a lidé zažijí kolapsy mocných společností. Lidé, kteří se narodí do moderní doby, budou žít v té nejlepší době lidstva.

Ale věz Králi, že brzo zjistí že nejenom lidstvo, ale i samotná Země je nemocná. Lidé budou vedeni těmi nejvyššími, kterým říkají politici. Bohužel Králi je to směs lidí, kterým my říkáme pomatení blázni. Mají v sobě skryté choroby mozku a vedou lid špatným směrem.

Králi, mnoho lidí prohlédne hru mocných a začne kolem sebe výřit dobro. Dobro podpoří opět dobro a lidé se budou seskupovat k sobě. Budou sbírat informace pomocí malých krabiček, kterým říkají počítače. Mocní však budou chtít zasáhnout a to co jim povolili, to jim chtějí opět sebrat. Válka mocných není vedena bojem, ale strategií a zastrašováním kterému říkají terorismus. Lidé jsou duchovně vykořeněni a již nevěří nikomu a ničemu.

Ztráta víry vede ke ztrátě úcty a důstojnosti. Člověk nectí a okrádá člověka. Matka nectí a nevychovává své dítě. Dítě nectí matku a ubližuje jí. Ó Králi Šalamoune, copak lidé nevidí, že hlavní problém a cesta je v organizaci, důvěře, lásce, úctě a práci.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.