Příběhy moderní Sibyly díl IV.

Napsala | 20.12.2011

Ó králi Šalamoune, přináším ti poselství, co otevřou oči nevědoucím a nevěřícím.

Vidím sucho, které je především v Evropě, je to sucho, které započne novou éru válek. Klimatických válek.

Lidé i dobytek padají suchem, pak přijde vítr a hodně vody, zem ji nevypije, nadělá škody. Vidím zbraně, které zastaví jezdící auta. Ale jen ty nejnovější. Vidím ženy, žena již není žena, Muž při ní trpí. Je to žena moderní, chytrá a vše vědoucí. Muži jí moc nerozumí a chtějí ženu, která bude s nimi lehávat v posteli a nebude protestovat, nebude unavená a nebude pracovat do noci.


Muž ztrácí své postavení a moc. Ó Králi Šalamoune i vševědoucí dal Zemi prvního Adama a až poté Evu. Vidím roky, kdy včely díky moderním satelitům ztrácí svou cestu domů a hynou. Jsou to roky co předznamenávají hlad a neúrodu. Králi, jak daleko musí člověk zajít, aby si uvědomil, že se ničí. Vidím Bohové co se chystají sestoupit na Zemi a ukázat lidem kde je jejich místo.

Vidím druhé Slunce a nový Měsíc. Zatím je skrytý, ale brzy se lidé dozví více. Proč jsou tak hloupí králi a věří těm nejtučnějším nadpisům a informacím, které jsou jim denně sdíleni. Lidé se ženou do nesvobody a nevidí ji. Ó králi Šalamoune proč si lidé nevěří a neotevřou svá srdce!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.