Poslední číslo data narození – co o vás vypoví? 3

Napsala | 28.11.2018

Číslům lidé ne vždycky věří. Zejména numerologie, protože zde jde přece o esoteriku a duchovno, ne o čísla. Může vůbec číslo vypovídat o tom, jací jste? Zda budete empatičtí nebo naopak budete své city skrývat před okolím. Poslední číslo v datu vašeho narození může prozradit opravdu hodně. Dokonce víc, než si myslíte a než tušíte. Co o vás vlastně mohou takováto čísla říci? Poznáváte se v následujících charakteristikách? Nebo máte pocit, že to na vás neplatí?

Šestka

Jsou vždy obklopeni masou lidí, nejsou rádi sami. Jako přítele a známé mohou označit obrovské množství lidí. Ke svému životu lidi potřebují, v případě, že jsou chvíli sami, ihned se necítí komfortně, jsou nesví a nevědí, co dělat. Jsou výbornými baviči, lidé se okolo nich cítí dobře, v davu je absolutně nepřehlédnete. Potřebují k životu ostatní lidi víc, než cokoliv jiného.

Sedmička

Fungují na principu zodpovědnosti, neponechávají vůbec nic na náhodě, všechno potřebují mít pod vlastní kontrolou a potřebují se také spolehnout na všechno. Pochybují o lidech, proto nejčastěji spoléhají sami na sebe. Nikdo o těchto lidech nepochybuje, vždy se na ně mohou spolehnout, dodržují termíny, nedělá jim spousta věcí problém. Jsou skvělými pracovníky.

Osmička

Nikdy se nevzdat, to je jejich motto. Nejde něco napoprvé? Pak to půjde možná podruhé, nebo potřetí. Lidé s osmičkou v datu narození se nemíní jen tak lehce vzdát. Nic je jen tak nezastaví, pokud je něco složité, neumí si s tím jiní poradit, pak to zvládnou právě tito lidé. Jsou jako buldoci, zakousnou se a nepustí. Svůj úkol splní!

Devítka

Tito lidé jsou zásadoví, co řeknou, to platí a napořád. Můžete se na jejich slovo opravdu spolehnout, je to pro ně jejich životní mantra, slovo je pro ně něco jako smlouva. Neumí si bez zásad představit život. Potřebují něco, čeho se mohou chytit, pevný základ pro svůj život. Bez pevných zásad neví, co si počít.

Přečíst  Trnovník akát - Robinia pseudoaciacia L
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..