Partnerský týdenní horoskop od 8.7.2018 do 14.7.2018

Napsala | 08.07.2018

Beran a beran

+

O tom, že se na vás dva někdo pokusí hodit své starosti, nepochybujte. Vy se mu však musíte spojenými silami postavit a přimět ho, aby svůj názor změnil.

Beran a býk

+

Tvrdí, že se s vámi chce sejít jen proto, aby se na vás podíval. Až později pochopíte, že mu jde především o to, aby vás mohl poprosit o něco, co byste mu po telefonu odmítli.

Beran a blíženec

+

Jeho životní hazard mu zase jednou nevyjde, naštěstí neudělal nic, co by mu nějak zásadně zkomplikovalo život. Pár nepříjemných dní přežije a zbytek už bude v pohodě.

Beran a rak

+

Hlavně ho nestavějte před hotovou věc. Váš Rak potřebuje mít pocit, že se v tom, co je pro něj i pro vás opravdu důležité, rozhodl bez nátlaku a sám.

Beran a lev

+

Průšvihy jsou za vámi! Teď se můžete těšit na týdne, kdy se nejdříve všechno zastaví a potom se to konečně pohne tím správným směrem.

Beran a panna

+

Neustále vám vysvětluje, že za své koníčky utrácíte víc, než je zdrávo. Až později pochopíte, že mu nejde o utrácení, ale o to, aby měl důvod, pro který vás může kárat.

Beran a váhy

+

Hlavně nedovolte, aby vás ignoroval-bude lepší, když se pohádáte a třeba i zvýšeným hlasem všechno vysvětlíte. Pořád vám to bude prospěšnější, než stav, kdy spolu jen mlčíte.

Beran a štír

+

Když řekne, že o vaše návrhy nestojí, seberte se a jděte středem. Pořád to bude lepší, než kdybyste vy žebronili o jeho přízeň a on se tvářil, jako by vám dělal milost.

Beran a střelec

+

S jeho rodiči vycházíte naprosto skvěle, naštvete se až v úterý nebo ve středu. S údivem zjistíte, že vámi chtějí manipulovat a dostat vás někam, kam ani vy ani partner nechcete.

Beran a kozoroh

+

Partner z tohoto znamení má dojem, že má právo řídit celý svět i vás. Vy s tím však nesouhlasíte do té míry, že mu navrhnete, abyste se v tomto případě snad raději rozešli.

Beran a vodnář

+

Domácí pomocník, kterého vám přinese, jednoduše nefunguje. Můžete si vybrat, zda se s ním kvůli tomu pohádáte, nebo zda se tomu svorně začnete smát.

Beran a ryby

+

V neděli, kdy je pod vlivem trigonu mezi Sluncem a Neptunem, se v jeho společnosti chovejte naprosto vzorně. Najevo to sice nedává, ale vidí vám až do žaludku.

Býk a beran

+

S fyzickými výkony to přehánět nesmí. Může vám sice říct, že všechno, co si naplánoval, taky zvládne, ale to by byl z jeho strany poměrně zásadní omyl.

Býk a býk

+

Čtyři volné dny v kuse strávíte naprosto dokonale. Konečně si jeden druhého užijete tak, jak se vám to už hodně dlouho nepodařilo.

Býk a blíženec

+

V úterý a ve středu, kdy je Luna v Rybách, by měl být v práci opatrný. Když se mu něco nepovede, bude z toho mít nepříjemnosti, které by vám zkazily celý prodloužený víkend.

Býk a rak

+

S partnerem z tohoto znamení nejsou žádné problémy. Občas vám dokonce připadá, že by se o vás nemusel tolik snažit, a že by mohl nechat kus aktivity vám.

Býk a lev

+

Když se vám o něm zdá, raději mu to neříkejte. Vy byste si museli přiznat, že ve vašem životě hraje daleko důležitější roli, než jste si mysleli – a jemu by zbytečně stouplo sebevědomí.

Býk a panna

+

Hlavně mu nedovolte, aby vám moc radil. Jakmile jednou zjistí, že na něj dáte, pasuje se do role člověka, bez kterého se v životě neobejdete.

Býk a váhy

+

Opravdu nevíte, co dělat, abyste ho přesvědčili, že to s ním myslíte vážně. Možná by bylo lepší, kdybyste mu všechno ještě jednou shrnuli a pak o tom už přestali mluvit.

Býk a štír

+

Neustále mu vysvětlujete, že nemá své projevy přehánět, ale neposlouchá. To, že by vás měl brát vážně, pochopí až ve čtvrtek, kdy mu to vysvětlíte ostře a jasně.

Býk a střelec

+

Je zvědavější, než by se vám líbilo,naštěstí mu dokážete vysvětlit, že jsou věci, které byste si rádi nechali pro sebe. Bude to chvíli trvat, ale nakonec to pochopí.

Býk a kozoroh

+

Do toho, aby vás představil rodičům, se moc nežene.-neptejte se proč, ale pozorujte. Když si dáte dohromady všechny indicie, pochopíte, že o to vlastně nestojíte ani vy sami.

Býk a vodnář

+

Jakmile přijde s tím, že vám pomůže k velkým penězům, okamžitě vycouvejte. Vzhledem k aktuálnímu postavení Urana by z toho byly jen problémy a nepříjemnosti.

Býk a ryby

+

Krásná bude zejména sobota a neděle. Oba budete mít hotovo spoustu náročné práce doma i venku, a oba si začnete užívat klidu a zaslouženého odpočinku.

Blíženec a beran

+

Na jeho společnost si velice rychle zvykáte. Objektivně ho znáte sice sotva pár týdnů, ale přesto máte pocit, jako byste spolu trávili už několik životů.

Blíženec a býk

+

Vaše rozchody a opětovná setkání už nezvládáte počítat. Nechcete se na to vykašlat a konečně spolu začít žít tak, abyste se domů vraceli bez obav a s pozitivními pocity?

Blíženec a blíženec

+

Upřímnost dávkujte pomalu. Když mu nahlas sdělíte, co vám na něm vlastně vadí, vám se uleví, Blíženec bude ale naštvaný a rozčilený na celý svět.

Blíženec a rak

+

Většina kamarádů má pocit, že vás v jeho podobě potkalo životní štěstí. Vy však přemýšlíte, jak utéct tak, aby vás nenašel, ale přitom ho zbytečně neurazit.

Blíženec a lev

+

S jeho aktuálními potížemi mu nepomůžete, je to nad vaše síly. Můžete mu však říct, co byste dělali na jeho místě vy a celou záležitost s ním důkladně probrat.

Blíženec a panna

+

Je jasné, že je v pohodě. Zatímco dříve vám volal dvakrát denně, teď se ozve sotva dvakrát do týdne a ještě vám vysvětluje, jak strašně málo času má, takže si dlouho povídat nebudete.

Blíženec a váhy

+

Problémy, které s ním máte, se samy od sebe nevyřeší. Je potřeba, abyste si sedli a pokud možno v klidu se domluvili, čím začnete a jak budete postupovat.

Blíženec a štír

+

Pozvání na svatbu neodmítejte! Konečně máte šanci, abyste spolu zase jednou vyrazili do společnosti, kde můžete ukázat, jak vám to bude slušet.

Blíženec a střelec

+

Jeho záležitosti neprožíváte zdaleka tak intenzivně jako dříve. Je vidět, že vás Střelec konečně donutil, abyste se o něj přestali zajímat a dopřáli mu vytouženou svobodu.

Blíženec a kozoroh

+

Konečně se domluvíte s člověkem, kterého potřebujet, Kozoroha však k tomuto jednání neberte. Neustále by měl pocit, že jde o jedince, který na vás hodlá jen vydělat a celé jednání by jen bojkotoval.

Blíženec a vodnář

+

Když vám řekne, že jste pro něj inspirativní, zavětřete. Vodnář patrně doufá, že mu zařídíte byt či dům svým odlehčeným a příjemným stylem, a nic za to nebudete chtít.

Blíženec a ryby

+

Snažte se mu vysvětlit, že mu opravdu nezahýbáte. Ryba má neustále pocit, že si hledáte někoho jiného, a nepřipouští, že všechny vaše schůzky jsou jenom pracovní.

Rak a beran

+

Konečně pochopíte, na čem mu doopravdy záleží. Bude s tím trochu problém, protože se vám potvrdí, že vy v jeho ctižádostivých životních plánech zaujímáte místo vyloženě okrajové.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 26.06.2017 do 03.07.2017

Rak a býk

+

Prodloužený víkend bude opravdu náročný, Váš miláček bude zkoušet samá nová vynikající jídla, a vy je budete s chutí konzumovat. O tom, že vás v neděli bude řádně hryzat svědomí, nepochybujte.

Rak a blíženec

+

Než vyrazíte na víkend, zkontrolujte, zda máte při ruce jak sluneční brýle, tak kvalitní opalovací krém. Bez těchto dvou maličkostí nevyrážejte z domova!

Rak a rak

+

Oslavě jeho narozenin věnujte patřičnou pozornost, v případě potřeby nabídněte pomoc s přípravami. Vám sice může připadat, že to Rak přehání, ale on to vnímá jinak.

Rak a lev

+

Dalo by se říct, že pro něj fungujete jako poradce na telefonu, když si s něčím neví rady, zavolá. Dobře ví, že vy ho do háje nikdy nepošlete.

Rak a panna

+

V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, se chová vyloženě netypicky. Nahlas sice tvrdí, že vás nehlídá, ale všechnu ukazuje na to, že se v tomto ohledu mýlí.

Rak a váhy

+

Počítejte s tím, že vás během týdne minimálně jednou zatáhne do cukrárny. Bude to pro vás zajímavý zážitek-obvykle cukrárny nevyhledáváte, ale ve společnosti Váhy vás začínají bavit.

Rak a štír

+

Když říká, že byste měli trávit alespoň část dovolené bez dětí, měli byste nad tím přemýšlet. Váš vztah něco takového už opravdu nutně potřebuje.

Rak a střelec

+

Když se vám něco nepovede, berte to jako něco, co se stává. Kdyby se náhodou Střelec rozhodl, že bude na váš účet žertovat, podívejte se na něj tak, aby ho to co nejrychleji přešlo.

Rak a kozoroh

+

Volno na něj působí přímo zázračně! Zatímco v pondělí a v úterý si stěžuje na nejrůznější fyzické neduhy, ve středu se mu udělá lépe a ve čtvrtek bude už v naprostém pořádku.

Rak a vodnář

+

Jeho vztahy vás vyloženě překvapují. Zatímco on má pocit, že byste s jeho bývalou láskou měli vycházet a normálně s ní komunikovat, vy něco takového vyloženě odmítáte.

Rak a ryby

+

V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho znamení, si žijete jako v ráji. Najednou chápete, že jste v něm konečně našli člověka, s nímž vám bude po všech stránkách dobře.

Lev a beran

+

Pozor si dávejte zejména ve čtvrtek. Jste pod vlivem opozice mezi Merkurem a Marsem. Hrozí, že na svého partnera vyjedete tak, že mír mezi vámi půjde do háje.

Lev a býk

+

Kvůli tomu, aby vám imponoval, dělá lecjaké nesmysly. Zatím jste mu je tolerovali, ale teď si říkáte, že je nejvyšší čas, abyste ho zastavili.

Lev a blíženec

+

Jeho přístup k životu vám leze na nervy. Má pocit, že byste se mu měli ve všem přizpůsobovat a nechápe, že své plány a záměry máte i vy.

Lev a rak

+

To, co mezi vámi je, opravdu nemusíte označovat jako krizi. Z toho, že se občas pohádáte, nedělejte drama, dokonce i Rak uzná, že je to něco, co je naprosto normální.

Lev a lev

+

Ve čtvrtek a v pátek, kdy jste pod vlivem Luny z Berana, zapomeňte na práci. Domluvte se na programu, který bude bavit vás oba a který s povinnostmi nebude mít nic společného.

Lev a panna

+

Na nákupy vašeho miláčka moc neužije, i když je potřeba, aby obnovil svou letní garderobu, bude to boj. Byl by nejspokojenější, kdybyste mu všechno nakoupily vy a donesly až pod nos.

Lev a váhy

+

Hlavně nedovolte, aby něco opravoval. Může vás sice ujišťovat, že to bez problémů zvládne, ale to je jen jeho zbožné přání- skutečnost by byla podstatně méně zářivá.

Lev a štír

+

Musíte ho zklidnit a když přijde s tím, že mu lékař sdělil ohledně jeho zdraví velice chmurnou prognózu, nenechte se zmást. Zeptejte se ho, co přesně mu řekl, a pak mu vysvětlete, že to špatně pochopil.

Lev a střelec

+

Neustále nevíte, zda si ho v životě nechat, nebo zda se raději obejít bez něj. Každé rozhodnutí by mělo svá plus, ale to první je pro vás přece jen prospěšnější.

Lev a kozoroh

+

O tom, že Kozoroh má radu na každý problém, víte své. Tentokrát se však konečně dočkáte satisfakce! Miláček sám uzná, že jste aktuální problémy vyřešili lépe, než by to dokázal on.

Lev a vodnář

+

Každý rub má svůj líc a naopak. Pod jeho vlivem se dokážete na své aktuální trable podívat jinak. Dokonce z nich najdete to správné východisko.

Lev a ryby

+

V úterý a ve středu, kdy je Luna v jeho znamení, s ním raději nediskutujte. Reakce by byla prudká, a to, co by vám sdělil, by se vám moc nelíbilo.

Panna a beran

+

Potíže mohou být s účetnictvím. Zatímco vy chcete mít všechno v pořádku a průběžně na tom pracovat, má Beran pocit, že byste si po daních měli dát alespoň na chvíli pauzu.

Panna a býk

+

V rámci usilování o vylepšení jeho zdravotního stavu byste měli dbát o to, aby jedl pravidelně a po menších dávkách. Zatím to vypadá tak, že přes den nemá na jídlo čas a večer sní všechno, co vidí.

Panna a blíženec

+

Jeho představy o tom, že se nedorozuměním mezi vámi rychle vysvětlí a vy se smíříte, narazí na realitu. Jste na něj opravdu naštvaní a s odpouštěním nepospícháte.

Panna a rak

+

Opravdu je zbytečné, aby podruhé vlezl do stejného průšvihu. Snažte se ho před takovýmto scénářem varovat, ale smiřte se s tím, že vás poslouchat nemusí a patrně ani nebude.

Panna a lev

+

Když vám začne radit, jak máte trávit volný čas, budete upřímně naštvaní. Z první věty vám je jasné, že mu nejde ani tak to vás, jako o sebe…

Panna a panna

+

Dlouhého víkendu využijte k vyzkoušení něčeho, na co jste dosud neměli čas. Co kdybyste tak vyzkoušeli pečení domácího chleba?

Panna a váhy

+

V jeho případě je potřeba, abyste se obrnili trpělivostí. Neustále má pocit, že byste mu měli ve všem ustoupit, a neustále nechápe, že chcete svou pravdu hájit.

Panna a štír

+

Jakmile začne kolem něčeho dělat spoustu okolků a vést spoustu vysvětlujících řečí, můžete vzít jed na to, že se v tom skrývá nějaký problém. Vy ho musíte přimět, aby vám řekl, co to je.

Panna a střelec

+

Když vás přemlouvá, abyste s ním vyzkoušeli nějaký nový sport, měli byste to zkusit. Bude to pro vás zajímavá zkušenost a navíc vás to bude až neskutečně bavit.

Panna a kozoroh

+

Jsou boje, které s ním prohrajete, když přijde řeč na jeho kamarády, raději se nehádejte. Mohli byste se dozvědět, že vy můžete odejít, ale kamarádi v jeho životě zůstanou.

Panna a vodnář

+

S partnerem z tohoto znamení se nakonec domluvíte. Počítejte však s tím, že budete naštvaní, protože jste museli ustoupit daleko víc, než jste původně chtěli.

Panna a ryby

+

Neustále chce, abyste pro něj měli porozumění. Obvykle se ovládáte, ale tentokrát nevydržíte a zeptáte se, kdy naposled prokázal porozumění on vám.

Váhy a beran

+

O samostatném životě velice rád mluví, ale s realizací je to horší. Zejména ve čtvrtek a v pátek sám pochopí, že by bez vás s životem poradil jen velmi obtížně.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 17.07.2017 do 24.07.2017

Váhy a býk

+

Své rozhodnutí na poslední chvíli totálně obrátí. Až po důkladném přemýšlení pochopíte, že to dělal hlavně kvůli vám a vaší spokojenosti.

Váhy a blíženec

+

Jde o týden, kdy si můžete žít podle svého, fejte si však pozor, abyste zbytečně nenaštvali rodiče. Ti mají pocit, že byste se jim měli víc věnovat, a nechápou, že se vám nechce.

Váhy a rak

+

To, že některé záležitosti nejsou akutní, ještě neznamená, že vás nemůžou trápit. Trvejte na tom, že je budete řešit bez ohledu na to, zda svátky jsou či nejsou.

Váhy a lev

+

Opravdu nemáte rádi lidi, kteří se vámi pokouší manipulovat. Když to udělá váš Lev, bude to ještě horší- nenaštve vás to, ale přijde vám to skoro líto.

Váhy a panna

+

Přemýšlejte o dovolené. Panna má sice za to, že by vám bylo nejlépe doma, ale vy musíte uhájit alespoň týden někde, kde jste ještě nebyli.

Váhy a váhy

+

Jste v pohodě a byli byste moc rádi, kdyby v pohodě byli i všichni ostatní. Během svátků, které by probíhaly v napětí, byste si moc neodpočinuli.

Váhy a štír

+

Vzhledem ke Slunci v Raku je v naprosté pohodě. Kdybyste k němu měli náhodou požadavky, které dosud striktně odmítal, mohli byste je znovu zařadit na pořad jednání.

Váhy a střelec

+

Některé záležitosti jsou jednodušší, než jste si mysleli,musíte je však přehodit na svého Střelce. Ten nebude ztrácet čas zdvořilostmi a všechny pošle tam, kam patří…

Váhy a kozoroh

+

Vzhledem ke Slunci, které prochází jeho partnerským sektorem, má pro vás daleko víc pochopení, než obvykle. Vyjádřete nahlas své přání, a čekejte, co to s ním udělá.

Váhy a vodnář

+

Funguje tak trochu opožděně. Na to, že vás miluje a že bez vás vlastně nedokáže žít, přijde až ve chvíli, kdy mu sdělíte, že v dalším pokračování vašeho vztahu nevidíte smysl.

Váhy a ryby

+

Dejte si pozor na jeho závislosti. Závislost, kterou má na vás, vám sice momentálně může lichotit ,záhy byste však zjistili, že vám život spíše komplikuje než zkrášluje.

štír a beran

+

Představa krásného prodlouženého víkendu se naplní. Svému Beranovi však musíte vysvětlit, že budete nejen pracovat, ale i odpočívat a užívat si jeden druhého.

štír a býk

+

V jeho případě hrajete vabank. Své city mu dáte najevo tak vehementně, že mu nezbude, než se vám svěřit, že vás miluje taky…

štír a blíženec

+

Váš vztah si vyžaduje něco, co jste mu zatím neposkytli. Povinnosti sice plníte na výbornou, ale teď je čas, abyste si našli čas i na odpočinek, relaxaci a zábavu.

štír a rak

+

S partnerem z Raka je to těžké, má pocit, že pro vás udělá hodně už tím, že vám uvaří. Naprosto nechápe, že vy pro svou spokojenost potřebujete i něco jiného.

štír a lev

+

To, že se kvůli majetku nepohodne se svými příbuznými, je opravdu nemilé. Vy máte naštěstí rozum, takže udržíte kontakt i s těmi, s nimiž se váš miláček nebaví.

štír a panna

+

Pozor si dávejte na všech pěších túrách. Panna nejdříve naplánuje neskutečně náročnou trasu, aby pak v polovině zjistila, že jí chybí síly a že do cíle nedojde.

štír a váhy

+

Když chce hledat chyby v tom, co děláte, určitě se mu to podaří. Vy se však musíte snažit, abyste mu dokázali, že to byl jednorázový výkyv, který se opakovat nebude.

štír a štír

+

Zkuste se na něj podívat jinak, než jste se dívali dosud. Konečně máte šanci uvidět to, před čím jste dosud soustředěně zavírali oči a tvářili se, jako by to vůbec neexistovalo.

štír a střelec

+

Každý údaj, který vám kolega z tohoto znamení dává, si ověřujte. Může zapomenout na nějakou maličkost, která se jemu sice jeví jako nepodstatná, ale pro vás je důležitá.

štír a kozoroh

+

S partnerem z tohoto znamení je to dost obtížné, neustále má pocit, že se mu dostatečně nevěnujete. Když se mu však věnovat začnete, má zase pocit, že byste měli dělat něco užitečnějšího.

štír a vodnář

+

Jeho rodiče vás opravdu chtějí poznat. Využijte k tomu svátků. Ve čtvrtek a v pátek je Luna v Beranu, což zaručí, že na ně uděláte ten nejlepší dojem.

štír a ryby

+

Skvělý bude zejména čtvrtek. Oba jste pod pozitivním vlivem trigonu mezi Sluncem a Jupiterem a oba se snažíte, abyste si každou společnou hodinu náležitě užili.

Střelec a beran

+

O soucitu, který k němu cítíte, nemusíte mluvit. Naprosto stačí, když se na něj usmějete a dáte mu najevo, že situaci, v níž se nachází, opravdu chápete.

Střelec a býk

+

Své jednání vám nevysvětluje, postaví vás před hotovou věc a tiše doufá, že se s tím smíříte. Překvapení, které pocítí ve chvíli, kdy zjistí, že se spletl, bude téměř hmatatelné.

Střelec a blíženec

+

Jeho povídavost vás může dostat do hodně nepříjemné situace. Člověku, který to opravdu nemusí vědět, prozradí něco, co si měl v každém případě nechat pro sebe.

Střelec a rak

+

Buďte rádi, že je takový, jaký je! Jeho kreativitu byste měli vítat. Hlavně mu neříkejte, že vám svým přístupem k životu jenom komplikuje existenci, a že byste si bez něj žili daleko snáz.

Střelec a lev

+

Některé věci nejsou tak zřejmé, aby se na nich dalo stavět. Když vám však váš miláček říká, že o vás opravdu stojí, stavět na tom bez obav můžete.

Střelec a panna

+

Všechno se dá řešit, jediné, čemu byste se měli obloukem vyhýbat, je řešení problémů jeho rodičů a sourozenců. Nepomůžete jim a navíc hrozí, že vás stáhnou s sebou.

Střelec a váhy

+

Hlídejte si partnera, který je v poslední době tak trochu nevypočitatelný. Hrozí, že nějaký průšvih udělá jen proto, aby vám dokázal, že na to má dostatek odvahy.

Střelec a štír

+

Jeho kritická slova, která pronesl na vaši adresu, moc nerozebírejte. Vedlo by to k hádce, která by vám spolehlivě otrávila celý týden.

Střelec a střelec

+

Podle vašeho názoru se zbytečně piplá s tím, co by se mělo řešit rychle a rázně. Můžete se mu to sice pokusit vysvětlit, ale počítejte s tím, že vás stejně poslouchat nebude.

Střelec a kozoroh

+

Jeho neúspěchy zbytečně nerozebírejte, Váš partner patří k těm, kteří si je potřebují promyslet o samotě. Za vámi přijde až s hotovým závěrem, k němuž dospěl a na čem hodlá stavět.

Střelec a vodnář

+

Přiznejte si, že kromě něj nikoho jiného nepotřebujete, jemu to však raději neříkejte. Už tak je daleko sebevědomější, než je pro vaši vztahovou rovnováhu zdrávo.

Střelec a ryby

+

Po nedorozuměních z minulých dnů není ani stopa. Je to pravděpodobně tím, že si konečně užíváte zasloužený klid, který si hádkami kazit nehodláte.

Kozoroh a beran

+

Neustále mu ustupujete, ale zjišťujete, že to opravdu k ničemu není. Bude lepší, když se v kritické chvíli zapřete a dáte mu najevo, že o ústupcích nemůže být řeč.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 07.08.2017 do 14.08.2017

Kozoroh a býk

+

S jeho kamarády si docela užijete. Vy jim budete vysvětlovat, jak se má pracovat a o co se má usilovat – a oni vás budou přesvědčovat, že byste se měli víc bavit.

Kozoroh a blíženec

+

Jeho osobní záležitosti se samy od sebe nesrovnají, on se však k ničemu nemá. Nezbude, než abyste se celé záležitosti ujali vy a přivedli ji alespoň trochu do pořádku.

Kozoroh a rak

+

Zapomíná na všechno, o čem jste se spolu bavili, i na to, co vám slíbil. Vy pak můžete přemýšlet, zda je za tím hluchota, počátek sklerózy nebo prostá nechuť poslouchat, co mu kdo říká.

Kozoroh a lev

+

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v Beranu, jej doma neudržíte. Kolem něj se děje spousta zajímavých věcí a on má pocit, že u každé musí asistovat přímo osobně.

Kozoroh a panna

+

Vzpomínky na začátek vašeho vztahu mají ve vašem případě značnou hodnotu. Zjistíte, že se vlastně ani moc nezměnil, takže si nemáte na co stěžovat.

Kozoroh a váhy

+

Když začíná mluvit o tom, že si na dovolenou pořídí čtečku, zásadně se vám uleví. Je vám jasné, že čím víc času bude věnovat čtení, tím méně ho bude mít na to, aby vás vychovával a kritizoval.

Kozoroh a štír

+

To, že se v tomto týdnu doma sejdete na víc než pár minut, můžete brát jako zázrak. Na jedné straně je vám líto, že spolu nejste víc, na druhé jste rádi, že se alespoň nehádáte.

Kozoroh a střelec

+

Váš vztah se nezmění a vy se s tím musíte smířit. Nejrůznější změny si sice můžete slibovat, ale počítejte s tím, že po první chvíli počátečního nadšení bude všechno při starém.

Kozoroh a kozoroh

+

Oba si říkáte, že byste spolu rádi vydrželi co nejdéle. Nechcete využít neděle, kdy je Luna ve vašem sektoru lásek a slíbit, si, že spolu vydržíte provždy?

Kozoroh a vodnář

+

Prodloužený víkend bude naprosto skvělý, je jen potřeba, abyste se v neděli, kdy je Luna v Býku, drželi zkrátka. Vodnář má sklon žárlit a vy byste mu k tomu neměli dávat důvod.

Kozoroh a ryby

+

Hned na začátku týdne zaplatí všechno, co je potřeba. Vy si tím sice moc nesouhlasíte, ale už o víkendu si uvědomíte, jak je fajn, že na to už nemusíte myslet.

Vodnář a beran

+

S bývalým partnerem z tohoto znamení je to těžké. Pokaždé, když máte pocit, že jste se od něj konečně osvobodili, se objeví a celý kolotoč začne znovu.

Vodnář a býk

+

O víkendu, kdy je Luna v jeho znamení, ho raději moc neprovokujte. Býk sice každému nahlas vysvětluje, že má smysl pro humor, ale už neříká, že jeho humor má celkem tvrdé hranice.

Vodnář a blíženec

+

Když nevíte, co se s ním děje, zkuste mu zavolat. Pak se dozvíte, že vám nevolal ne proto, že by vám neměl co říct, ale proto, že nevěděl, jak vám to má sdělit.

Vodnář a rak

+

Dávejte si pozor, abyste nezapomněli na něco, co váš Rak považuje za důležité! Navenek by se sice tvářil velkoryse, ale ve skutečnosti by vám to nikdy neodpustil.

Vodnář a lev

+

To, co na svou adresu uslyší od lékaře, by neměl brát zbytečně vážně. Vypadá to, že slova svého lékaře pochopil podstatně hůř, než je lékař myslel.

Vodnář a panna

+

Důvody, kterými hájí své kontroverzní rozhodnutí, vám nepřipadají jako dostatečně důvěryhodné. Celou věc s ním ještě jednou proberte a snažte se, aby změnil názor.

Vodnář a váhy

+

Váš partner patří k opravdu kontroverzním lidem, zjistíte to ve čtvrtek nebo v pátek. Pár lidí se vás zeptá, jak s ním dokážete vydržet, a vy nebudete vědět, co jim na to říct.

Vodnář a štír

+

Když se rozhodne pro další životní krok, budete první, komu to řekne. Vy mu to však nesmíte vymlouvat, stejně by se vám to nepodařilo.

Vodnář a střelec

+

Vaše neustálé vymýšlení, jak si vylepšit život, narazí. Váš partner má totiž pocit, že se snažíte, aby dobře bylo jen vám, zatímco jeho blaho vás nezajímá.

Vodnář a kozoroh

+

Nezkoušejte, co vydrží. Když budete jeho trpělivost přepínat, dozvíte se o sobě a své povaze daleko víc, než by se vám líbilo a než by vám bylo milé.

Vodnář a vodnář

+

Počítejte s tím, že oba budete mít práce až nad hlavu! Na prodloužený víkend sice odjedete podle plánu, ale oba si přiznáte, že byste byli raději doma a doháněli pracovní resty.

Vodnář a ryby

+

V neděli, kdy je pod vlivem Slunce s Neptunem, přijde konfrontace s jeho sny. Když mu dokážete, že sice ztělesněním jeho snů nejste, ale přesto jste docela dobří, bude to stačit.

Ryby a beran

+

Jde o týden, který je pro něj opravdu náročný a proto se může chovat nestandardně. Uvědomte si to dřív, než pozvednete hlas a začnete se na něj rozčilovat.

Ryby a býk

+

Jakmile přijde s tím, že je potřeba, abyste zmírnili pracovní tempo, měli byste zavětřit. Když vám Býk něco takového navrhne, opravdu mu není dobře.

Ryby a blíženec

+

Přemýšlíte, jak byste mu vysvětlili, že jste pro něj ti praví. Možná by pomohlo, kdybyste nic nepředstírali a konečně se začali projevovat přirozeně.

Ryby a rak

+

Je potřeba, abyste si vykolíkovali teritoria. Když budete mít dojem, že můžete oba tomu druhému beztrestně mluvit do života, harmonie vám moc dlouho nevydrží.

Ryby a lev

+

Novou lásku z tohoto znamení potkáte tam, kde jste ji opravdu nečekali. Pak je ale potřeba, abyste ji hned pevně lapili a nikomu nedovolili, aby vás o ni připravil.

Ryby a panna

+

Překvapí vás tím, že se rozhodne nějakým způsobem přispívat na charitu, můžete jen přemýšlet, co se stalo. Ještě nedávno bral všechny takovéto aktivity jako zbytečné rozhazování.

Ryby a váhy

+

O to, co prožívá on osobně, se zajímáte, odmítáte se však zabývat problémy, které řeší celá jeho široká rodina. Na to vám prostě chybí mentální i časová kapacita.

Ryby a štír

+

Spousta lidí má na to, že se k sobě nehodíte, vám dvěma je to však naprosto jedno. Je vám spolu dobře, a o tom, co si o vás myslí svět, přemýšlet odmítáte.

Ryby a střelec

+

O zábavu se vám postará pošta, Váš Střelec neustále shání zásilku, kterou měl mít uloženou. Vy pak chodíte s tím, protože se bojíte, že tam udělá skandál, ale stejně nic nevyřeší.

Ryby a kozoroh

+

Nedělní Luna v Býku se vám postará o opravdu krásný den. Oba budete v lehce nostalgické náladě a oběma vám bude líto, že prodloužený víkend tak rychle proběhl i skončil.

Ryby a vodnář

+

Na představu, že mu vnutíte své názory, rychle zapomeňte, pravděpodobně by zlomil on vás. Když si necháte každý své mínění, bude to nebezpečnější a nejlepší.

Ryby a ryby

+

V úterý a ve středu, kdy je Luna ve vašem znamení, spolu zacházejte s úctou. Pokud se pohádáte, bude to mít daleko osudovější následky, než si umíte představit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.