Partnerský týdenní horoskop od 30.12.2018 do 5.1.2019

Napsala | 30.12.2018

Beran a beran

+

Opravdu není důvod, abyste si vzájemné vztahy začali vyjasňovat na Štědrý den. Luna je sice v Raku, ale vy musíte její vliv zvládnout a tlaku odolat.

Beran a býk

+

Když ho chcete upozornit na to, že podle vašeho názoru dělá chybu, raději mlčte. Když byste mu to řekli, dozvěděli byste se, že vy děláte chyb ještě víc, a on vám to taky neříká…

Beran a blíženec

+

S partnerem z tohoto znamení zvládnete všechno včetně příprav na Silvestra. Navíc se můžete těšit na Vánoce, během nichž se ani jednou nepohádáte.

Beran a rak

+

Začínáte přemýšlet, zda vás vůbec zná. Jako dárek od něj dostanete něco, co je sice drahé, kvalitní a praktické, ale rozhodně to není vaše srdeční záležitosti.

Beran a lev

+

Když necháte průběh štědrovečerní večeře a nadílky v jeho rukách, bude to velice rozumné. Partner využije Lunu ve svém znamení a postará se o zážitky vskutku nezapomenutelné.

Beran a panna

+

Hlavně si nemyslete, že mu dokážete namluvit něco, co není pravda. Panna sama sice lhát může, ale na to, aby lhal někdo jí, je aktuálně velice citlivá.

Beran a váhy

+

Když se s vámi nechce bavit, můžete nos ohrnout taky. V každém případě mu dejte najevo, že se váš dobrý rozmar od jeho aktuální nálady neodvíjí.

Beran a štír

+

Překvapí vás aktivitou, s jakou se chápe každé domácí práce, do které se pustí. Nepřemýšlejte, co ho k tomu vede-zeptat se můžete, ale počítejte s tím, že vám stejně neodpoví.

Beran a střelec

+

Klidně mu dovolte, aby vtipkoval na vaši adresu,znáte ho a víte, že jde o způsob, kterým dává najevo, že k vám cítí skutečnou lásku. Z lidí, kteří jsou mu lhostejní, si totiž legraci nedělá.

Beran a kozoroh

+

Občas vám připadá, že si vymýšlí práci i tam, kde vůbec není potřeba. Zkuste mu to říct nahlas, třeba se nad tím zamyslí a začne se chovat alespoň trochu jinak.

Beran a vodnář

+

Opět budete rádi, že je normální. Když se něco nepovede, nebude kolem toho dělat zbytečné drama, ale začne vymýšlet způsob, jak se z průšvihu dostat.

Beran a ryby

+

V úterý mu hlídejte množství alkoholu! Při kvadratuře mezi Merkurem a Neptunem hrozí, že si řeknete podstatně víc, než je zdrávo a než je pro váš vztah prospěšné.

Býk a beran

+

Jakmile zjistíte, že pokukuje bokem, jděte se na ten zázrak podívat. Zjistíte, že to není nic, čeho byste se měli bát-dodá vám to sebevědomí a chuť do života.

Býk a býk

+

Ve středu byste si měli vyrazit na procházku. Po dvou dnech, kdy jste nic nedělali a jenom jedli, to bude neobyčejně rozumné a zdraví prospěšné rozhodnutí.

Býk a blíženec

+

Toho, že byste ho mohli ztratit, se bát nemusíte. Blíženec mohl sice dosud být přelétavý, ale když poznal vás, pochopil, že je čas, aby svůj přístup k životu změnil.

Býk a rak

+

Váš vztah je možná až moc stabilní a tedy i nudný. Nechtěli byste si na poslední chvíli objednat Silvestra někdo, kde byste dali své lásce nový říz?

Býk a lev

+

Nápady, které má, jsou sice krásné, ale poněkud nesplnitelné. Přesto bude hezké, když je začnete rozebírat a představovat si, jak by bylo krásné, kdyby se vám je podařilo uskutečnit.

Býk a panna

+

Když vaše Panna přijde s tím, že musíte ve středu někam na rodinnou návštěvu, musíte se s tím smířit. Naštěstí to bude podstatně menší otrava, než jste čekali.

Býk a váhy

+

Hlavně v pondělí bude dobře, když se o práci nějak rozumně podělíte. Bude to lepší, než kdybyste se kvůli povinnostem nejdříve pohádali a pak spolu přestali mluvit.

Býk a štír

+

Oči má opravdu jen pro vás. Nechcete být sami k sobě upřímní a přiznat si, že vy jste na tom v podstatě naprosto stejně?

Býk a střelec

+

Dárek, který od něj dostanete, je ve své podstatě bláznivý, ale to vám ani trochu nevadí. Když nad tím budete přemýšlet, přiznáte, že vám jím zpříjemnil celé svátky!

Býk a kozoroh

+

Pokud mu diář nepřinese Ježíšek, bude si ho muset jít ve čtvrtek koupit. Běžte na nákupy s ním! Padnete na výprodeje, na kterých si za málo peněz pořídíte hodně muziky.

Býk a vodnář

+

V jeho případě si opravdu hrajete s ohněm. Vodnář sice vypadá trochu jako by nebyl z tohoto světa, ale za nos se dlouho vodit nenechá.

Býk a ryby

+

Neustále uvažuje o tom, jak vás získat. Čím víc mu budete vysvětlovat, že něco takového nepřipadá v úvahu, tím víc si bude myslet, že je to z vaší strany jen další hra.

Blíženec a beran

+

Bude chtít mluvit o zbytečných položkách, které máte v rozpočtu. Když ho donutíte, aby o tom nemluvil alespoň pod stromečkem, berte to jako velký úspěch.

Blíženec a býk

+

Patří k lidem, na které se můžete bez obav spolehnout. Když ho požádáte, aby vám řekl pravdu, podá vám ji způsobem, který vás sice nenadchne, ale který pro vás bude neobyčejně užitečný.

Blíženec a blíženec

+

Chcete se rozhodovat sami za sebe. Právě proto byste si měli dát pozor, abyste nepřehlédli něco, co sice vypadá nedůležitě, ale co ve skutečnosti může být rozhodující.

Blíženec a rak

+

V pondělí by bylo dobré, abyste kolem něj chodili po špičkách. Zejména ráno bude dost rozhozený a v osobním vztahu skoro až nepříjemný.

Blíženec a lev

+

Se Lvem je všechno snadné a zvlášť krásné to bude přes svátky. Převezme na sebe všechny denní starosti a vám dovolí, abyste si užívali. Bude to prostě pohádka.

Blíženec a panna

+

Se spolupracovníkem z tohoto znamení není k vydržení. Když přijde s tím, že je ještě mezi svátky potřeba něco uklidit, ani nebojujete a jdete, víte, že jakýkoli boj je v jeho případě marný.

Blíženec a váhy

+

S partnerem z tohoto znamení je to náročné. Neustále má pocit, že byste měli vytvářet ideální rodinu, a neustále nechápe, že vám se do něčeho takového nechce.

Blíženec a štír

+

Když přijde s tím, že sám uvaří novoroční polévku, klidně ho nechce. V neděli vykliďte kuchyň a buďte rádi, že vás alespoň na chvíli přestal hlídat.

Blíženec a střelec

+

Když se s ním dáte dohromady, uděláte podruhé tu stejnou chybu. Udělat to samozřejmě můžete, ale měli byste si uvědomit, že je to větší riziko, než si můžete dovolit.

Blíženec a kozoroh

+

Neustále vyžaduje vaši přítomnost ve svém životě. Pokud začnete přemýšlet, zda je bez vás schopný vůbec samostatně dýchat, jste na správné cestě.

Blíženec a vodnář

+

Jde o týden, kdy mezi vámi panuje podezřelý klid. Přes svátky si ho vyloženě užíváte, ale už v pátek večer zkonstatujete, že to začíná být skoro až nuda.

Blíženec a ryby

+

Do konce roku toho musí v práci zvládnout ještě docela dost. Když se v úterý vypracuje do práce, nejde tam proto, že by chtěl, ale proto, že opravdu musí.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 15.01.2018 do 22.01.2018

Rak a beran

+

Když mu řeknete, aby vám přímo sdělil, o co mu vlastně jde a co svým jednáním sleduje, nic se nedozvíte. Pak můžete přemýšlet, zda vám to náhodou nedělá naschvál.

Rak a býk

+

Páteční sextil mezi Venuší a Plutem vás vytáhne někam ven. Býk usoudí, že je škoda, že jste byli přes celé svátky doma, a rozhodne se, že s tím musíte něco udělat.

Rak a blíženec

+

Představa partnerského souladu není zdaleka tak neuskutečnitelná, jak se vám zdá. Je jen potřeba, abyste se jeden druhému přizpůsobili a Vy s tím můžete začít.

Rak a rak

+

O svátcích se nudit nebudete, hrozí, že vynechá nějaký domácí spotřebič. Při shánění nového nebo alespoň opraváře pro ten starý si užijete spousty legrace.

Rak a lev

+

Komunikace se Lvem vás neobyčejně vyčerpává. Neustále si musíte dávat pozor, abyste neřekli něco, co by on pochopil naprosto jinak, než jste to vy mysleli…

Rak a panna

+

S partnerem z tohoto znamení je to náročné. Vy sice pracujete, ale Panna má pocit, že byste měli pracovat ještě víc a ještě soustředěněji, než dosud.

Rak a váhy

+

V sobotu a v neděli, kdy je Luna v jeho znamení, mu pro jistotu dejte ve všem zapravdu. Když nedáte, riskujete, že se vám rozpláče a tím vám totálně zkazí náladu.

Rak a štír

+

Jeho tvrdohlavost vám značně komplikuje život. Může to dopadnout tak, že se nejdříve s někým pohádá a potom bude chtít, abyste to místo něj šli nějak vylepšit.

Rak a střelec

+

Nějak se nedokážete přinutit, abyste ho začali brát vážně. Střelec vám bude sice tvrdit, že se kvůli vám chce od základu změnit, ale vy mu nějak nedokážete věřit.

Rak a kozoroh

+

Páteční večer bude dost náročný, Kozoroh vás bude provokovat. Navíc bude silnější, takže se do boje s ním pouštět nesmíte-nNevyhráli byste.

Rak a vodnář

+

V pondělí vás vyloženě překvapí. Bude se snažit, aby doma panovala pohodová atmosféra, ve které si budete všichni užívat tu pravou a nefalšovanou vánoční náladu.

Rak a ryby

+

Na Štědrý den se musíte hlídat navzájem. Vy musíte hlídat Rybu, aby se příliš nenořila do vzpomínek a Ryba zase dohlédne, abyste na poslední chvíli nechtěli stěhovat byt nebo dělat něco podobného.

Lev a beran

+

Pokud chcete, aby při štědrovečerní večeři vypadal k světu, musíte na to sami dohlédnout. Nenechávejte to na něm! Pak byste se leda tak naštvali.

Lev a býk

+

Svátků si spolu začnete užívat až ve středu. Všechny povinnosti budete mít za sebou a budete si vychutnávat pohodu a klid.

Lev a blíženec

+

V úterý, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Neptunem, s ním raději nic neřešte. Váš Blíženec je naštvaný, i když vám nedokáže vysvětlit, proč.

Lev a rak

+

Jeho představy o tom, jak by měly vypadat ideální svátky, byste měli alespoň trochu korigovat. Je to sen, který je sice krásný, ale uskutečnit se nedá.

Lev a lev

+

Když o vás nejeví zájem, máte se sklon chovat naprosto stejně. Nedělejte to! Riskujete tím rozkol, který byste později jen velmi obtížně zacelovali.

Lev a panna

+

To, že se mu něco nepodaří, vás ani nepobaví, ani nenadchne. Je vám jasné, že důsledkem bude jeho zlomené srdce a to si pak bude chodit léčit k vám a vás tím připraví o čas.

Lev a váhy

+

To, že je do všeho nadšený, ještě neznamená, že se mu to taky podaří. Pusťte ho k němu, ale pro jistotu byste měli dohlížet na každý jeho krok.

Lev a štír

+

Je vám jasné, že je potřeba, abyste si spolu promluvili, ale taky je vám jasné, že bude lepší, když to necháte až na dobu po svátcích. Teď je jen potřeba, aby se s tím smířil i váš Štír.

Lev a střelec

+

Když něco nechce dělat a nechce to dovolit ani vám, musíte ho vhodně motivovat. Když mu předestřete svůj úhel pohledu, je možné, že svůj názor dokáže změnit.

Lev a kozoroh

+

Vánoce po jeho boku jsou sice hezké a příjemné, ale něco jim chybí. Postrádáte v nich napětí, radost a hlavně trochu vzrušení a pozitivního napětí.

Lev a vodnář

+

Na začátku týdne, kdy je Luna v jeho znamení, budete moc rádi, že ho máte vedle sebe. Díky němu prožijete svátky v klidu, v pohodě a ničím nerušeném harmonii.

Lev a ryby

+

Strach z toho, že by vám utekl, mít nemusíte. Váš miláček velice dobře ví, že tak dobře, jak se má s vámi, by se hned tak s někým jiným neměl.

Panna a beran

+

Počítejte se jeho tvrdohlavostí. Můžete mu sice desetkrát vysvětlovat, že váš nápad je lepší, než ten jeho, ale on se přesto bude stále držet svého.

Panna a býk

+

V pondělí budete oba fungovat jako vzorný tým. Večer, kdy bude potřeba, abyste byli v klidu a v pohodě, s tím však budete mít problém-zjistíte, že pracovat spolu umíte, ale odpočívat ne.

Panna a blíženec

+

Už v pondělí večer byste ho měli hlídat. Když začne pod vlivem nastupující kvadratury mezi Merkurem a Neptunem mluvit, hrozí, že tím víc lidí naštve, než potěší.

Panna a rak

+

Dárky, které jste od něj dostali, vám opravdu vyrazí dech. Je vám z nich jasné, že o vašich nejtajnějších přáních ví daleko víc, než jste si dosud mysleli.

Panna a lev

+

Ať jste kdekoli, počítejte s tím, že se to Lvovi líbit nebude. Naštěstí nemá jeho negativní přístup k životu nic společného s vámi. Je to jen důsledek jeho celkové nenaladěnosti.

Panna a panna

+

Vánoc si začnete užívat až ve středu večer. Bude po veškerém stresu, ukáže se, že jste svátky připravili dokonale a teď si můžete v klidu odfrknout.

Panna a váhy

+

Rodinné spory se vám řešit nechce, ale přesto budete muset. Naštěstí se do věci vloží Váha, která mezi vás vnese alespoň relativní pohodu a klid.

Panna a štír

+

Na svém osobním příkladě dokazujete, že z přátelství se může vyvinout krásná láska. Lidé, kteří tomu zatím nevěřili, začínají při pohledu na vás dva měnit názor.

Panna a střelec

+

Vypadá to, že mu budete muset vládnout tvrdou rukou. Když na něj nedohlédnete, hrozí, že ke štědrovečerní večeři nastoupí v teplákách.

Panna a kozoroh

+

V pátek, kdy jste oba pod pozitivním vlivem sextilu mezi Venuší a Plutem, si konečně můžete popovídat o tom, co k sobě cítíte. Chtít se vám nemusí, ale je to potřeba.

Panna a vodnář

+

Jakmile usoudíte, že má horké čelo a až příliš lesklé oči, zažeňte ho do postele. Když mu pak změříte teplotu, že jste situaci vyhodnotili správně.

Panna a ryby

+

Hlavně ho nenuťte, aby jedl něco, co mu nechutná. Váš miláček by to pro vás sice udělal, ale taky by to odnesl značnými trávicími problémy.

Váhy a beran

+

Štědrý den proběhne v pohodě, dokonce nemusíte ani hlídat jeho obvykle hodně neortodoxní příbuzné. Chápou, že jsou Vánoce a chovají se daleko slušněji, než obvykle.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 22.05.2017 do 29.05.2017

Váhy a býk

+

Hlavně mu nevytýkejte, že má v lásce a ve vztazích vůbec málo fantazie. Kdyby ji aktivoval, mohlo by se stát, že by měl život zajímavější, ale pro vás by v něm nebylo místo.

Váhy a blíženec

+

Sami nevíte, jakou roli jste mu vlastně ve svém životě určili. Problém je v tom, že ani on neví, co s vámi vlastně zamýšlí-to, jak se budoucnost vyvine, je navíc naprosto ve hvězdách.

Váhy a rak

+

Příbuzné z tohoto znamení se svým partnerem snad raději neseznamujte, nedopadlo by to dobře. Otázky, které by kladli, by vaše láska vyhodnotila jako vlezlé a opravdu by se urazila.

Váhy a lev

+

Hlavně mu nevysvětlujte, že v něčem udělal chybu. Velice dobře si to uvědomuje, ale byl by velice nerad, kdybyste ho na to upozornili.

Váhy a panna

+

V jeho společnosti se cítíte jako nevychovaný harant. Panna má neustále pocit, že by vás měla vychovávat, a vy nevíte, jak se takto vyvíjenému tlaku bránit.

Váhy a váhy

+

Jako rození hráči si vyloženě užijete. Hned na Štědrý den rozbalíte všechny hry, které rodina pod stromečkem našla a důkladně je vyzkoušíte.

Váhy a štír

+

Pocit, že si s ním v poslední době rozumíte čím dál méně, stále sílí. Není potíž náhodou v tom, že existuje někdo jiný, s kým si naopak rozumíte čím dál více?

Váhy a střelec

+

Svého miláčka musíte držet zkrátka. Když se rozhodne, že vám vylepší život podle svých představ, mohlo by to skončit velkým a hodně důrazným průšvihem.

Váhy a kozoroh

+

Pokud ho bolí záda, pokuste se mu je rozmasírovat. Bude to lepší, než kdybyste ho hnali do nemocnice na obstřiky a to opravdu není potřeba.

Váhy a vodnář

+

Dokáže pro vás udělat spoustu toho, co by pro nikoho jiného nedělal a je to krásné. Zároveň musíte počítat s tím, že za to od vás bude chtít vděk.

Váhy a ryby

+

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, pro vás udělá daleko víc, než dělal dosud. Problém je v tom, že pro vás to už bude pozdě.

štír a beran

+

S partnerem z tohoto znamení si docela užijete. Neustále má pocit, že svátky probíhají až příliš poklidně a snaží se dělat všechno pro to, aby v nich bylo více vzruchu.

štír a býk

+

To, že musí jít o svátcích do práce, je mu skutečně a nepředstíraně líto. Vám to je líto taky, ale na druhé straně jste rádi, že si uvědomuje cenu, kterou pro sebe máte.

štír a blíženec

+

Jako pár to opravdu nemáte snadné. Vy máte pocit, že byste měli svého Blížence držet při zemi a snažit se, aby vám neuletěl a jemu se vaše snahy ani trochu nelíbí.

štír a rak

+

Když vám na Štědrý den začne usínat u pohádky, je to daň za dokonalé Vánoce, které vám připravil. Berte to jako něco, co se stává, a opatrně ho přetransportujte do postele.

štír a lev

+

Když se rozhodne, že vás získá, začne pro to dělat neskutečné věci. Vy si však uvědomujete, co by to pro vás znamenalo, a rozhodnete se, že ho raději odmítnete.

štír a panna

+

Ve čtvrtek a v pátek, kdy je Luna v Panně, začne mluvit o penězích a o tom, že byste oba měli víc vydělávat. Zarazte ho dřív, než se naštvete a řeknete si něco opravdu nehezkého.

štír a váhy

+

V sobotu a v neděli počítejte s výchovnými řečmi, které vám bude adresovat. Kdybyste ho dokázali poslouchat, ale nereagovat, bylo by to to nejlepší, co by se dalo udělat.

štír a štír

+

Zatím s ním nemáte problémy. Kdybyste se však rozhodli, že něco uděláte jinak, než si to představuje a než vám radí, situace by se velice rychle obrátila k horšímu.

štír a střelec

+

Vánoce se Střelcem budou skvělé. Děti budou mít sice totálně rozhozený denní režim, ale to je něco, co se dá bez větších problémů vydýchat a zvládnout.

štír a kozoroh

+

Opět budete rádi, že ho máte. Pokud vznikne napěťová situace, nepůjde do sporu, ale vyřeší ji v klidu a s přehledem, Kozoroh je prostě dokonalý!

štír a vodnář

+

Máte na sebe jak čas, tak náladu. O víkendu se můžete dokonce domluvit, že se vám na Silvestra vlastně nikam nechce, a rozhodnout se, že zůstanete doma.

štír a ryby

+

Ryba má pocit, že by se k vám měla chovat láskyplněji, než dosud. Vy však na podobně intenzivní projevy lásky nejste zvědaví a moc nevíte, jak na ně správně reagovat.

Střelec a beran

+

Počítejte s tím, že mu v pondělí nebudete rozumět. Máte dojem, že dělá zbytečné zmatky tam, kde by byl na místě spíše nadhled a tolerance pro všechno, co se děje.

Střelec a býk

+

On se sice může rozhodnout, že bude hazardovat, ale vy mu to musíte rozmluvit. Naštěstí umíte argumentovat tak, že ho přinutíte, aby svůj názor změnil a začal se chovat rozumněji.

Střelec a blíženec

+

V úterý, kdy jste oba pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Neptunem, to spolu lehké nemáte. Možná by bylo lepší, kdybyste se přestali snažit o spolupráci, a každý si jeli po svém.

Střelec a rak

+

V pondělí makejte tak, jak Rak velí a potřebuje. Díky tomu prožijete to, co byste sami označili a vyhodnotili jako Štědrý večer snů…

Střelec a lev

+

I když vám bude tvrdit něco, čemu se zdravý rozum zdráhá uvěřit, o jeho slovech nepochybujte. Velice rychle se ukáže, že všechno, co vám říkal, bylo stoprocentně pravdivé.

Střelec a panna

+

S partnerem z tohoto znamení je život opravdu krásný. Panna konečně pochopila, jak vám má svou lásku dávat najevo, a vy jste si její přízně začali užívat.

Střelec a váhy

+

Ať k vám přijde kdokoli, začne vyžadovat recepty na cukroví, které vytvořil váš miláček. Udělejte mu radost tím, že mu dáte najevo, že jste na něj opravdu pyšní!

Střelec a štír

+

Pokud musíte ve čtvrtek do práce, klidně řekněte, že je vám to líto. Když ještě svého Štíra požádáte, aby se pro vás ke konci pracovní doby zastavil, bude na vrcholu blaha.

Střelec a střelec

+

Než se spolu dáte do debaty, přemýšlejte, co tím chcete získat. Aktuálně hrozí stav, kdy se můžete sice kvalitně pohádat, ale na ničem rozumném se nedomluvíte.

Střelec a kozoroh

+

Mezi tím, co byste chtěli a co je realita, vyvstane poměrně zásadní rozdíl. Naštěstí máte vedle sebe Kozoroha, který vám jasně ukáže cestu, kterou byste měli dál jít.

Střelec a vodnář

+

Způsob, kterým vám dává najevo svůj zájem, byste měli ocenit. Je nápaditý, vtipný a přitom takový, že vás svými projevy neurazí.

Střelec a ryby

+

Od středy do pátečního večera, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, budete moc rádi, že ho máte. Dokonce nahlas přiznáte, že teprve jeho láska dává vašemu životu ten pravý smysl.

Kozoroh a beran

+

Nečekejte na to, až vám sám začne vyprávět, co se s ním aktuálně děje, nemuseli byste se dočkat. Když o tom začnete mluvit sami, bude to podstatně lepší.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 23.12.2018 do 29.12.2018

Kozoroh a býk

+

Jeho láskou si můžete být jistí. Když vám říká, že vás miluje, můžete vzít jed na to, že to hned tak někomu jinému opakovat nebude.

Kozoroh a blíženec

+

Počítejte s tím, že se doma moc neohřejete. Váš miláček na svátky nasliboval spoustu návštěv, takže budete poletovat od kamarádů ke kamarádům.

Kozoroh a rak

+

O tom, že se vám s ním bude dařit skvěle, nepochybujte. Rak na svátky navařil spoustu dobrot a teď je do vás cpe i ve chvíli, kdy vy nemáte do jídla vůbec žádnou chuť.

Kozoroh a lev

+

Na kolegu z tohoto znamení si dávejte pozor. Hrozí, že se na vás pokusí hodit svou chybu tak, že se jeho intrice nedokážete bránit.

Kozoroh a panna

+

Od středy do pátku, kdy je Luna v jeho znamení, si budete rozumět. Nemusíte spolu ani zbytečně mluvit, porozumění si potvrzujete i beze slov.

Kozoroh a váhy

+

V pondělí počítejte s jeho nervozitou. Musíte se starat, aby doma vládla pohoda a aby to s prací nepřeháněl, jinak riskujete hodně nepříjemného Ježíška.

Kozoroh a štír

+

Neustále má pocit, že si ho nikdo nevšímá. Hlavně mu nevysvětlujte, že je to tím, že na všechno, co se kolem děje, reaguje jedovatými poznámkami, kterými své okolí jen štve.

Kozoroh a střelec

+

Jeho smysl pro humor vás vyloženě baví. Dokonce nahlas přiznáte, že kdyby nebylo jeho radostného přístupu k životu, moc byste se nezasmáli.

Kozoroh a kozoroh

+

V pondělí si dávejte pozor na zbytečné hádky. Když začnete dělat inventuru toho, co kdo udělal a co neudělal, máte k ní opravdu už jen krok, pozor na to!

Kozoroh a vodnář

+

Musíte na něj dohlížet snad ještě víc, než dohlížíte na děti. Než vyrazíte na sváteční návštěvy, pořádně zkontrolujte to, co má na sobě, vyhnete se tak neblahému překvapení.

Kozoroh a ryby

+

Klidně mu připomeňte chyby, které dělá. Zvolte však způsob, který ho neurazí, ale naopak přiměje k zamyšlení a úvahám o tom, co by měl v budoucnu změnit.

Vodnář a beran

+

Na to, co vám slibuje, se raději nespoléhejte. Bude lepší, když budete počítat jen a pouze s tím, co můžete pro rodinu a pro svůj klid udělat vy sami.

Vodnář a býk

+

Neustále vám vysvětluje, co máte dělat, abyste se mu víc líbili. Nechcete přehodit výhybku a to, co má dělat, aby se vám více líbil, začít vysvětlovat vy jemu?

Vodnář a blíženec

+

Jeho smysl pro humor si sice získá vás, ale s vašimi rodiči to tak snadné nebude. Bylo by lepší, kdybyste ho včas upozornili na nebezpečí, které by z nevhodně použitého humoru vyplynulo.

Vodnář a rak

+

Musí zkonstatovat, že i jeho síly mají své hranice. Je potřeba, abyste ho o víkendu donutili, aby odpočíval trochu víc, než mívá ve zvyku,když to neudělá, riskuje Silvestra, kdy v deset večer usne.

Vodnář a lev

+

Než se rozhodnete, že mu dáte šanci, přemýšlejte, co s ním budete dělat. Počítejte s tím, že Lev vám bude chtít rozkazovat a vám se to nebude ani trochu líbit.

Vodnář a panna

+

Než mu vysvětlíte, co od něj opravdu potřebujete, bude to dost dlouho trvat. Vaše Panna má dojem, že ve vztahu funguje dokonale, a nechápe, že můžete chtít ještě něco navíc.

Vodnář a váhy

+

O víkendu, kdy bude Luna v jeho znamení, ladíte bez problémů. Dokonce se dokážete bez problémů domluvit i na tom, co byste spolu chtěli získat v novém roce.

Vodnář a štír

+

Když si chce na silvestrovskou party koupit nové šaty, neříkejte, že to nepotřebuje. Máte sice pocit, že má oblečení víc, než je zdrávo, ale máte rozum a nahlas to neříkáte.

Vodnář a střelec

+

Práce na vašem vztahu je daleko náročnější, než jste si mysleli. Střelec má pocit, že je veškerá odpovědnost za jeho kvalitu na vás, a nechápe, že by měl ruku k dílu přiložit i on.

Vodnář a kozoroh

+

Občas nevíte, zda některé dárky dostal on, nebo vaše děti. Na jejich sestavování se vrhne tak nadšeně, až budete mít pocit, že mu u toho děti skoro až překáží.

Vodnář a vodnář

+

Má pocit, že byste se s ním měli radit o všem, co máte v úmyslu. Vy máte zase co dělat, abyste ho s jeho nápady neposlali rovnou do háje.

Vodnář a ryby

+

Jeho citlivost vám leze na nervy. Neustále vám vysvětluje, že byste na něj měli mít větší ohled, protože ten, který mu prokazujete, považuje za nedostatečný…

Ryby a beran

+

Když se rozhodne, že vám vlastnoručně upeče vánočku, taky to udělá. Zároveň však chce, abyste o něm a jeho hrdinském činu po celý týden mluvili.

Ryby a býk

+

Letos Vánoce pojal vyloženě prakticky. Jindy byste se kvůli dárku, který vymyslel, rozčilili a naštvali, ale teď nad ním leda tak mávnete rukou.

Ryby a blíženec

+

V úterý, kdy je pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Neptunem, se ho snažte nenápadně izolovat od kamarádů. Mohli by mu na vás prozradit něco, co by se nikdy dozvědět neměl.

Ryby a rak

+

V pondělí ho od rána do večera jen chvalte. Je to jediná cesta, jak zabránit výbuchu, který by vám totálně rozhodil veškerou vánoční náladu.

Ryby a lev

+

Na to, že byste si s ním mohli beztrestně pohrávat, zapomeňte, nedopadlo by to dobře. Kdyby na to Lev přišel, měli byste v něm zarytého nepřítele s dlouhou pamětí.

Ryby a panna

+

S partnerem z tohoto znamení to lehké není a nebude. Neustále má pocit, že vás musí chránit před nástrahami světa, a nechápe, že vy o nic takového nestojíte.

Ryby a váhy

+

V tom, co si k nejrůznějším svátečním příležitostem oblékáte, dejte na jeho vkus. Když vezmete na sebe to, co vám doporučí, můžete si být jistí, že vedle nešlápnete.

Ryby a štír

+

Když se hodlá rozčilovat kvůli něčemu, s čím stejně nic nenadělá, je to jeho věc. Vy však musíte dbát na to, aby se jeho rozčilení negativně neprojevilo na stavu a náladě celé rodiny.

Ryby a střelec

+

Náročný je zejména střed týdne, v práci zjistí, že se před veškerý svůj odpor musí věnovat něčemu, co se mu ani trochu nezdá. Naštěstí je toho méně, než si původně myslel.

Ryby a kozoroh

+

I když jsou svátky a zmatků až nad hlavu, nesmíte zapomenout na jeho narozeniny. Dokonce můžete přemýšlet, zda byste neměli učinit výjimku a upéct nějaký jednoduchý dort.

Ryby a vodnář

+

O víkendu, kdy je Luna ve Vahách, vás překvapí nečekaným, ale upřímným vyznání lásky. Za slzy, které se vám pak objeví v očích, se nemáte proč stydět.

Ryby a ryby

+

Těšte se na krásný Štědrý den. Prožijete ho v souladu a v neskutečné pohodě. A kdybyste náhodou čas od času pocítili dotek andělských křídel, není to sen, ale fakt…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..