Partnerský týdenní horoskop od 22.7.2018 do 28.7.2018

By | 12.01.2021

Beran a beran

+

Váš vztah je záhadou pro všechny lidi včetně vás. Oba víte, že se k sobě objektivně vlastně vůbec nehodíte – a přesto vás to k sobě táhne tak, že nedokážete odolat.

Beran a býk

+

Partnerský život nabývá na obrátkách, miláček navíc žárlí. Poznáte to podle toho, že za vámi bude chodit do práce a kontrolovat, zda si tam s nikým nic nezačínáte.

Beran a blíženec

+

Jeho smysl pro humor vás dostane a nahlas přiznáte, že by život bez něj byl nudný. Blíženec zase usoudí, že by pro nikoho jiného než pro vás své vtípky nevymýšlel.

Beran a rak

+

Když se rozhodne, že vás dostane na kolena, taky se mu to podaří. Rak je momentálně ve stavu, kdy se nezastaví ani před citovým vydíráním…

Beran a lev

+

Na bývalou lásku z tohoto znamení dokážete bez problémů zapomenout. Je jen potřeba, abyste pochopili, že život s ní by byl dobrodružstvím, které byste zvládnout nedokázali.

Beran a panna

+

Velice vás překvapuje. Nahlas sice tvrdí, že má práce až nad hlavu, ale pak si dobrovolně přidává i to, co by bez problémů mohl udělat někdo jiný….

Beran a váhy

+

Některé záležitosti jdou rychleji, než se v nich stačíte orientovat. Nezbude, než abyste se spolehli na své štěstí a doufali, že všechno dobře dopadne.

Beran a štír

+

Partnerova lenost vám leze na nervy-neustále má pocit, že byste všechno měli promýšlet, rozhodnout a nakonec i udělat za něj. Vy však na takovou dobročinnost nemáte čas.

Beran a střelec

+

Od pozvání na nějakou super zajímavou akci pro jistotu nic zásadního nečekejte. Vyhnete se tak zbytečnému zklamání a ještě zbytečnějším výčitkám.

Beran a kozoroh

+

Kolega, který jede na dovolenou, vám vysvětlí všechno, co máte místo něj dělat. Vytvořte si na to zvláštní soubor v počítači-je to jediná cesta, jak polovinu toho, co vám říká, nezapomenout.

Beran a vodnář

+

S partnerem z tohoto znamení je to celkem jednoduché, je rád, že je s vámi. Navíc ani nepotřebuje, abyste s ním mluvili,stačí mu vaše mlčenlivá přítomnost.

Beran a ryby

+

Partner z tohoto znamení vede svůj život hodně riskantním způsobem. Dosud vás do svých rizik nezatahoval, a proto jste mu nic neříkal-teď se však situace mění a vy zasáhnout musíte.

Býk a beran

+

Do jeho rodiny se chystá nové miminko. Vám samotným to sice nic neříká a nic to pro vás neznamená, ale když uvidíte radost, kterou Beran projevuje, začnete se těšit spolu s ním.

Býk a býk

+

S partnerem z tohoto znamení budou dovolené opravdu zábavné, neustále vám vysvětluje, že nemáte tak utrácet. Nechápe, že si chcete co nejvíce užívat!

Býk a blíženec

+

Ať jste v práci nebo doma, je vám s ním dobře. Blíženec má neustále spoustu dobrých nápadů, a vy se díky němu dozvíte spoustu nových a zajímavých věcí.

Býk a rak

+

Úvahy o nákupu nového auta nabírají na obrátkách. Rak říká, že nové větší, pohodlnější a bezpečnější auto už opravdu potřebujete – a vy s ním musíte souhlasit.

Býk a lev

+

Hlavně ho nenechejte, aby dlouho řídil! Měl by z toho zbytečné potíže s krční páteří. Dovolená, na které byste museli cizím jazykem seznamovat lékaře s jeho problémy, by opravdu nebyla to pravé.

Býk a panna

+

Partner z tohoto znamení má sklon kontrolovat každého, kdo mu přijde pod ruku, ve vašem případě to však nedělá. Nepátrejte po tom, co ho k tomu vede, a buďte rádi, že se konečně srovnal.

Býk a váhy

+

Hovory o tom, že by se nechal tetovat, přijímejte s klidem. Čím lhostejněji na ně budete reagovat, tím větší je pravděpodobnost, že své plány velice rychle vzdá.

Býk a štír

+

Krásný bude zejména pátek a sobota, Luna bude v jeho znamení. Štír se pod jejím vlivem rozhodne, že vám ukáže, jak vypadá opravdu dokonalý partner.

Býk a střelec

+

To, že na něj a jeho nekonečné filosofování nemáte náladu, mu neříkejte. Nahlas by nic neřekl, ale v hloubi duše by vás jeho invektiva opravdu zranila.

Býk a kozoroh

+

Ať řeknete cokoli, bude na to mít odpověď. Vy si pak můžete vybrat, zda se kvůli tomu rozčilíte, nebo zda mávnete rukou a nebudete se na něj ohlížet.

Býk a vodnář

+

Počítejte s tím, že má práce až nad hlavu. Domů se pozdě vrací ne proto, že by chtěl, ale proto, že své povinnosti dřív opravdu nestihl.

Býk a ryby

+

Své životní zkušenosti mu předat nedokážete, ale můžete mu vysvětlit, co má dělat, aby zbytečně nenarazil. K vašemu údivu vás v klidu vyslechne a dokonce slíbí, že o tom bude i přemýšlet.

Blíženec a beran

+

Když vám začne vysvětlovat, co děláte špatně, nerozčilujte se. Když ho v klidu vyslechnete a zareagujete rozumně, bude se za své výroky stydět daleko víc.

Blíženec a býk

+

V neděli, kdy je pod vlivem sextilu mezi Venuší a Jupiterem, se na něj můžete spolehnout. Jiným by nepomohl ani za drahé peníze, ale vám pomůže rád a zadarmo.

Blíženec a blíženec

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Panně, ho nepoznáváte. Odloží veškeré obvyklé nálady a začne se konečně chovat tak, abyste se o něj nemuseli bát.

Blíženec a rak

+

Má na vás čas pokaždé, když mu zavoláte. Občas budete přemýšlet, čím jste si takového partnera, který je zároveň i vaším nejlepším kamarádem, vlastně zasloužili.

Blíženec a lev

+

K tomu, abyste mu věřili, se nedokážete donutit. Může vás sice přesvědčovat, že se změnil, ale vy znáte život a víte, jak moc je taková změna nepravděpodobná.

Blíženec a panna

+

V pondělí a v úterý raději nikam nejezděte, Váš miláček bude pod vlivem Luny ve svém znamení naštvaný na všechny a na všechno. Mohl by se sice snažit, ale stejně by vám zkazil náladu.

Blíženec a váhy

+

Než se pro něco rozhodne, bude to dlouho trvat. Někdy dokonce tak dlouho, že může propást příležitost, na kterou dlouho čekal a na které mu hodně záleželo.

Blíženec a štír

+

Když se někdo rozhodl, že vás dva seznámí, volí k tomu hodně rafinované způsoby. Když nakonec pochopíte, že to na vás nahráli, nebude se dát nic dělat, protože se do sebe zamilujete.

Blíženec a střelec

+

Když můžete, trochu ho podpořte, patří k lidem, kterým můžete bez problémů pomoci. Když na něj vsadíte, litovat opravdu nebudete.

Blíženec a kozoroh

+

Klidně přiznejte, že se v jeho společnosti cítíte klidně a bezpečně. Nemusíte však dodávat, že po takovém partnerovi toužíte, protože klid a jistotu ve svém životě vyloženě postrádáte.

Blíženec a vodnář

+

To, že jste plnoletí už hodně dlouho, neznamená, že se do sebe nemůžete zamilovat jako -náctiletí. Vychutnejte si city, které vám hvězdy posílají, a užijte si každou hodinu, kdy můžete být spolu.

Blíženec a ryby

+

V pátek a v sobotu s ním do společnosti raději nechoďte. Obvykle žárliví sice nejste, ale tentokrát by o vaši Rybu usilovalo tolik ctitelů, že by vás žárlivost doslova zahltila.

Rak a beran

+

Pro svého miláčka jste ochotní udělat naprosto všechno. Dejte si však jen pozor, aby to nezačal vnímat jako něco samozřejmého, na co má nezpochybnitelný nárok.

Rak a býk

+

Musíte na něj dohlížet, když se nepostaráte o to, aby si s sebou vzal léky, které musí pravidelně užívat, hrozí, že je zapomene doma. V zahraničí je pak budete dost dobrodružně shánět.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 21.08.2017 do 28.08.2017

Rak a blíženec

+

Jeho představy o vašem dalším společném životě narazí na realitu- kamarád, který vám slíbil byt, najednou couvne. Vy budete muset začít shánět znovu.

Rak a rak

+

Pokuste se s ním domluvit. Než však začnete, měli byste si uvědomit, že váš Rak je stejně jemná bytost jako vy, a vyžaduje si stejně jemné zacházení….

Rak a lev

+

Když vám začne vysvětlovat, co máte dělat, zkuste se ovládnout. Forma, kterou vám své pokyny dává, není sice nejlepší, ale nad obsahem se hodí přemýšlet.

Rak a panna

+

Jde o týden, kdy u vás doma panuje pohoda a klid. Oba chodíte po špičkách a vychutnáváte si pohodu a klid, který vám nikdo jiný kromě vašeho miláčka dát nemůže.

Rak a váhy

+

Opravdu není důvod, abyste se mu za své názory omlouvali. Vaše názory se nemusí shodovat, ale to opravdu není důvod, abyste jeden druhého neměli v úctě.

Rak a štír

+

Když říká, že je unavený, má pravdu a bude dobré, když si odpustíte veškeré ironické poznámky, které na toto téma máte. Když se ho zeptáte, co máte dělat, aby mu bylo lépe, bude to lepší.

Rak a střelec

+

Když se rozhodne, že vás okouzlí a získá, půjde do toho hodně otevřeným způsobem. O jeho záměrech nebudete vědět jen vy, ale téměř všichni lidé z vašeho okolí.

Rak a kozoroh

+

Náročný bude čtvrtek, pod vlivem kvadratury mezi Lunou a Plutem usoudí, že ho cpete někam, kam nechce. Nechápe, že je to všechno děláte jen pro jeho dobro…

Rak a vodnář

+

To, co považujete za důležité, nevzdávejte, pokud ho chcete získat, nesmíte se držet zpátky. Musíte naopak přidat a dokázat mu, že o něj opravdu stojíte.

Rak a ryby

+

V pátek a v sobotu, kdy je Luna ve Štíru, vám bude neskutečně dobře. Zase jednou budete mít jistotu, že jste přesně tam, kde být chcete, a přesně s tím, s kým tam být chcete…

Lev a beran

+

Na neurčité sliby a přísliby vás moc neužije. Váš Beránek se pro takovou komunikaci sice může rozhodnout, ale vy mu už dokážete vysvětlit, že mu to s vámi neprojde.

Lev a býk

+

Když vám není dobře, klidně mu to řekněte. Opravdu není důvod, abyste se do něčeho nutili jen proto, že jste spolu na víkendu nebo na dovolené.

Lev a blíženec

+

Když vás chce přimět, abyste za něj dělali něco, do čeho se jemu nechce, musíte se ozvat nahlas a důrazně. Musí pochopit, že jste jeho taktiku odhalili a že se vám nelíbí.

Lev a rak

+

Ve středu a ve čtvrtek toho po něm raději moc nechtějte. Jeho pocit, že po něm všichni jen něco chtějí, by byl tak silný, že by vám v návalu emocí řekl i to, co vám vlastně ani říct nechtěl.

Lev a lev

+

Všichni se vás ptají, jak a kde chcete slavit své narozeniny, Vy v tomto ohledu nemáte zdaleka jasno. Oba ale chápete, že je nejvyšší čas, abyste o tom začali uvažovat…

Lev a panna

+

Nápady, které má, byste měli v jeho případě trochu korigovat. Nejsou sice od základu špatné, ale na to, že jsou prázdniny, kdy by se mělo především odpočívat, jsou pracovně dost náročné.

Lev a váhy

+

Všechno jde trochu jinak, než byste chtěli. Váha má pocit, že byste měli pořád ustupovat, a nechápe, že vy nic takového v úmyslu nemáte a ani mít nechcete.

Lev a štír

+

Pokud si myslíte, že si vás bude vážit, když budete bez výhrad přijímat všechny jeho nápady, je to omyl. Váš partner si vás naopak začne cenit až v momentě, kdy pozvednete hlas a začnete se s ním hádat.

Lev a střelec

+

Je potřeba, abyste se podívali dál do budoucnosti a Vysvětlit to musíte zejména Střelci. Má dojem, že se zbytečně staráte, a nechápe, že on by se měl začít chovat stejně.

Lev a kozoroh

+

Velice vás překvapí! Když na jeho adresu zažertujete, neurazí se ani nenaštve. Naopak bude reagovat výbuchem smíchu a dobrou náladou, která mu vydrží po celý zbytek dne.

Lev a vodnář

+

Nechcete mu dovolit, aby pro vás vybral nějaké oblečení? Vybere sice něco, co byste vy na sebe nikdy nevzali, ale vy budete muset nahlas uznat, že se trefil přímo do černého.

Lev a ryby

+

O víkendu, kdy je Luna ve Štíru, mu dejte ve všem volnou ruku. Pokud jste si dosud mysleli, že patří k nepraktickým lidem, co si se životem neumí poradit, zjistíte, že jste se zmýlili.

Panna a beran

+

Je potřeba, abyste překonali svou nesmělost a Berana oslovili jako první. S údivem zjistíte, že to vůbec není těžké-konečně jste objevili člověka, s nímž si povídáte lehce a bez zábran.

Panna a býk

+

To, že vám po dlouhé době, kdy vás odmítal, padne kolem krku, ve vás nevzbudí ani tak nadšení, jako dotazy. Opravdu potřebujete vědět, co se stalo a co ho přimělo, aby změnil názor.

Panna a blíženec

+

Potíže můžete mít v pondělí večer, Vy máte pocit, že před vámi vás Blíženec něco skrývá, a on to ani nepopírá. Přes vaše naléhání vám však nechce říct, co to je a co se děje.

Panna a rak

+

Neděli, kdy jste oba pod vlivem sextilu mezi Venuší a Jupiterem, si krásně užijete. Nemusíte ani zbytečně mluvit, ve slovech byste se jen zbytečně zamotali.

Panna a lev

+

Úvahy o tom, že byste měli žít skromně a hlavně šetřit, si v jeho společnosti raději odpusťte. Lev je na podobné řeči už z rodiny alergický a důrazně by vám to dal najevo.

Panna a panna

+

Hlavně ho zbytečně neporovnávejte se svým bývalým partnerem. Když by to zjistil, naštval by se tak, že byste měli plné ruce práce s tím, abyste ho uchlácholili.

Panna a váhy

+

Jeho společnost je pro vás neobyčejně inspirativní. Najednou zjišťujete, že nemusíte pořád jen pracovat, ale že můžete taky najít něco, co vás bude zajímat a bavit.

Panna a štír

+

Opravdu nevíte, co máte dělat. Váš miláček se rozhodl pro jistou zásadní životní změnu, dokonce v ní i podnikl první kroky, ale ani ho nenapadlo, že by to měl probrat i s vámi.

Panna a střelec

+

Jeho názory nejsou zdaleka tak nepraktické, jak se vám dosud zdálo. Když přijde na věc, musíte přiznat, že se s nejrůznějšími nečekanými záludnostmi dokáže vyrovnat podstatně lépe než vy.

Panna a kozoroh

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Panně, ho nepoznáváte! Kozoroh mluví o citech a emocích tak vroucně, až budete přemýšlet, zda vám ho náhodou nevyměnili.

Panna a vodnář

+

Na otázky, s nimiž se na vás obrátí bývalý partner vašeho nynějšího životního druha, se vám odpovídat nechce. Klidně řekněte, že vy o to mluvit nechcete a že se mají zeptat přímo jeho.

Panna a ryby

+

Mezilidské vztahy jsou v pondělí a v úterý pod tlakem. Ryba má pocit, že jí celý svět ubližuje, a nechápe, že to tak vůbec není.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 30.10.2017 do 06.11.2017

Váhy a beran

+

Svůj stín nepřekročí, i kdyby opravdu moc chtěl. Jsou věci, které má v hlavě sice srovnané, ale když přijde na věc, stejně se zachová tak, jak mu velí jeho pravá povaha.

Váhy a býk

+

Neustupujte nikdy a nikomu. Jako velký úspěch a důkaz vašeho výjimečného postavení v jeho životě, berte už jen to, že se rozhodne, že vaše odlišné názory vůbec vyslechne.

Váhy a blíženec

+

Tím, že vám ho osud přistrčit do života, prokázal svůj smysl pro humor. Blíženec nesplňuje nic z toho, jak jste si partnera představovali, ale to najednou nehraje vůbec žádnou roli…

Váhy a rak

+

Na dovolené to s ním lehké nebude, zatímco vy toužíte po zábavě a třeba i po tanci, Rak vás vláčí od památky k památce. Navíc se velice diví, že se vám to zase tak moc nelíbí.

Váhy a lev

+

Rozhodnete se, že mu dáte ještě jednu šanci. Bylo by však dobré, abyste si slíbili, a jemu řekli, že tentokrát to bude opravdu naposledy.

Váhy a panna

+

Potíže se zády, které má, vaše láskyplné masáže neodstraní. Nezbude, než abyste obvolali kamarády a posháněli šikovného fyzioterapeuta s brzkým volným termínem.

Váhy a váhy

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna ve vašem znamení, si naplánujte volnější režim. Udělat se toho sice musí spousta, ale nikde není psáno, že to musíte dělat právě vy…

Váhy a štír

+

Ve vašem případě opravdu platí, že si nejlépe pomůžete sami. Můžete o součinnost samozřejmě požádat svého Štíra, ale ten bude mít vždycky něco důležitějšího, než jste vy.

Váhy a střelec

+

Partnerova představa krásného víkendu kupodivu ladí s tím, jak byste si ho představovali vy. Musíte z něj jen vyrazit oběd v restauraci s tím, že na přípravu pikniku nemáte tu pravou náladu.

Váhy a kozoroh

+

Představu, že jste s ním měli lehký život, jste naštěstí rychle opustili. Teď si říkáte, že to s ním snadné sice není, ale že nikoho jiného, nechcete, protože byste se s ním nudili.

Váhy a vodnář

+

Občas se chová jako utržený ze řetězu- Vy ho naštěstí znáte a raději mu nic neříkáte. Víte, že pak by to bylo ještě horší a komplikovanější.

Váhy a ryby

+

Když se rozhodne, že vás bude krmit nejrůznějšími saláty, nic nenamítejte. Odlehčená strava vám udělá moc dobře a navíc vám bude skvěle chutnat.

štír a beran

+

To, že se dlouhodobě držíte zdravé výživy, ve vašem případě nic neznamená. O víkendu pocítíte takovou chuť na řízek nebo na guláš se šesti, že neodoláte a v klidu si ho dáte.

štír a býk

+

Všechno vyřídíte rychle a naprosto bez problémů. Pak musíte svému Býkovi vysvětlovat, že se vám to podařilo jen tak a že jste nemuseli žádným způsobem uplácet.

štír a blíženec

+

O jeho talentech více své. V tomto týdnu se však seznámíte s jeho talentem k rozpoutávání sporů a zjistíte, že to je něco, s čím si nedokážete poradit.

štír a rak

+

Využijte posledního týdne, kdy je Slunce v Raku a konečně s ním naplánujte oslavu jeho narozenin. Bude vám sice tvrdit, že to není potřeba, ale vy mu ustoupit nesmíte.

štír a lev

+

Neustále vám vysvětluje, že jsou věci, které počkají, Vy mu naopak vysvětlujete, že je lepší, když je uděláte hned a pak budete mít klid a pohodu. Kdo vyhraje?

štír a panna

+

Balení na dovolenou se promění v malé dobrodružství. Panna s sebou tahá spoustu krámů, které podle vás vůbec nejsou potřeba, a vysvětluje vám, že potřeba naopak jsou.

štír a váhy

+

Představa, že za někým půjdete a řeknete mu, že ho milujete, je pro vás dokonale absurdní. Nejpozději v úterý však pochopíte, že to v jeho případě jinak nepůjde.

štír a štír

+

Pořád něco děláte, a vaší práci pořád není konce. Když partner přijde s tím, že si musíte sehnat a zaplatit pomoc, měli byste souhlasit. Má pravdu.

štír a střelec

+

Najednou zjistíte, že se s ním nudíte-než se však rozhodnete, že vztah ukončíte, přemýšlejte, co vaše rozpoložení vyvolalo. Pak pochopíte, že to nemá se Střelcem nic společného a že si rozchodem nepomůžete.

štír a kozoroh

+

Představa, že si s ním budete pohrávat stejně, jako jste si před ním pohrávali se všemi svými láskami, se nenaplní. Když ho poznáte blíže, pochopíte, že bude lepší, když se o to nebudete ani pokoušet.

štír a vodnář

+

To, že vás bolí záda, je celkem pochopitelné. Měli byste poslouchat Vodnáře, který vám říká, že musíte víc cvičit-má pravdu a vy byste s ním neměli diskutovat.

štír a ryby

+

Těšte se na pátek a na sobotu! Luna se dostane do vašeho znamení a mezi vás se vrátí pozitivní atmosféra. Konečně pochopíte, že se nemáte hádat, ale spolupracovat.

Střelec a beran

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Panně, se raději nehádejte. Obvykle míváte ve všech sporech navrch, ale tentokrát byste tvrdě prohráli.

Střelec a býk

+

To, že s ním vydržíte, se dá brát jako důkaz vaší značné psychické odolnosti. Dokonce i jeho kamarádi řeknou, že od vás takovou výdrž nečekali.

Střelec a blíženec

+

Dostáváte se do situace, kdy musíte stát mezi svým partnerem a vašimi dětmi. Bude to dost náročná záležitost a to, že ji nakonec zvládnete, je vám vyloženě ke cti.

Střelec a rak

+

Když vám něco povídá, poslouchejte ho soustředěně. Jakmile mu budete skákat do řeči, dostanete se do stavu, kdy nebudete v pohodě ani vy, ani on.

Střelec a lev

+

Vaše společná budoucnost se rýsuje ve velice zajímavých barvách. Je jen potřeba, abyste nepospíchali a všechno důležité ještě pár týdnů odložili.

Střelec a panna

+

Ví o vás daleko víc, než si dokážete představit. Pak pochopíte, že nemá smysl, abyste před ním něco tajili, stejně by se vám to nepodařilo.

Střelec a váhy

+

Některé věci jsou komplikovanější, než by se vám zdálo. Kdybyste však počkali do příštího týdne, kdy se Slunce přesune do Lva, zvládli byste je po všech stránkách efektivněji.

Střelec a štír

+

Překvapuje vás nadšením, se kterým se učí spoustu nových věcí. Dokonce se přistihnete, že mu jeho nasazení a zájem o věc upřímně závidíte.

Střelec a střelec

+

Jeho nápady stojí opravdu za to, zklidníte se až ve chvíli, kdy zjistíte, že nejsou tak úplně jeho, ale že mu je spíše vnukli jeho rodiče. Nebojte se, zvládnete je!

Střelec a kozoroh

+

To, že se rozhodnete, že ho získáte, je jedna věc. Když pak zjistíte, co všechno vztah, který jste s ním navázali, s sebou nese, prvotní nadšení vás velice rychle opustí.

Střelec a vodnář

+

Konečně má šanci napravit jednu svou zásadní životní chybu. Uvědomte si, co to pro něj znamenalo, a nechte to, co dělá, bez komentáře-za vaši ohleduplnost vám bude vděčný.

Střelec a ryby

+

Pořád nevidíte důvod, proč se bát toho, z čeho má strach on. Kdybyste mu dokázali dodat alespoň trochu odvahy, prožili byste týden v pohodě a bez zbytečného stresu.

Kozoroh a beran

+

Všechno, co spolu podniknete, skončí skvěle, všechno, do čeho se dáte, bude završeno vítězstvím. V tomto týdnu budete sice převážně pracovat, ale už v tom dalším přijde triumf.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 21.10.2018 do 27.10.2018

Kozoroh a býk

+

Představa davových akcí vás oba rozčiluje, když však dostanete lístky na nějaký prestižní koncert, měli byste tam jít. Bude to zážitek, na který se nezapomíná.

Kozoroh a blíženec

+

Jeho společnost si vyloženě vychutnáváte, konečně máte vedle sebe člověka, který přemýšlí stejně jako vy. Na rozdíl od vás dovede ještě své myšlenky formulovat a vyslovit je nahlas.

Kozoroh a rak

+

Krásný bude zejména víkend. Oba jste pod pozitivním vlivem sextilu mezi Venuší a Jupiterem, a oba si navzájem připravíte víkend, na který budete dlouho vzpomínat.

Kozoroh a lev

+

S partnerem z tohoto znamení budete stále na začátku, nesnažte se nic uspěchat. Záhy pochopíte, že patří k lidem, kteří si pro vás budou nějaké překvapení vymýšlet každý den vašeho společného života.

Kozoroh a panna

+

Když se rozhodne, že vám zkomplikuje život, musíte mu v tom zabránit. Jakmile mu dopřejete sladký pocit vítězství, už se s ním nedomluvíte.

Kozoroh a váhy

+

Touží po dobrodružnějším životě a neustále vám vysvětluje, jak se v životě nudí. Vy mu říkáte, že žádné vzrušení nepotřebujete, protože si ho prožili dost, ale on vám stejně nevěří.

Kozoroh a štír

+

Jeho šetrnost vám už leze na nervy. Sami víte, že se hospodařit musí, ale jeho neustálé počítání všeho, co kupujete, už vydýcháváte opravdu těžko.

Kozoroh a střelec

+

Když si s něčím nevíte rady, klidně se obraťte na nejbližšího Střelce. To, co vymyslí, je sice jednoduché a dá se to snadno provést, ale vy sami byste na to nikdy nepřišli.

Kozoroh a kozoroh

+

Najděte si víc času, který můžete trávit spolu a nenechte si namluvit, že jsou důležitější věci. Kromě toho, co posílí a podpoří váš vztah, nic závažnějšího není.

Kozoroh a vodnář

+

S partnerem z tohoto znamení je vám velice dobře a vyloženě si užíváte stav, kdy před svým partnerem nemusíte nic předstírat. Vodnář vás bere takové, jací jste, a nic na vás měnit nehodlá.

Kozoroh a ryby

+

Když s ním jdete o víkendu na nějakou akci, musíte ho hlídat. Luna je až do nedělního poledne ve Štíru a Ryba může na alkohol reagovat daleko citlivěji, než je zdrávo.

Vodnář a beran

+

Ohledně jeho minulosti nemáte moc jasno. Kdybyste se ho však dokázali přímo zeptat, dostali byste odpověď, která by byla naprosto vyčerpávající.

Vodnář a býk

+

Představa, že ho získáte příslibem zajištěného života, se nesplní. Býk vám dá jasně najevo, že se o sebe umí postarat sám a že partnera kvůli penězům nepotřebuje.

Vodnář a blíženec

+

Na dovolené se obrňte trpělivostí, všechno, co jste měli v plánu, nedopadne. Naštěstí máte s sebou svého Blížence- ten si ze všeho dělá legraci a postará se, aby se dobrá nálada vrátila i vám.

Vodnář a rak

+

Čím víc o něm pochybujete, tím horší to mezi vámi bude, ani Rakova trpělivost není nekonečná. Když se na vás v tomto týdnu naštve, budete se muset hodně snažit, abyste se spolu smířili.

Vodnář a lev

+

Raději se s ním nehádejte! Merkur v jeho znamení sice nemá nějaké enormně dobré aspekty, ale přesto jste v situaci, kdy vy sice můžete mít pravdu, ale on hádku vyhraje.

Vodnář a panna

+

Jeho postřehy byste měli brát vážně, líbit se vám nemusí, ale když se nad nimi zamyslíte, zjistíte, že má pravdu. Na rozdíl od vás vidí lidi objektivně a nehledá v nich za každou cenu to lepší.

Vodnář a váhy

+

Hlavně mu neraďte, jak si má zjednodušit život. Vaše rady by odmítal ne proto, že by se mu nehodily, ale proto, že mu je dáváte právě vy.

Vodnář a štír

+

Všechno se vám daří lépe, než jste čekali, staré vášně dávno pominuly. Nedá se říct, že byste si padli kolem krku, ale alespoň spolu dokážete rozumně a bez zbytečných jedovatostí komunikovat.

Vodnář a střelec

+

Dech vám vyrazí vaše společné děti, přijdou s tím, že by chtěly bydlet samy. Už dávno jste tušili, že něco takového musí přijít, ale přesto je vám to tak trochu líto.

Vodnář a kozoroh

+

Doby, kdy na každého jen dohlížel, jsou už dávno pryč. Tentokrát vás nechá, abyste si dělali, co sami chcete, a vaše jednání vůbec neposuzuje.

Vodnář a vodnář

+

Nabídněte mu pomoc, ale taky mu dopřejte, by se sám rozhodl, zda ji přijme nebo ne. Když odmítne, může vám to být líto, ale nic s tím nenaděláte.

Vodnář a ryby

+

Informace z něj netahejte, když vám sdělí, že sice ví, ale nepoví, stáhněte se. Čím víc na něj budete naléhat, tím větší je šance, že se na vás opravdu naštve a přestane mluvit úplně.

Ryby a beran

+

Než odjedete na dovolenou, měl by si hlídat úkoly-připomínejte mu to zdvořile, ale vytrvale. Vyhnete se tak situaci, kdy byste celou dovolenou poslouchali hovory o tom, co měl udělat a neudělal…

Ryby a býk

+

To, co si o vás myslí jeho rodina, vás nezajímá. Dosud jste se jejím požadavkům přizpůsobovaly a k ničemu to nebylo-teď zkusíte, co to udělá, když se začnete chovat jinak.

Ryby a blíženec

+

Práci navíc mu nevnutíte. Velice dobře sice ví, že byste pár korun navíc potřebovali, ale k tomu, aby se překonal a dělal něco navíc, ho nepřesvědčíte.

Ryby a rak

+

Neustálé otázky na váš další společný život vás začínají otravovat. Chápete, že chce mít v tomto ohledu jistotu, ale nechápete, proč na vás neustále tak tlačí.

Ryby a lev

+

Když se na vás Lev začne vytahovat, ozvěte se nahlas a důrazně. Když mu to jednou dovolíte, rovnováha ve vztahu se rázem vychýlí ve váš neprospěch.

Ryby a panna

+

To, co vy zvládáte lehce, mu dělá potíže-jednorázově mu pomoci můžete. Zároveň mu musíte vysvětlit, že to dál za něj už dělat nemůžete a že si musí poradit sám.

Ryby a váhy

+

O tom, co mezi vámi doopravdy je, se s nikým nebavte. Vy byste mohli sice mluvit čistou a ryzí pravdu, ale stejně by vám nikdo nevěřil.

Ryby a štír

+

Začíná vám volat v nejnevhodnější hodiny, navíc musíte každý telefonát vyloženě utnout. Dosud jste si mohli namlouvat, že je to jen kamarád, ale teď vám je jasné, že si musíte přiznat pravdu.

Ryby a střelec

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna v jeho sektoru komunikace, ho neumlčíte. Pokud ho potřebujete zarazit, musíte mluvit nahlas a hodně, ale opravdu hodně důrazně.

Ryby a kozoroh

+

Využijte pondělí a úterý, kdy je Luna v Panně, a kdy pro vás bude ochoten udělat i to, co původně nechtěl. Svědomí vás kvůli tomu hryzat nemusí, berte to jako splátku na to, co jste vy udělali pro něj.

Ryby a vodnář

+

Nervózně reaguje zrovna tam, kde by měl být co nejklidnější. Zkuste ho na to upozornit dříve, než udělá další zbytečné chyby s hodně nepříjemnými důsledky.

Ryby a ryby

+

Těšte se na krásný víkend, kromě souladu v partnerství můžete čekat i reálný projev planetární přízně. Co kdybyste si tak kromě čísel, která sázíte obvykle, dali i nějaká vlastní?

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..