Partnerský týdenní horoskop od 2.9.2018 do 8.9.2018

By | 25.09.2020

Beran a beran

+

Jakmile vám začne vysvětlovat, že něco nejde, měli byste zpozornět. Svého miláčka znáte a víte, že by to docela i šlo, ale jemu se do toho nechce.

Beran a býk

+

Překvapí vás aktivitou v otázce vašeho společného zdraví. Dokonce přijde s tím, že obětuje peníze a oběma vám pořídí permanentku na kondiční cvičení!

Beran a blíženec

+

Své dosavadní partnerské zkušenosti s vámi probírat nehodlá, moc vás to štve. Víte, že s kamarády své dosavadní zážitky probírá naopak rád a s chutí.

Beran a rak

+

Počítejte s tím, že bude trochu rozhozený. Týká se to zejména čtvrtka, kdy má dojem, že si ho jeho okolí a lidé, s nimiž je v kontaktu, váží daleko méně, než by měli.

Beran a lev

+

Když vás před něčím varuje, měli byste to brát vážně. Své informace sice nezískal oficiálními kanály, ale o to jsou spolehlivější.

Beran a panna

+

Představa, že se s partnerem z tohoto znamení rozumně domluvíte, narazí na realitu. Panna má dojem, že má patent na pravdu, a vašim argumentům pozornost věnovat nebude.

Beran a váhy

+

Jde o člověka, který reaguje lítostivě i na to, čemu by se každý jiný zasmál. Nedělejte si z něj legraci, ale taky ho v jeho náladách nepodporujte.

Beran a štír

+

Do vašeho života se vrátí se stejnou energií, s jakou z něj nedávno vypadl. Nemyslete si, že budete mít klid. Štír vám ho prostě nedopřeje.

Beran a střelec

+

Neustále chce všemu přijít na kloub. Na jedné straně máte pocit, že vás tím připravuje o svou pozornost, na druhou vám jeho nasazení imponuje a vede vás k obdivu.

Beran a kozoroh

+

S partnerem z tohoto znamení to není lehké. Nejdříve má pocit, že ho nemáte dost rádi, pak vám zase vytkne, že byste pořád byli jen doma a nic nedělali.

Beran a vodnář

+

Patří k lidem, kteří mají neustále hlavu plnou nápadů. Chvíle, kdy se s vámi o ně začne dělit, budete brát jako to nejhezčí a nejzajímavější, co vám život dal.

Beran a ryby

+

Když se rozhodne, že vás získá, můžete vzít jed na to, že se mu to taky podaří. Najednou zjistíte, že ho máte v životě i v posteli a budete marně přemýšlet, kde se tam vlastně vzal…

Býk a beran

+

Všechno potřebuje čas, Vy to po svých životních zkušenostech už dávno víte a jste s tím smíření. Miláčkovi to však musíte ještě několikrát vysvětlit.

Býk a býk

+

V pátek a v sobotu, kdy je Luna ve vašem znamení, v klidu odpočívejte, dvědomí vás hryzat nemusí. Sbíráte síly na příští týdny, kdy budete mít práce až nad hlavu!

Býk a blíženec

+

Pokud ho chcete získat, musíte vystoupit z davu těch, kteří ho obklopují a obdivují. Když zvládnete jednou upoutat jeho pozornost, bude všechno ostatní hračka…

Býk a rak

+

I když vypadá velice podřízeně, sebevědomí byste mu dodávat neměli. Po chvíli pozorování zjistíte, že jeho zdrženlivé jednání je jen dobře předstírané.

Býk a lev

+

Jeho smysl pro humor vás dostane. Nejdříve jste se na něj sice chtěli zlobit, ale když se s ním dostanete do kontaktu, zjistíte, že to přes veškerou snahu nedokážete.

Býk a panna

+

Partner z tohoto znamení si vás nenápadně, ale důsledně hlídá. Vám to dokonce lichotí! Je vám jasné, že kdyby o vás opravdu nestál, tolik času a energie by na vás neztrácel.

Býk a váhy

+

Počítejte s náročnými debatami, které vyprovokoval váš odlišný vkus. Možná byste však v tomto ohledu měli více dát na svou Váhu, její mínění je v tomto ohledu přece jen o chlup lepší.

Býk a štír

+

Hádat se s vámi nebude, je to pod jeho důstojnost. Můžete se však dostat do situace, kdy udělá přesně to, co jste mu zakazovali, a vás postaví před hotovou věc s tím, že se s tím máte smířit.

Býk a střelec

+

Neustále vám vysvětluje, že se musí rozhodovat samostatně, když však přijde k něčemu důležitému, jako první přijde za vámi a zeptá se, co tomu říkáte. Nedejte mu najevo, jak moc vás to baví!

Býk a kozoroh

+

Opravdu není důvod, abyste mu ustupovali, trvejte na svém. Když mu své důvody alespoň trochu rozumně vysvětlíte, sám pochopí, že to nejde jinak.

Býk a vodnář

+

Marně přemýšlíte, zda je opravdu tak naivní nebo tak bezelstný, přemýšlíte, zda mu máte právo otevřít oči a sdělit, co se doopravdy děje. Raději to nedělejte, svého rozhodnutí byste litovali.

Býk a ryby

+

V pondělí a v úterý dopoledne, kdy je Luna v jeho znamení, bude mít plno řečí. O tom, co je pro vás oba důležité, se však bavit tvrdošíjně odmítá…

Blíženec a beran

+

Když se rozhodne, že vás pozve na večeři, měli byste jít, chystá pro vás překvapení. Není to sice to, co byste čekali, ale i tak to budete vnímat pozitivně.

Blíženec a býk

+

Neustále vám bude vysvětlovat, proč něco nezvládl nebo nestihl. Vy si však velice dobře uvědomujete, že jde o výmluvy, kterých už máte až nad hlavu.

Blíženec a blíženec

+

Když se vám do něčeho nechce, klidně mu to řekněte. K vašemu překvapení návrh volnějšího režimu, kdy nebudete muset pořád něco stíhat, vyloženě uvítá.

Blíženec a rak

+

Představa, že mu můžete něco doporučovat nebo dokonce vnucovat, se ukáže jako značně naivní. Rak vám sice všechno odsouhlasí, ale nakonec si udělá přesně to, co chce on sám.

Blíženec a lev

+

Jeho pracovitost vám leze na nervy. Nejde ani tak o práci, jako o to, že o svých výkonech neustále mluví a ještě chce, abyste ho za ně obdivovali.

Blíženec a panna

+

V rámci oslavy narozenin se od něj dozvíte spoustu zajímavých věcí. Ráno se však tvařte, jako byste si nic z toho, co vám říkal, nepamatovali, bude to tak lepší.

Blíženec a váhy

+

S partnerem z tohoto znamení jste trochu v rozporu. On má pocit, že byste si všechno měli nechávat pro sebe, zatímco vy jste si jistí, že musíte to, co vás rozděluje, důkladně probrat.

Blíženec a štír

+

Představa Štíra, který jde za svým cílem doslova přes mrtvoly, se v jeho případě nesplní. Váš miláček je sice navenek tvrdý, ale o tom, že by někomu zbytečně ubližoval, nemůže být řeč.

Blíženec a střelec

+

Na to, že byste investovali do kryptoměn, raději zapomeňte. Na první pohled to sice vypadá velice lákavě, ale v reálu by vám to nic jiného než zbytečné nervy nepřineslo.

Blíženec a kozoroh

+

Jeho plány se vám sice líbit nemusí, ale vy byste mu je rozmlouvat neměli. Znáte ho a víte, že čím víc mu něco budete vymlouvat, tím tvrdohlavěji se toho bude držet.

Blíženec a vodnář

+

Když ho něco pobolívá, počítejte s tím, že vám to neřekne, stydí se zejména za bolesti, které cítí na duši. Má pocit, že by je měl zvládnout sám a nikoho tím zbytečně neotravovat.

Blíženec a ryby

+

Jde o týden, kdy byste si měli dát ve všem pauzu. Opravdu není důvod, abyste se honili za výsledky v době, kdy byste měli odpočívat a sbírat síly na příští týdny.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 22.7.2018 do 28.7.2018

Rak a beran

+

S jeho rodiči se nebavte, nemělo by to cenu. Ať udělá Beran cokoliv, budou pro něj neustále hledat omluvu a pro jeho činy nenapadnutelné vysvětlení.

Rak a býk

+

V pátek a v sobotu, kdy je Luna v jeho znamení, s ním mluvte o tom, co je pro vás oba důležité. Nepropásněte šanci, kdy se konečně můžete dozvědět něco o tom, co si opravdu myslí a co chce.

Rak a blíženec

+

Veškerá jeho rozhodnutí přinesou pozitivní výsledky. Dokonce i to, co zpočátku vypadalo jako jedno velké riziko, dopadne nakonec víc, než dobře.

Rak a rak

+

Opravdu nevíte, co si o něm máte myslet. Na jednu stranu se tváří jako člověk, který vás miluje, ale na druhé na vás pořád hledá něco, co by na vás mohl dlouhodobě vylepšovat.

Rak a lev

+

Čas opravdu letí. Nedovolte, aby se situace vyvinula do stavu, kdy spolu nebudete moci mluvit ne proto, že byste nechtěli, ale proto, že se budete jeden před druhým ostýchat.

Rak a panna

+

Do řešení jeho problémů se nepouštějte, s údivem byste zjistili, že je v podstatě vítá. Má se čím zabývat a navíc jimi může vymlouvat nedostatek vlastní aktivity.

Rak a váhy

+

Počítejte s tím, že vás bude přemlouvat k nedělní návštěvě nějaké akce. Jděte! Uvidíte ho ve zcela jiném světle a dost možná, že se mu pak rozhodnete dát šanci.

Rak a štír

+

V pátek a v sobotu ho nechte mluvit. Při Luně v jeho partnerském sektoru hrozí, že se vám bude svěřovat i s tím, co vědět nechcete a ani nepotřebujete.

Rak a střelec

+

S partnerem z tohoto znamení vám připadá všechno snadné. Váš Střelec má neustále dobrou náladu a ze všech sil se snaží, abyste ji sdíleli spolu s ním.

Rak a kozoroh

+

Jeho chování je neobvykle váhavé a nejisté. Je potřeba, abyste ho něžně chytili pod krkem a donutili ho, aby vám důvody svého jednání konečně rozumně vysvětlil.

Rak a vodnář

+

S Vodnářem se nenudíte. Můžete však dospět do stadia, kdy začnete přemýšlet, zda vzrušení, které s ním prožíváte, není až zbytečně mnoho.

Rak a ryby

+

V pondělí odpoledne by si měl dát pozor na šance, které se mu nabízí. Při konjunkci Luny s Neptunem mohou vypadat velkolepě, ale s pravdou mnoho společného nemají.

Lev a beran

+

Úterní kvadratura mezi Merkurem a Jupiterem váš vztah silně zkomplikuje. Hrozí, že se mu sice snažíte spoustu věcí vysvětlit, ale místo toho se do nich tím víc zamotáváte.

Lev a býk

+

Když pro vás udělá něco navíc, měli byste mu náležitě poděkovat. Navenek sice předstírá, že mu na tom vůbec nezáleží, ale ve skutečnosti na to čeká.

Lev a blíženec

+

Jsou věci, na které byste se ho měli ptát přímo a vyžadovat přímou odpověď. S údivem zjistíte, že je to přístup, který vám i jemu život značně ulehčí.

Lev a rak

+

Úvahy o další dovolené nejsou zdaleka tam mimo, jak se vám zdá. Když Rak nahlas řekne, že touží po několika dnech u moře, uvažujte, zda mu je opravdu nemůžete dopřát.

Lev a lev

+

Opravdu nevíte, co si o něm máte myslet. Nahlas vám tvrdí, že o žádný vztah nestojí, když se mu ale podíváte do očí, vidíte v nich něco zcela jiného…

Lev a panna

+

Opravdu chcete ustupovat lidem, kteří si to nezaslouží? Váš miláček vám sice vysvětluje, že je to jistější, ale vy trváte na svém. Ukáže se, že jste dělali dobře.

Lev a váhy

+

Některé záležitosti byste měli rozjet bez váhání, na svého miláčka nedejte. Opatrným jednáním byste jen ztráceli čas ve chvíli, kdy je cenná každá minuta.

Lev a štír

+

Není to s ním jednoduché. Nahlas sice tvrdí, že nežárlí, protože je to nedůstojné, ale ve skutečnosti bedlivě hlídá nejen vaše kroky, ale i vaše myšlenky.

Lev a střelec

+

Jakmile začne mluvit o tom, že byste se s ním měli dělit o majetek, zpozorněte. Je docela možné, že nejde o jeho nápad, ale o to, co mu vnukl někdo, kdo vás opravdu nemá rád.

Lev a kozoroh

+

Jakmile vám začne vysvětlovat, že se nejdříve rozvede nebo rozejde a pak váš vztah zveřejní, měli byste se zamyslet. Své sliby vážně nemyslí a nikdy je neuskuteční.

Lev a vodnář

+

Za krizí, kterou právě prožíváte, není nikdo třetí. Kdybyste chtěli být zlomyslní, řeknete, že se váš miláček přeukrutně nudí a proto si ji vymyslel.

Lev a ryby

+

Váš miláček si sice může myslet, že má na rozum patent, ale vy víte, že to pravda není. Nemusíte mu to ale dokazovat,jde o úkol, jehož se rád a s chutí ujme někdo jiný.

Panna a beran

+

Když se o něčem nechce bavit, vezměte to na vědomí a dál už o tom nemluvte. Bude to lepší, než kdybyste z něj tahali odpovědi na otázky, na které nereaguje.

Panna a býk

+

V pátek a v sobotu, kdy je Luna v jeho znamení, si žijete jako v ráji. Atmosféra je růžová a vy si jen přejete, aby to vydrželo co nejdéle.

Panna a blíženec

+

Kolem víkendových příprav do školy propukne skoro drama. Děti z tohoto znamení mají své představy o oblečení a vy jim marně vysvětlujete, že by si měly obléknout to, co jste jim nachystali vy.

Panna a rak

+

Patří k lidem, kteří si vaše výroky berou víc, než je rozumné. Když uvidíte jeho lítostivý obličej a oči skoro v slzách, budete svých slov opravdu upřímně litovat.

Panna a lev

+

V úterý, kdy je Merkur v kvadratuře s Jupiterem, se s ním raději nehádejte. Lev by vám řekl něco, co by vás nejdříve naštvalo a pak ještě hodně dlouho mrzelo.

Panna a panna

+

Když se kamarádi začnou hádat, budou chtít, abyste do toho vy dva zasáhli a znovu zavedli mír a pohodu. Zkuste to udělat, když to nezvládnete vy, nepodaří se to ani nikomu jinému….

Panna a váhy

+

Než ho donutíte, aby nad něčím začal přemýšlet, bude to hodně dlouho trvat. Nakonec však pochopí, že se vás nezbaví, a začne fungovat tak, jak potřebujete.

Panna a štír

+

Představa života, v němž byste ho už nikdy neviděli, je neskutečně lákavá. Budete v tomto směru něco aktivního podnikat, nebo všechno necháte jen v rukou osudu?

Panna a střelec

+

Počítejte s tím, že potřebuje podstatně víc spánku, než vy. Vám to sice může připadat jako něco nepochopitelného, ale měli byste to konečně vzít na vědomí.

Panna a kozoroh

+

Jeho poznámky se nedají vnímat jinak, než jako hodně netaktní, možná byste ho na to měli upozornit. Když to neuděláte vy, nikdo jiný na to odvahu mít nebude.

Panna a vodnář

+

Veškerá rozhodnutí se táhnou. Dobře víte, že byste se měli domluvit a taky se k nim rozhoupat, ale ani jednomu z vás se do toho nechce.

Panna a ryby

+

Jeho životní plány narazí na realitu. Povzbuďte ho! V jeho případě to opravdu neznamená, že by musel své plány vzdát, ale to, že se teď bude muset věnovat něčemu jinému.

Váhy a beran

+

Smiřte se s tím, že v jeho životě budete fungovat jako osudový partner. Jemu to však říkat nemusíte,stačí, když to budete vy vědět a taky se podle toho chovat.

Přečíst  Partnerský týdenní horoskop od 12.8.2018 do 18.8.2018

Váhy a býk

+

Když si s něčím neví rady, obrátí se na vás. Občas ale přemýšlíte, zda mu nejde ani ne tak o informace, jako o to, aby vám mohl zavolat a aby vás slyšel.

Váhy a blíženec

+

Patří k lidem, s nimiž je to aktuálně jednoduché. Nechte ho mluvit a občas zamručte tak, aby bylo jasné, že ho posloucháte, víc opravdu není potřeba.

Váhy a rak

+

jakmile začne kritizovat vaše jednání, nastává problém. Jeho slova mohou mít sice logický základ a mohou být oprávněná, ale vy je přesto nevydržíte poslouchat v klidu.

Váhy a lev

+

Než uvěříte tomu, co vám říká a o čem vás přesvědčuje, vyslechněte si i druhou stranu. Pak pochopíte, že ho sice můžete mít rádi, ale pravdu vždycky mít nemusí.

Váhy a panna

+

Neustále vám dává najevo, že má pravdu, zatímco vy se mýlíte. Nerozčilujte se! Když si počkáte do nedělního odpoledne, můžete mu všechno vrátit i s úroky.

Váhy a váhy

+

Jde o týden, kdy byste si oba měli dopřát pohodu a klid. Berte to jako poslední šanci, kdy můžete před novým školním rokem zažít něco příjemného a oboustranně pozitivního.

Váhy a štír

+

S partnerem z tohoto znamení si žijete naprosto klidně, on pochopil, že má ve vás oporu. Vám zase došlo, že jeho řeči ohledně opačného pohlaví nemůžete brát vážně-prostě pohoda…

Váhy a střelec

+

Problémem je jeho bývalý partner. Střelec je zvyklý, že se o něj staral, a vůbec nechápe, že vy v takto nastoupeném trendu pokračovat nechcete a nebudete.

Váhy a kozoroh

+

Obdiv, který vám projevuje, je ve všech směrech upřímný. Navíc ho znáte a víte, že neupřímnou chválu byste z něj nevydolovali, ani kdybyste opravdu hodně chtěli.

Váhy a vodnář

+

S nároky, které sám na sebe má, to opravdu přehání. Využijte nedělního odpoledne, kdy bude mít chuť naslouchat, a vysvětlete mu, že i jeho den má pouhých dvacetčtyři hodin a víc mít nebude.

Váhy a ryby

+

Patří k lidem, kteří mají vždycky času dost-obvykle to snášíte, ale všechno má svůj konec. Hrozí, že se hned v pondělí naštvete a vysvětlíte mu, že to tak dál nejde.

štír a beran

+

K tomu, co dělá špatně, se raději nevyjadřujte. Museli byste začít tím, že špatně dělá skoro všechno, což by vaše vztahy moc nevylepšilo.

štír a býk

+

V pondělí, kdy je Luna v Rybách, si budete žít jako v ráji. Dokonce i váš pracovitý Býk přizná, že by ze všeho nejraději nešel do práce a zůstal s vámi doma.

štír a blíženec

+

Jeho pravdivé výroky přinesou víc škody než užitku. Možná byste ho měli upozornit, že jsou chvíle, kdy pravda není to nejlepší, co se dá říct.

štír a rak

+

S Rakem je to obtížné. Na jedné straně ví, že vám jeho rodiče a jejich rady lezou na nervy, ale na druhé vám je neustále vnucuje jako to nejlepší, čím se můžete v životě řídit.

štír a lev

+

To, že vám něco nejde automaticky, ještě neznamená, že to máte a můžete vzdát. Přemluvte Lva, ať se do toho spolu s vámi pustí, a oba se pak těšte vítězstvím!

štír a panna

+

Patří k lidem, které rozesměje opravdu jen málokdo. Když se vám to podaří, můžete si připsat velké plus-udělali jste pro něj opravdu hodně…

štír a váhy

+

Když vám jasně řekne, co chce k narozeninám, nediskutujte, berte to jako návrh, který splnit můžete, nebo nemusíte. V žádném případě to však není důvod, abyste si z něj dělali legraci.

štír a štír

+

V pondělí, kdy je Luna v Rybách, si budete krásně užívat. Kdyby to bylo na vás, možná bude lepší, když si dopřejete prodloužený víkend a do práce nepůjdete, stejně byste tam byli k ničemu.

štír a střelec

+

Otevře velmi ostrou debatu- pokud chcete, aby vás bral vážně, musíte argumentovat ještě ostřeji a bezohledněji. Vaše cesta to sice není, ale jinak to nejde a nepůjde.

štír a kozoroh

+

Své stanovisko a jeho důvody mu můžete stokrát vysvětlovat, ale bude to málo platné, poslouchat vás nebude. Kdybyste však zvedli hlas a řekli, že diskuse nepřipadá v úvahu, zabrat by to mohlo.

štír a vodnář

+

Jsou věci, které byste si měli hlídat- Ve vašem a jeho případě se to týká zejména kamarádů opačného pohlaví. To, že tvrdí, že s ním žádné záměry nemají, ještě neznamená, že to tak skutečně je.

štír a ryby

+

V pondělí stačí, abyste před Rybou pronesli své přání, a hned vám ho splní. Ve vašem případě opravdu funguje jako příslovečná zlatá rybka, která zarmoutit nedokáže.

Střelec a beran

+

Některé věci probíhají rychleji, než si dokážete představit, chvílemi můžete mít dokonce dojem, že za událostmi oba jen bezmocně vlajete. Nakonec to však oba zvládnete na výbornou.

Střelec a býk

+

Když vás svým jednáním naštve, ozvěte se nahlas a důrazně. Bude to pro vás podstatně lepší, než stav, kdy byste v sobě své emoce potlačovali a dusili.

Střelec a blíženec

+

Setkání, na které jste na víkend pozvaní, se vám moc líbit nebude. Nejde ani tak o to, aby se viděli staří přátelé, ale o to, aby si vypilo co nejvíce nejrůznějších alkoholů.

Střelec a rak

+

Potřebuje vás, abyste mu poradili, co je správně, pro vás je to však neřešitelný úkol. Dobře víte, co je správně, ale taky víte, že jde o návrh, který by Rak nikdy neakceptoval.

Střelec a lev

+

Stojíte na startu a čekáte na výstřel, Váš Lev kupodivu nemluví, ale drží vám palce. Važte si toho, je to to nejlepší, co pro vás momentálně může udělat.

Střelec a panna

+

Jakmile se dozví, že něco nejde, je to pro něj pobídka a motivace. Nepřemýšlejte, zda to dělá kvůli sobě, nebo kvůli vám, důležité je jen to, že to dělá…

Střelec a váhy

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy Luna prochází jeho partnerským sektorem, hrozí hromobití. Můžete dělat celkem cokoliv, ale vaše Váha přesto usoudí, že byste to měli dělat jinak a lépe.

Střelec a štír

+

V pátek a v sobotu si ho moc neužijete, Štír bude mít spoustu práce. Od vás bude jen chtít, abyste mu vytvářeli spolehlivé zázemí, kam se může zajít najíst a vyspat.

Střelec a střelec

+

Náročné je zejména pondělí. Pod vlivem Luny v Rybách jste oba přecitlivělí a neobyčejně dramaticky prožíváte i to, co si to ani trochu nezaslouží.

Střelec a kozoroh

+

To, že se rozhodne, že vám zkomplikuje život, je jeho věc a jeho svobodné rozhodnutí. Vy se však můžete stejně svobodně rozhodnout, že jeho snahám nepodlehnete.

Střelec a vodnář

+

Když něco ztratí, berte to jako cosi, co se stává. Bude to lepší, než kdybyste kolem toho dělali zbytečné dusno a vyčítali mu něco, za co v podstatě ani nemůže.

Střelec a ryby

+

Počítejte s tím, že se před důležitými životními rozhodnutími s vámi radit nebude. Na kamaráda, s nímž to probírá, můžete sice žárlit, ale nic s tím nenaděláte.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 22.01.2018 do 29.01.2018

Kozoroh a beran

+

Neustále máte pocit, že se vám ho podaří změnit. Kdybyste si uvědomili, že od sebe i od něj chcete něco, co je skoro nemožné, dýchalo by se vám rázem podstatně lépe.

Kozoroh a býk

+

Jsou věci, které přes veškerou snahu nezvládne. Pokud nechcete, aby za své přetížení zaplatit zdravím, ozvěte se nahlas a důrazně-na nikoho jiného by nedal, ale na vás dá.

Kozoroh a blíženec

+

S partnerem z tohoto znamení se vám žije docela dobře. Dokonce se vám vrací smysl pro humor, který jste na dosavadní cestě životem stačili poztrácet.

Kozoroh a rak

+

Jeho sebevědomí mu neberte. Vy byste sice na jeho místě udělali leccos jinak, ale pokud mu systém, které nastolil, vyhovuje, je to jeho věc.

Kozoroh a lev

+

To, že se pro něj nadchnete, nic neznamená. Lev se musí sám rozhodnout, zda vám dá svou přízeň najevo hned, nebo zda ji budete muset dlouho a s potížemi dobývat.

Kozoroh a panna

+

S partnerem z tohoto znamení si vyloženě užijete. Dosud jste si mohli myslet, že si svůj život máte právo řídit sami, ale teď musíte zkonstatovat, že vám ho bude diktovat váš miláček.

Kozoroh a váhy

+

Dejte hlavy dohromady a přemýšlejte, co všechno se dá ve vašem životě změnit. Je však potřeba, abyste se na změnách z kategorie zásadních domlouvali v souladu a oba.

Kozoroh a štír

+

Opravdu není důvod, abyste svému partnerovi ve všem ustupovali. Zejména v pondělí má sice dojem, že na to má právo, ale vy mu musíte vysvětlit, že svá práva máte i vy.

Kozoroh a střelec

+

Neustále se snažíte získat své místo na slunci. Když se budete držet Střelce, který má s podobnými aktivitami zkušenosti, půjde vám to daleko lépe a taky daleko rychleji.

Kozoroh a kozoroh

+

Opravdu patříte k lidem, kteří mají nejdříve povinnost a až potom zábavu. Kdybyste to však v tomto týdnu dokázali párkrát prohodit, bylo by to pro vás neobyčejně užitečné.

Kozoroh a vodnář

+

V žádném případě nedovolíte, abyste se pro něj stali tím druhým. Kdyby se něco takového rýsovalo, rozhodnete se, že budete raději bez něj.

Kozoroh a ryby

+

Jste vděční za každou chvíli, kdy se na vás soustředí, a kdy vám projeví svou pozornost. Dobře si uvědomujete, že vám dává čas, kterého má sám neobyčejně málo.

Vodnář a beran

+

Vy se musíte k aktivitě přemlouvat, zatímco svého miláčka musíte brzdit-počítejte se stížnostmi na to, že jste líní. Vůbec si neuvědomuje, že vaše aktuální rozpoložení nemá s leností vůbec nic společného.

Vodnář a býk

+

V úterý se s ním raději nehádejte. Oba jste pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Jupiterem, a oba byste si mohli říct podstatně víc, než je zdrávo i než je rozumné.

Vodnář a blíženec

+

Když se vám začne chlubit tím, co v životě dokázal, budete mít co dělat, abyste nevyletěli. Můžete mu ale taktně připomenout, že bez pomoci svého okolí by toho získal podstatně méně.

Vodnář a rak

+

Neustále mluví o tom, jak chce, aby se váš život stabilizoval. Když se ho však přímo zeptáte, jak si to představuje, konkrétní odpověď z něj nevydolujete.

Vodnář a lev

+

K tomu, abyste se s ním dali do řečí, musíte mít především silné nervy. Váš Lev vám bude vysvětlovat, jak a co máte dělat, a vy ho nemůžete poslat do háje, i kdybyste moc chtěli…

Vodnář a panna

+

Jsou chvíle, kdy nevíte, zda ho máte obejmout, nebo raději mírně přiškrtit. Vyberte si možnost číslo jedna, bude to pro vás oba bezpečnější.

Vodnář a váhy

+

O tom, že je to pro vás ten pravý či ta pravá, vážně přemýšlejte. Když Váze dovolíte, aby odešla, budete toho nadosmrti litovat.

Vodnář a štír

+

Některé jeho životní rozhodnutí může být překvapivé, ale to roli nehraje. Slibte mu, že mu při něm budete ze všech sil pomáhat, a taky svůj slib dodržujte.

Vodnář a střelec

+

Když říká, že je unavený, měli byste ho brát vážně. V každém případě bude lepší, když na víkend nebudete plánovat práci, ale jen a pouze odpočinek.

Vodnář a kozoroh

+

O zbytky jeho času a pozornosti zájem nemáte. Dáte mu jasně najevo, že chcete buď absolutně všechno, nebo vůbec, ale vůbec nic.

Vodnář a vodnář

+

Oba jste pod vlivem Merkura v partnerském sektoru a oba si uvědomujete, jak záleží na každém slově. Mluvíte s rozmyslem a tak, abyste se pod každé své slovo mohli podepsat.

Vodnář a ryby

+

Počítejte s velice emotivní reakcí i na to, co si ji podle vás nezaslouží. Chápat ho sice nemusíte, ale legraci byste si z něj v žádném případě dělat neměli.

Ryby a beran

+

Ve středu a ve čtvrtek, kdy je Luna v jeho znamení, to s ním bude těžké. Neustále vás nutí k něčemu, do čeho se vám nechce, a nenechá si vysvětlit, že vy potřebujete především klid.

Ryby a býk

+

Když se naštve v práci, poznáte to doma hned ve chvíli, kdy otevře dveře. Naštěstí se brzy srovná a začne se chovat tak, abyste se nemuseli zbytečně rozčilovat.

Ryby a blíženec

+

Jeho dobrá předsevzetí se opět nevyvedou. Na rozdíl od předchozích nevyvedených pokusů je na něm však vidět, že je mu to opravdu upřímně líto.

Ryby a rak

+

Všechno důležité proberte hned v pondělí. Díky Luně ve svém znamení konečně zažijete stav, kdy si dokážete rozumět beze slov.

Ryby a lev

+

Bavte se s ním jen o tom, co je pro vás opravdu důležité. Všechno ostatní by sloužilo jen jako důvod ke zcela zbytečným hádkám.

Ryby a panna

+

Své názory mění tak často, že se v nich ani trochu nevyznáte. Když se ho však zeptáte, co z toho, co ještě nedávno vášnivě hájil, stále platí, můžete vzít jed na to, že se urazí a naštve.

Ryby a váhy

+

Jako partner je dost komplikovaný. Navenek se tváří, jako by byl ve vztahu s vámi velice spokojený, ale ve skutečnosti jen hledá to, co by vám mohl vytýkat.

Ryby a štír

+

Jste velice unavení. Štírovi to však raději neříkejte. Dozvěděli byste se, že on je unavený ještě daleko víc, a přesto si na nic a na nikoho nestěžuje.

Ryby a střelec

+

Pokud má pocit, že byste měli stíhat víc, než zvládáte dosud, musíte ho zmírnit. Neriskujte stav, kdy vy budete dělat všechno, a on pro jistotu vůbec nic.

Ryby a kozoroh

+

S partnerem z tohoto znamení si vyloženě užíváte,týká se to zejména pátku a soboty. Býk chce, abyste se bavili, a vy musíte zkonstatovat, že se mu to docela daří.

Ryby a vodnář

+

Opravdu vám neustoupí. Když dojde na vysvětlování, dozvíte se, že vám by možná ustoupil, ale když si představí, jak by se pak radovali jeho rodiče, nechce o tom ani slyšet.

Ryby a ryby

+

O tom, jak byste mu měli dávat najevo svou lásku, nepřemýšlejte. Dovolte mu, aby udělal první tah, na který pak budete reagovat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..