Parfémy: Vůně, které léčí

Napsala | 01.03.2012

Parfém]Napadlo vás někdy na své psychické i fyzické neduhy užít jednoduše parfém a nadýchat se svěžích vůní, které vám pomohou problémy vyřešit?

Nejenže se krásně navoníte, ale dokážete tím i harmonizovat své pocity. Už jsme se věnovali blíže Bachovým květovým esencím. Tyto esence jsou jak známo z planě rostoucích stromů, květin a keřů. Bylo sestaveno 38 nejúčinnějších rostlin, které by měli pomoci nejen při psychických ale i fyzických problémech.

Tyto speciálně vybrané esence jsou základem parfémů řady Les Fleurs de Bach. Ty jsou momentálně k dostání i u nás a obsahují právě Bachovy esence.

Na nervozitu, rozčílení, či pocity zklamání lze například užít parfém Présences. Ten obsahuje kombinaci 7 výtažků ze sporýše, plaménku, šípkové růže, zimolezu, borovici, dubu a lesní jabloně. Dokáže vás vhodně naladit a to zejména pozitivně.

Při problémech s únavou, či nedostatku elánu a nadšení zkuste užít parfém Vivacités. Opět je složen ze 7 esencí z hlodaše, chrpy, habru, bílého kaštanu, olivovníku, modřínu a hořčice. Tento parfém vám pomůže zregenerovat a nabrat novou energii.

Tato řada parfémů se hodí nejen pro ženy, ale i muže, i alergiky. Můžete je i různě míchat. Pokud si půjdete některý vybrat, vybírejte podle vůně, která vás osloví a intuice.

Díky těmto speciálním parfémům pomůžete nejenom sobě, ale i prostředí, ve kterém se budete vyskytovat. K tomuto účelu vznikly i interiérové parfémy Les Fleurs de Bach. Jejich názvy jsou První pomoc, Konflikt a Stres. Tyto interiérové parfémy vám okamžitě pomohou překonat problémy, jako jsou smutek, šok, úzkost, nervozita, či strach.

Nezbývá, než tyto zázraky vyzkoušet.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.