Osud 46. týdne, tarotová karta Rytíř Pohárů

By | 16.01.2021

Týden 21.11.-29.11.2008
Tarotová karta Rytíř Pohárů
Tarotová karta – Rytíř pohárů]Tento týden nás očistí. Nebudeme moc aktivní, ale i pasivita nám přinese hojnost. Pozor citliví jedinci, mohou podlehnout vábení opačného pohlaví. Moc nám věci tento týden nepůjdou, dobře od ruky. Vše se povleče, budeme roztěkaní, možná i prolhaní. Ale někteří z nás si svou čistotu duše udrží, a to především Vodnáři a Ryby. A ti kteří ne, se za pár dní budou cítit o mnoho lépe.
Rytíř Pohárů má velká křídla, jež ho na jeho mocném bílém koni vynášejí vzhůru. Je oblečen do zeleného brnění; ve vztyčené ruce drží zlatý pohár s rakem. Vodní znamení Raka může poukazovat na rodinné vztahy. Pojem rodiny zde však musí být rozšířen na libovolný vztah, zvláště pak duchovní spojení..
Světle-modrá křídla ducha pozvedají citové vztahy do vyšších úrovní vzájemného porozumění a výměny. Také páv, symbol ješitnosti, marnivosti, tuto svou vlastnost překonal. Rozvíjí svou krásu a nabízí ji, do služeb vyššímu. Mysleme tento týden i na ty, kteří potřebují naši pomoc, na staré seniory, i na sousedech co by jim stačilo vlídné slovo, které funguje jako balzám. I vaše duše bude výše.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Týdenní horoskopy lásky od 13.02.2017 do 20.02.2017

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..