Nevěra – která znamení k ní mají sklony?

By | 04.01.2021

Nevěra je věc, kterou řeší stále víc a víc párů. Bohužel, někdy se to prostě stane, někdy si partneři nerozumí a pro některé z nich je to už takový národní sport. Někteří lidé mají sklony k nevěře a můžeme s nadsázkou říci, že jsou k ní „náchylnější“ než jiní lidé. Jak tomu je ve skutečnosti?

Nevěrná znamení

Některá znamení ve zvěrokruhu podléhají sexuálnímu pokušení a tím pádem také nevěře snadněji, než jiná znamení, která jsou naopak ta nejvěrnější. Máte doma partnera a nevíte přesně, do které z kategorií patří? Podívejte se na to, jaká znamení k nevěře mají sklony a rády si užívají v cizí posteli!

Blíženci

Blíženci nejsou z těch znamení, které by šly vyloženě po chtíči nebo sexuálnímu vzrušení, vsází spíše na konverzaci a intelekt. Což je možná někdy ještě horší. Snaží se lidé okolo poznat, a když se najde někdo, s kým si rozumí na intelektuální stránce, mají spolu stejné názory a myšlenky, pak velmi snadno podlehnou dojmu, že před nimi stojí ten pravý, spřízněná duše. No a krok do cizí postele je tak už jen mini krůčkem.

Lev

Sebestředné znamení, které je tak trochu sobeček. Miluje, když je v centru dění, když se okolo něj stále někdo točí a ukazuje mu svou náklonnost a pozornost. Je rozeným vypravěčem a vždy si najde své publikum. Obecně mají sklony k nevěře, rádi dokazují sobě i okolí, že jsou skvělými milenci. Mají rádi adrenalin, nebezpečí, pohybují se na hraně a někdy se stane, že tu hranu výrazně překročí.

Střelec

Střelci potřebují ke svému životu vzrušení a také pošimrat své ego. Milují změny, hry a flirtování obecně, protože je to pro ně zábava, která nikdy nekončí. Nevěrní moc nebývají. Ptáte se proč? Ve většině případů proto, že jednoduše nemají komu. Dostat střelce do vážného vztahu je obvykle nemožné.

Přečíst  Kterému muži by se ženy měly vyhýbat? Tomuto znamení!
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..