Nemoci a léčivé kameny – jaké léčivé kameny a minerály mohou pomoci? 8

By | 28.01.2020

Drahé kameny umí život každého člověka hodně ovlivnit, působí na něj více či méně. Každé znamená mé své minerály a drahé kameny, které by člověk měl mít u sebe. Chrání jej, pečují o něj a pomáhají v mnoha životních rozhodnutích a problémech v životě. Může vám pomoci v mnoha ohledech, například najít správnou lásku, zmírnit stres nemoc vám mohou pomoci léčit některé nemoci.

Vzácné minerály a nemoci

V dnešním článku se můžete dozvědět spoustu zajímavého o vzácných minerálech a o tom, jak působí na nemoci, jak je pomáhají léčit. Klasické lékaře, léky a podobně, to samozřejmě nenahradí, ale díky svým schopnostem mohou pomoci léčbu urychlit, vy budete věřit v lepší zítřky, budete pozitivně myslet a v tom vám kameny pomohou. Jaké kameny umí léčit a jaké nemoci to jsou?

Korál

Je kámen, který má mnoho schopností. Často jej nosili mořeplavci, protože věřili, že je ochrání. Jde o světově známý křišťál a velmi oblíben. Červený korál umí podpořit krevní oběh, pomáhá na žloutenku, štítnou žlázu, sliznice, může pomoci s neplodností, s nadýmáním, skvělý je při pomoci s močovým měchýřem, mírní silnou menstruaci i bolestivou menstruaci.

Sokolí oko

Jde o křemen, který má sametové, tmavomodré až nazelenané žilky. Tento kámen podporuje objektivitu, flexibilitu člověka a toleranci. Nositelni pomáhá stabilizovat pocit sebedůvěry a pomáhá při budování sebedůvěry. Umí také posílit a léčit problémy se zrakem, mírní bolesti hlavy a nepříjemné migrény, je účinný při léčbě plic, mírní astma.

Růženín

Je růžová odrůda křemene, který lidé nejvíc znají ve spojitosti s láskou. Pomáhá s projevem citu, s přátelskostí, něžnostmi, umí pomoci s citlivou stránkou člověka, podporuje fantazii, tvořivost i trpělivost. Učí držitele sebelásce a sebeúctě. Kromě toho, že pomáhá lidem najít lásku má vliv na neurotické problémy, mírní strach, zlost, pocit viny, pomáhá posilovat žaludek a léčí srdce.

Přečíst  Jak poznat podvodné předpovědi budoucnosti ?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..